weiderin lcarnitine sini kullandım

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve denizz tarafından 8 Eylül 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. denizz

denizz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar weiderin l-carnitesini kullandım...spor yapmadan ve diyet yapmadan hiçbir işe yaramaz...önerim l-carnitineyi kullanan arkadaşlar kardio çalışsınlar...ben 90kg dım 25 haziran itibariyle...ağustos başında 83 kg a düştüm şuan 81kg oldum...ama 90dan 83 e düşerken l-carnitine kullandım...83den 81 e düşerken l-carnitineyi bıraktım ve aynı dietle yani l carnitin kilo verdirir evet....ekmek yemedim...günde 4-5 dilim kepek ekmeği yedim...makarna yedim light ton balığı yedim...yoğurt yedim..meyve yedim..tavuk yedim...ama yağlı kısımlara dokunmadım...belim 2 beden inceldi pantolon almak zorunda kaldım eski pantolonlar şalvar oldu artık:D

2. l30n66

l30n66 Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    38
    acikcasi ben l-carnitinin artik eski nesil olduguna inaniyorm yani 1 hydoroxycut lipo 6, animal cut ile yarisabilecegine inanmiyorm ben weiderin sivi meywe aromali olanlarini kullandim...

3. Mestano

Mestano Yeni Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Aslında istediğin kadar ye, l-carnitin görevini herzaman yapar. Sadece sen umduğunu bulamayabilirsin. Verdiğin bilgi çok önemli(l-carnitin spor yapmadan bir işe yaramaz) ancak bu bilgi defalarca verildiğinden senin vermenin bir önemi kalmamış.

Sayfayı Paylaş