Weider Whey Aminos (300 Tb.)

Konusu 'Amino Asitler' forumundadır ve Yusuf~~ tarafından 30 Ekim 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Yusuf~~

Yusuf~~ Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Ürün Özellikleri

[FONT=&quot]Biyolojik değeri %100 olan en kaliteli peynir altı suyu proteinlerinin protein kaynağı olarak kullanıldığı Weider Super Aminos, komple spektrumlu doğal bir amino asit kombinasyonuna sahiptir.[/FONT]

Detaylı bilgi

[FONT=&quot]Biyolojik değeri %100 olan en kaliteli peynir altı suyu proteinlerinin protein kaynağı olarak kullanıldığı Weider Super Aminos, komple spektrumlu doğal bir amino asit kombinasyonuna sahiptir. Ayrıca doğal yapısında yüksek miktarlarda bulunan biyoaktif peptitler ve peynir altı suyu proteinleri peptitleri sayesinde vücuttaki insülin ve büyüme hormonlarının üretilmesine yardımcı olur. Çözünürlük seviyesi oldukça yüksektir bu nedenle metabolizma tarafından daha kolay ve daha çabuk emilebilmektedir. [/FONT][FONT=&quot][/FONT]
    [FONT=&quot]Bu avantajını iyi kullanarak kas sisteminin yenilenmesine çok daha fazla yardımcı olabilmektedir. Dahası, doğal yapısı gereği büyüme hormonu tarafından uyarılan protein sentezini destekleyebilecek kadar dengeli ve iyi bir amino asit profiline sahiptir ve dolayısıyla da antremanlardan hemen sonra başlayan kas sisteminin yenilenme sürecinde kasların ihtiyacı olan amino asitlerin kullanım oranını yükselterek adalelerin yenilenmesine ve gelişmesine daha fazla yardımcı olabilmektedir.[/FONT]
    [FONT=&quot] Hazırlanışı & Kullanımı

Hazırlanışı:
    [FONT=&quot]1 bardak su ile yutunuz veya çiğneyerek alınız.

[FONT=&quot]Kullanımı:[/FONT][/FONT]

[/FONT]

[FONT=&quot][FONT=&quot] [FONT=&quot]Orta seviye vücut geliştiriciler[/FONT][FONT=&quot] - antreman günlerinde 2 ayrı kullanım zamanı sözkonusudur; antremandan 1 saat önce ve antremandan hemen sonra olmak üzere,[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
    [FONT=&quot]< 80 kg: 6 tablet[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
    [FONT=&quot]> 80 kg: 8 tablet[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
    [FONT=&quot]>100 kg: 11 tablet alınız.[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
    [/FONT]
    [/FONT]
    [FONT=&quot][/FONT]
    [FONT=&quot][/FONT]
    [FONT=&quot]Yeni başlayanlar[/FONT][FONT=&quot] - antreman günlerinde 2 ayrı kullanım zamanı söz konusudur; antremandan 1 saat önce ve antremandan hemen sonra olmak üzere,[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
    [FONT=&quot]< 80 kg: 4 tablet[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
    [FONT=&quot]> 80 kg: 5 tablet[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
    [FONT=&quot]>100 kg: 7 tablet alınız.[/FONT]

[FONT=&quot][/FONT]
    [FONT=&quot][​IMG][/FONT]

[FONT=&quot][/FONT]
    [FONT=&quot]* temel amino asitler[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
    [FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot][/FONT]
    [FONT=&quot]Birim Ağırlık – Hacim : 480 gr (300 tablet = 50 porsiyon)[/FONT]

[FONT=&quot][/FONT]
    [FONT=&quot]Son Kullanma Tarihi :[/FONT] 30.07.2012

(Yaş:16 Boy:1.75 Kilo:67 6 Aydir BB Yapiyorum Beslenme:Düzenli)

Arkadaşlar Bu Ürünü Kullanmak İstiyorum Yeni Başlayanlar İçin Uygun Deniliyor.Birde Size Sormak İstedim.Hem Fiyat Yönünden Hem Kalite Yönünden Tam Bana Göre.Size Bu Ürünün Etkisini Görürmüyüm ?

[FONT=&quot]
    [/FONT]

2. Yusuf~~

Yusuf~~ Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Ant. 1 Saat Önce 3 Tablet Ant. Hemen Sonra 3 Tablet Olmak Üzere Ant. Günlerinde Toplam 6 Tablt. Kullanmayi Düşünüyorum.(Haftada 3 Gün Calisiyorum.)

Yardimlarinizi Bekliyorum.

3. yolcu02

yolcu02 Üye

Beğenileri:
    151
    Ödül Puanları:
    53
    yeni başladıysan su içsende belli birseviyeye gelirsin daha erken bence acele etme 5 6 ay çalış öyle kullan

Yusuf~~ bunu beğendi.
  4. Yusuf~~

Yusuf~~ Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    6 Aydir BB Yapiyorum.Zaten 5 Ay Supplement Kullanmanin Gereksiz Oldugunu Bildiğim İçin Supplement Kullanmadim.Salondaki Hocam Bana Aminoasit Kullanmami Söyledi Bende Daha Yeni Olduğum İcin Bu Ürünü Düşünmüştüm.Sizce Bu Ürünün Yararini Görürmüyüm ?

Şimdiden Teşekkürler.bench_O

5. yolcu02

yolcu02 Üye

Beğenileri:
    151
    Ödül Puanları:
    53
    kesinlikle ama yanına whey de koy bence

Yusuf~~ bunu beğendi.
  6. Yusuf~~

Yusuf~~ Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Whey Olarak Hep Hardline Öneriyorlar Nedense.Benim Aklimda Hep Optimum Var.Optimum Daha İyi Diyorum Hardline Al Boşver Diyorlar.Gerçekten Hardline mi Daha İyi Yoksa Optimum mu ? Birde Salondaki Hocam Whey Protein Alirsan , Amino Kullanmana Gerek Kalmaz Diyor.Çünkü Proteinin İcinde ki Aminoasit Sana Yeter Diyor.Bütcemde Fazla Olmadığı İçin Ya Whey Protein Alacağım Yada Aminoasit.Beslenmem Düzenli.Günde Doğal Olarak Yaklasik 50-55 Gr Protein Aliyorum.Birde Hocam Bu Yaşta Supplement Kullanma Diyor , Cigerlerini Mahvedersin Diyor.Gercekten Yan Etkisi Bu Kadar Büyük mü ? (Sigaram Yok İckim 40 Yilda Bir Oluyor) Eğer Whey Protein Alirsam Ant. Hmn Sonra 20 Gr Wheyi 300 Ml Su İle Yatmadan Önce'De 300 ml. Yarim Yagli Süt İle 25 Gr Whey Kullanirim.Gitmedigim Günler Sadece Yatmadan Önce Kullanacağım , Hem Böylece Cigerlere Fazla Yüklenmemis Olurum Değil mi ? Yine Siz En İyisini Bilirsiniz Tabi kide.Yardimlarinizi Bekliyorum.

Herkese Şimdiden Teşekkürler.

Son düzenleme: 31 Ekim 2010
  7. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Günlük 50-55 gr protein alıyorsan bu protein senin kilona göre yetersiz. Amino alacağına whey alman daha mantıklı. Yani bütçe durumu araya girince ve senin günlük aldığın proteini göz önünde bulundurursak tercihin wheyden yana olmalı. Protein tozu olarak forumda konular var orada başarı değerlendirmesine bakıp ve yorumları göz önüne alarak almanı öneririm. Ama tercihim hardline optimum arasındaysan optimum derim. Yatmadan önce whey protein almana gerek yok casein bazlı protein alman gerek. Onun içinde ekstra protein tozu alacağına (maddiyatını da göz önüne alarak ) casein protein bazlı beslenmeyle kapatabilirsin. Eğer günde 2 kere kullanmayı düşünüyorsan wheyi sabah kalkınca kullanmanı öneririm.

Yusuf~~ bunu beğendi.
  8. Yusuf~~

Yusuf~~ Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Hocam bu kazein protein hangi besinlerde bulunuyor ? Araştırdım bulamadim.Yardim Edersen Sevinirim hocam.bench_O

9. fgroan

fgroan Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    kickboxer
    Yer:
    istanbul- sarıyer
    araştırıp nasıl bulamadın :) kazein süt proteini

Sayfayı Paylaş