Weider Ultra Amino 3050

Konusu 'Amino Asitler' forumundadır ve sarc4stic tarafından 23 Mart 2007 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Çok başarılı

83,8%
  2. Orta karar

12,6%
  3. Başarısız

3,6%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 104 üye.
  1. Aramiss

Aramiss Üye

Beğenileri:
    171
    Ödül Puanları:
    53
    Bence Bölüceksin 6 tableti Ama en iyisi Ant 1 saat önce 3 tablet hemen sonra 3 tablet şeklinde olmalı :D

2. -RevoLt-

-RevoLt- Üye

Beğenileri:
    459
    Ödül Puanları:
    93
    sanırım öyle yapıcam alınca.

3. GreenStreet

GreenStreet Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Sistem Uzmanı
    Yer:
    İstanbul
    Ürünü bugün aldım creatin ile birlikte.Creatini antrenman öncesi bu ürünü de antrenman sonrası kullanmayı planlıyorum.Kilo 80 antrenman sonunda 5 adet almayı düşünüyorum.Fakat haplar gerekten beklediğimden çok daha büyük nasıl içerim bilmiyorum :)

4. GreenStreet

GreenStreet Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Sistem Uzmanı
    Yer:
    İstanbul
    Yahu bu tabletleri nasıl içiyorsunuz.Boyumdan büyük tabletleri var =) . Ezip suyla karıstırdım tekrar geri çıkartmamak için kendimi zor tuttum =) . Önerisi olan varmı bunları içme konusunda ....

5. el-nino

el-nino Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    yutman için önce iki parçaya böl daha sonra parçaları ön dişlerin yardımıyla ağzına hafif bir su alarak çiğne (dişlerine yapışmasın diye) daha sonra yutacağın kadar su alıp yut. diğer parçalar içinde aynısı yaparsan sıkıntı yaşamazsın :) zamanla yutmaya alışırsan iyi olur.

GreenStreet bunu beğendi.
  6. Altintop

Altintop Üye

Beğenileri:
    166
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Berlin
    merak edenler için tabletlerin buyuklugu

Ekli Dosyalar:

• 3050.jpg
      3050.jpg
      Dosya Boyutu:
      175,6 KB
      Görüntüleme:
      852
  7. SerkanTurhan

SerkanTurhan Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    bu tabletleri çiğnemek en mantıklısı ve doğrusu neden derseniz ,
    çiğneme esnasından beyin mide asitlerinin sindirime hazırlanması için gerekli talimatlı vererek
    besinin yola çıktığını siz ilk çiğneme hareketini yaptığınız andan mide sidirim için gerekli asitleri salgılamaya başlar buda daha hızlı ve verimli bir sindirimi garanti eder.

bazı arkadaşlarımız hapı bütün olarak yuttuktan bir süresonra mideleri bulundığı ve istifra ettiklerini ve hapların olduğu gibi durugu sindirilmediği gibi beyanları olmuş buda çiğneden yutulan bu hapların mide tarafından "geç algılanarak" sindirime gerektiği zamanda başlamamış olmasından kaynaklanmaktadır.

Dişinize yapışmasında her hangi bir sakınca bulunmamala birlite , doğal ağız salgınız onları çözerek midenize gönderecektir bir süre sonra zaten .

Bu yüzden bu haplardan daha iyi verim almak istiyorsanız çiğnemenizi "tavsiye" ederim.

Sevgiler .

8. hakankabaoglu

hakankabaoglu Üye

Beğenileri:
    199
    Ödül Puanları:
    0
    hocam ii güzel hoş söylemişsin de çiğneyince bunların tadı nasıl olacak acaba çiğnenebilecek durumda mı ki acaba:D

9. taylaner

taylaner Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    istanbul
    kutunun sonunda kalan kırılmış parçaları hepsini topladım blender'a attım... tamamen toz haline geldi. muhtemelen beni 1 hafta daha götürür. 3-4 kaşık arası suya attım karıştırdım ve içtim. Sen misin toz haline çevirip içmeye çalışan. Ben böyle kötü tadı olan bişey içmedin. İşkenceden farkı yoktu. Farklı birşeyler ile karıştırıp içmeyi denicem

10. SerkanTurhan

SerkanTurhan Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    burada yemek yemiyorsunuz arkadaşlar damak zevki ağız tadı vs. aramanın manası yok.
    bir amaç için aldığın bir şey bu, tadı elbette güzel olmayacak ama bazı şeyleride güzel olmasada mantıken yapmak gerekiyor buda böyle bişi .

11. cihand84

cihand84 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ürün iyi

arkadaşlar ben kullandım 2011 ocak ayında kullandım tabi daha önceden bir spor geçmişim var 1-2 sene civarında hemen sonuç göstermez vücudun önce antremana alışması gerekli 4. aydan sonra etkisini göreceksiniz antreman günleri protein ağırlıklı beslenmeyi unutmayın sabah yumurta öğle tavuk vs. ve antremanla yemek arasında en az 2-3 saat olsun ben kullandığımda 70 kg dum 3 antreman öncesi 3 antreman sonrası powerade kullanmanızı da tavsiye edrim sıvı elktrolit dengesini kesinlikle destekliyor içerisinde denedim fakat erimesi güç bi hamlede yutabilirseniz daha kolay,bölerek yutmak daha zor boğaza çabuk takılıyor

12. masterofpuppets

masterofpuppets Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar bu ürün avrupada ve ameridaki ebay sitelerinde o kadar weider ürünü olmasına rağmen bulunmuyor bunun sebebi ürünün o ülkelerdeki sağlık şartlarından dolayı vize almamış olması olabilir mi? bilen arkadaşım varsa ve bilgilendirirse çok sevinirim

13. hpf

hpf Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar net bi bilgisi olan arkadaşımız cevaplarsa sevinirim; Kendi internet sitelerinde 80kg üstü 8 adet alınmalı diyor? Ant. önce 8 ve ant. sonra 8. Toplam 16adet mi alınmalı yani???

14. ugurcan1

ugurcan1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar 10 aylık body geçmişim var ama 6 gittim bıraktım sonra 2 ay gittim bıraktım şimdi 6 ay aradan sonra tekrar basladım boy 1.78 kilo 73 szice bu ürün bana gidermi şu anda multipower all ın one xplode ve Muscletech halo kullanıyorum yanına bide bu ürünü alıyımmı yoksa fazlamı kaçar ?

15. alpersengur

alpersengur Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba bodyforumtr kullanıcıları, 17 yaşındayım 65 kiloyum.Weider 2200 ve Optimum Gold Whey kullanıyorum.Günde 2-3 yumurta,3 bardak süt,1-2 tabak pilav,1 Tavuk Göhüsü yiyorum.Gün boyunca durmadan bişeyler yiyorum fakat bir türlü kilo alamıyorum.Ne tavsiye edersiniz?Bunun yanında öbür sefere weider 3050 ve Multipower almayı düşünüyorum.Biraz bilgi verirseniz sevinirim.Boyum :1.78

16. electronicus

electronicus Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bakın bu meret çiğnenmiyor da yutulmuyor da. İçerik olarak piyasadaki en iyi tablet aminoasit buna kimse laf edemez muhtemelen. 6 tabletinde 18,3 gram amino asit var.

Bu yutulmama durumuna şöyle çözüm buldum ben: Weider Amino Drink Powder.
    Bir servisi 25 g ve içinde 19,5 gram amino asit var. BCA oranı da muhteşem ki bir serviste 2,8g Leucine- 1,65 gram isoleucine ve 1,55 gram da valine var. Geri kalan kısım ise yarı esansiyel ve esansiyel olmayan aminoasitler ve glutamic asidden oluşmuştur.

Bu gün herkes tarafından beğenilen ve intra workout bir ürün olan scivation extend de bca oranı 3,5g 1,75g 1,75g (2:1:1) şeklindedir.

Saygılarla

Son düzenleme: 31 Ocak 2013
  17. emir305

emir305 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben yeni aldım ürün yutulmama gibi sıkntısı var hemde büyük sıkntı :) onu gectim ben 1,85 boy 75 kiloyum suan 1 idman öncesi 1 idman sonra 1 aksam yemeginden sonra alıyorum idman olmadıgı günler kullanmıyorm.kullanım sekilinde tavsiyesi olan varmı idman olmadıgı günler almalımıyım kac tane almalıyım idman oldugu günler 3 tane yeterlimidir artırmalımıyım tesekkürler

18. emir305

emir305 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    mer

merhaba ben bu ürünü yeni aldım yutma sorunu yasıyorum o yüzden 4 -5 bölerek iciyorum bi sorun olmaz sanırım. birde ben idman öncesi 1 sonrası 1 gece yemekden sonra 1 olarak 3 tane alıyorm idman olamdıgı günler almıyorm kullanım seklinde tavsiyesi olanlar yazabilrmi idman olmadıgı günler almalımıyım kac tane almalıyım ? idman oldugu günler 3 tane yeterlimidir artırmalımıyım ?

19. fatih3481

fatih3481 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    3050 kullanımı

ürünün üzerinde tekbir kullanım zamanı yazıyor antremandan sonra.ayrıca 80 kg ve üzeri 6 adet 100 kg ve üzeri 8 adet kullanılması tavsiye ediliyor.ben uzun süredir bu ürünü kullanıyorum oldukçada memnunum kilom 110 antremandan hemen sonra 8 adet yutuyorum alıştım zaten leblebi gibi gidiyor 30-45 dakika sonrada 50 gr protein tozu çakıyorum

20. mnuribektas

mnuribektas Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Ticaret
    Yer:
    istanbul pendik
    aminoasitlerin icinde en iyi olani lıkıt olandır beyler yanı sıvı tup şeklınde veya softjel yumşak kapsul. yani kapsulun ıcınde sıvı amıno asıt var demek 10 veya 15 dakıkada kanızda demek ve bobrek veya cıgerlerde işlem gormeden dırek kandan kas hucrelerının ıcıne dolar adata doping gıbı etkı eder GNC nın softjel amınosunu tavsıye ederım veya tup amınosunu suyla alınarak veya suya karıştılarak alınan amıno asıtler bobreklerden emılr mıde suyu sındırmez suyu veya vıtamınlı suyu meyve suyu hangı turlu su olursa olsun bobrekler işler buyuk kısmıda ıdrarla dışarı atılır

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 15:47 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 15:44 ----------

bilgı almak isteyen arkadaşlar olursa seve seve yardımcı olurum 0534 861 4013 muhammet

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 16:15 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 15:47 ----------

emegınıze saygılar boşa gıtmesin

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 16:20 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 16:15 ----------

7sayfanın sonounda konuyla alakalı bılgı paylaşmıştım dogru cevap orda

Sayfayı Paylaş