weider trıbulus

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve göktuğra tarafından 10 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. göktuğra

göktuğra Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    memur
    arkadaşlar weider tri kompleks trıbulus isminde bir ürün çıkarmış kullanıyorum creatinle birlikte kombine olarak trıbulusün etkisi olup olmadığı tartışılır ama bi deneyin derim yada deneyen arkadaşlar varsa yazsınlar benim içimde resmen yangın çıktı :D

2. brhmcr

brhmcr Guest

Farklı tribuluslar kullandım.Libido etkisi yadsınamaz ama testosterona katkısı muamma.

3. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Yangından kastınız tam olarak nedir ? Vücut sıcaklığınızın artması mı, yoksa testo'nun verdiği saldırganlık vb. etkiler mi ? Kullanmayı düşündüğüm bir ürün kendisi. Daha açıklayıcı olursanız kullanmayı düşünen arkadaşlara daha faydalı olursunuz :)

4. göktuğra

göktuğra Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    memur
    yangın derken içimde gerçekten bi ısınma oluyor vücut ısısı artıyor saldırganlık etkisi yok ama libidoyu artırdığı kesinlikle doğru kutunun 3/2 si bitti diyebilirim ama ben memnunum değşikliği farkedebiliyosunuz

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 10:57 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 10:55 ----------

ayrıca testo konusunda etkisi ne olur biraz daha zaman geçsin bakıcaz artık yazarım burada bir kutu daha almayı düşünüyorum açıkcası

5. bosversen

bosversen Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    tribulus bence balondan başka birşey değil.

6. farma

farma Yeni Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    Ne acidan balon aciklayabilirmisin ?

7. Ahmt9

Ahmt9 Üye

Beğenileri:
    73
    Ödül Puanları:
    28
    ben kullanmadım ama triulus , saw palmetto felan bunları bızım aktardakı 10 kaplan gucunde yapan hapların ıcınde hep goruyorum demekkı bi etkisi varkı adamlar koyuyor diye dusunuyorum .

10 kaplan gucunde yapan hap = Cinsel guc arttırıcı :)

8. brhmcr

brhmcr Guest

Sence derken bilimsel bir atifiniz veya arastirmaniz mi oldu?

9. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Forumda tribulus çok tartışıldı.

https://www.bodyforumtr.com/vbforum...1283.html?t=11283&highlight=tribulus+balon+mu

Bilimsel anlamda herkes de işediğine yaradığına dair bir kanıt yok diye hatırlıyorum. Ama merak ettiğim bir ürün. Normal de bu ürünü kombineme ekleyecektim. M-stak - weider tribulus diye fakat m-stak - weider mega forte yaptım. Ama bu ürünü kombineden sonra denemek istiyorum :)

Sayfayı Paylaş