Weider Whey Protein

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve saydam tarafından 10 Ocak 2006 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. çok başarili

89,5%
  2. orta karar

8,5%
  3. başarisiz

2,0%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 77 üye.
  1. Azazel

Azazel Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    Bu sporda yeniysen ilk 6 ay kullanmasan da olur, vücudun hızlı tepki gösterecek çünkü. Madem elinde Whey var, kullanacaksın mecburen. Onun dışında ayrıca bir de Gainer kullanmak şimdilik gerekli değil bence; ama ilk olarak Whey değil de Gainer ile başlasan daha iyi olabilirdi. Yemene dikkat ettiğin sürece kas kütlesi açısından Whey daha iyi bir seçim. Çok takma kafana. Beslenmen ve iştahın iyiyse Gainer'a gerek yok şimdilik.

2. kptnjack

kptnjack Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    slm arkadaslar:)siteye yenı uye oldum ve yaklasık bır aydır spor salonuna gıdıyorum.amacım ilk etapta kılo almak. Multipower Professional Whey Protein kılo almak ıcın nasıl..cevaplarınız ıcın sımdıden tesekkurler:)

3. moztin

moztin Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    kptnjack
    gainer kullanman lazim benim kardesim de kullandi oda cok zayifti kilo almak icin kullandi serious mass kullandi optimum ve bir ayda 8 kilo aldi kullanabilirsin fiyatida uygun saniyorum

uzunmenzilli bunu beğendi.
  4. FaDetoBLaCK

FaDetoBLaCK Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    sarajevo
    usta kusura bakma yeni gördüm başlığı ben yurtdışındayım burda ucuz tr e le kıyaslanmaz bile

5. BodyBuilder.Turk

BodyBuilder.Turk Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    bende bugun bu ürünü aldım ve tadı gercekten super böyle lezzetli bir protein tozu içmemiştim çilek aromalı gercekten herkese tavsiye ederim ancak ürün biraz pahalı istanbul distiribütöründe 105 TL fiyatı var 750 gr lıgı ama sonuna kadar hak ediyor protein tozunda bi muscletech bi de weider diyorum ne optimum ne baskası :) 1 serving de 31 gr protein + karbonhidrat cok iyi degerler bunların dısında da L-Glutamine de cabası :D

6. BodyBuilder.Turk

BodyBuilder.Turk Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    arkadaslar kutunun sonuna geldim ürün gercekten cok basarılı siddetle tavsiye ederim hem performans hem kalite bakımından on numara :) ancak tek sıkıntısı fiyat biraz daha ucuz olsa fiyat/peformans tam esit olacak.alacak olan arkadaslar eger para sıkıntınız yoksa dusunmeden kullanın derim ben size strawberry flavour aromalısını öneririm tadı resmen milkshake gibi içerken hiç bitmesin dersiniz :)

7. abdullahdundar

abdullahdundar Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    mrb arkadaslarlar sıteye yenı uyeyım fakat 1 yıldır bu sporu yapıorum...olayım su daha once nıtrofull proteın tozu kullandım 4.5 kılo ..su an ıse weider protein tozu kullanıorum bana bu urunu veren defalarca tr sampıyonu olmus bır ınsan .. kesınlıkle muthıs bır urun emın olun sahte deıl cunku aynı tadı bende alıorum sunu belırteyım kullandıgım dıer proteın tozu bunun yanında hıc bırsey gercekten tadının yogunlugu kalıtesınden dolayı ayrıca bunu hocamın garantısı ıle almıs bulunuorum ... emın olun faydasını sızde goreceksınız..tskler

8. TurkishIron

TurkishIron Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Almanya
    bence öyle fazla iyi bir ürün degil tad bakimindan cok iyi ama fiyati pahali

9. boratosun

boratosun Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende bu ürünü yeni aldım öncesinde cfm kullanıyodum ekstra glutamin olduğu için buna geçtim tadı idare ederde gerçekten çok kaliteli iyi bi kahvaltı sonrası bundan içince gerçekten tatmin edici bir sonuç alınıyor. Bide unutmadan havamı atayım bağdat caddesinde ki ana weider mağzasından bu ürünü alırken serdar aktolga'yı gördüm bulk'a girmiş baya kilo almış tanıyamadım orda çalışan kaslı eleman sandım çok utandım sonrasında, neyse cumartesileri 12 ile 4 arasın yanılmıyorsam ordaymış dünyanın en mütevazı insanı çok iyi bi insan soruların olursa gel sor dedi ismimi öğrendi alçakgönüllü bi hulk diyim siz anlayın gerisini:D

10. ecel

ecel Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    weiderin butun urunlerı cok saglamdır fıyat fazla olabilir ama urunlerı gercekten cok iyi istanbulda bunu satan yerler var hatta sirkecide bi eczane satıyor..ordadan bulabilirsinir...

11. sonflozof

sonflozof Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    para yerim
    Yer:
    pendik ist
    arkadaslar weider urunleri aldiginizda 20 /30 tl fazla diye sikayet etmeyin. weider proteinleri aminolari anhidrattir yani amino asit molekulleri 1 veya 2mol su bagli diyildir. bunu biraz aciyim glutamine monohitrat 300 gr urun aldiginizda monohidrat 1mol su bagli demektir yani kuru urun 150 gramdir . bu durum bazi urunlerin niye etkisi az sorusunun karsiligidir. weider urunlerinde 100gr protein 100 gr dir su bagli diyildir dogru yerden aldiginiz surece sorun yok

birde size bir tiyo veriyim/ serbest formda amino asit 100gr vucuda girdiginde kaslara girebilmesi icin 2mol su eklenir buda 300gr kas eder serbest form bu yuzden pahalidir.
    en iyisi bu diyil tabi bide esterleri var onlar mikro besleyicidirler muscle tech gibi/saygilar/

12. Isaac

Isaac Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yer:
    Tekirdağ
    Selam arkadaşlar kolay geLsin.! Foruma yeni üye oldum ve beni tatmin edecek oldukça fazla yazı okudum.! Sorumu biraz araştırdım ama birşey bulamadım.! Başka yerlerde cevabı varsa kusura bakmayın. :) Ben bb'e başlayacağım.! Ama neyi nasıL yapmam gerektiğini bilmiyorum.Bu siteyi gördüm,o sorunum da kalmadı.Öncelikle amacım kilo almak olacak.! 19 yaşındayım 66 kilom 1.73 boyum.Ondan sonra vücud şekillendirme vs. :D Ama okuduklarımda hep protein,karbonhidrat vb. takviyelerden bahsediliyor.! Bunları ne zaman kullanmaya başlamalı.İlla kullanmalı mı?Baktımda fiyatlar yüksek gibi.! Yada bu dalla önceden ilgilenmediğim için bana fazla gelmiş de olabilir!

13. demir00

demir00 Özel Üye

Beğenileri:
    1.316
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    Istanbul
  14. woodoo

woodoo Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    bu ürünle optimum whey arasında kaldım ve bir an önce almam gerekiyor :) 2lbs fiyatları yarı yarıya hemen hemen

15. tosbaga83

tosbaga83 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    ürün içerikleri bu konuda çok önemli.. x bir marka çok pahalı iken y bir marka bi okadar ucuzsa bunda sadece markanın etkisi olacağını düşünmüyorum. Anlayana...

16. f.w.nietzsche

f.w.nietzsche Üye

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    0
    bende fiyatı bu denli etkileyecek derecede içerik farkı olabileceğini düşünmüyorum..

17. dtoretto

dtoretto Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar, spora yeni başladım beslenme alışkanlığım çok düzenli olmadığı için spor salonundaki hoca whey protein alabileceğimi söyledi. Sizce bu ürünü almamın bana bir faydası olur mu? Teşekkürler.

18. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    protein başlıklarını okuduğunuzda ihtiyacınız olup olmadığını anlayabilirdiniz..öğrenme konusunda lütfen aceleci olmayın..bol bol arama yapın..

protein tozu günlük protein açığını kapatmak için kullanılır..açığınız varsa kullanınız..

19. EFECAN1988

EFECAN1988 Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ticaret
    Yer:
    Almanya
    Bence bu fiyata daha yararli protein bulabilirsiniz.
    Ben yurtdisindan katildigim icin bu fiyata degermi diye bi sorarim kendime

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 16:52 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 16:48 ----------

Senin yerinde olsam direk Gainer ile baslarim.ama burda markaya güvenirim.biraz cebe elini atman lazim.sonra yavas yavas kendini proteine ve diger supplementlere hazirla ve alistir.sana 2-3 ay sonra alacagin bi ürünü önere bilirim."Krea Genic" Weider ürünüdür bu. Bizim burda avrupada yani cok tutuldu.yararini görürsünbench_O

20. burakr1

burakr1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle herkese slmlar...
    ewt arkadaşlar bnde bu ürünü aldım ama en iyi sonuç için nasıl kullanmam gerekiyor bilmiyorum. boy 185 kilo 70 yaklaşık 5 aydır bb yapıyorum ve hiç kilo alamadım.nasıl kullanmam gerektiği hakkında bilgi verirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler...

Sayfayı Paylaş