Weider Super Mega Mass 2000

Konusu 'Kilo Aldırıcılar' forumundadır ve saydam tarafından 10 Ocak 2006 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. çok başarili

94,0%
  2. orta karar

4,0%
  3. başarisiz

2,0%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 59 üye.
  1. nilüfer sipahi

nilüfer sipahi Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Beslenme ve Diyetetik Öğrencisi
    Yer:
    İstanbul
    sizce kilo aldırıcı kullanmak sağlıklı mıdır? Şöyle bir ay kullandıktan sonra açlık ve tokluk şekerlerinizi ölçtürdünüz mü acaba?

2. Azazel

Azazel Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    Uygun kullanım şekli uygulandıktan sonra bir zarar söz konusu olmaz. Ben 3 senedir aralıksız her sabah kahvaltıda içiyorum ve şeker yönünden ölçümlerim hep normal çıktı. Burada kullanılan ürünün kalitesi de önemli. Piyasada içi dekstroz ve fruktoz bastırılmış birçok gainer mevcut. Onları günde 300 gram kullanırsanız hem pankreas hem de şeker sorunu uzun vadede söz konusu olabilir. Her şeyde olduğu gibi burada da aşırıya kaçmadan makul kullanmak gerekiyor. Ayrıca dediğim gibi ürünün kalitesi de önemli. Araştırdığım kadarıyla bir dönem diyetisyenlerin çoğu müşterilerine QNT 3000 adındaki çok da kaliteli olmayan kilo aldırıcıları kullandırıyorlardı. Sanırım firmalar arası anlaşmalar vs. söz konusu olabiliyor, bilemiyorum.

3. batuhan19

batuhan19 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Ben kilo aldırıcı alcamda yaglanma olur mu bundan korkuyorum yardımcı olur musunuz kullananlar

4. liuliu

liuliu Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba,

29 yaşında 45 kiloyum. Yıllarca kilo almaya çalıştım alamadım, kalorili beslenmenin yanında destek olarak bu ürünü satın alacağım. Yoga ve birkaç spor hareketinden oluşan bir setim var ve bu ürünü kullanırken onu da düzenli hale getireceğim.

Sonuca daha etkili ulaşmam için ürünü ne miktarda ve ne zaman kullanmamı önerirsiniz?

Teşekkürler

5. asrin78

asrin78 Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    MUHASEBE
    Yer:
    İSTANBUL
    Fiyat performans olarak çok pahalı bu ürün arkadaşlar ,dynamtize super mass yada optimumserious mass düşünebilirsiniz bunun yerine

6. tbasoglu

tbasoglu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yer:
    Istanbul, Turkey
    Arkadaşlar merhaba, daha once Multipower'in gainerini da kullandim ama kesinlikle Weider'in daha basarili oldugunu kabul ediyorum.
    Benim sıkıntım şöyle; kullanim sekliyle ilgili olarak gunde 3 defa (antrenmandan 1 saat once, antrenmandan sonra ve ogun arasi) yaziyor.Ancak ben 06:45 de kalkip 07:00 da spora giden ve 09:00 da okuluna yetismeye calisan biriyim.Yani spor oncesi ictigim shake 15 dakikada gereken etkiyi yaratmayacagi icin anlamsiz oluyor diye dusunuyorum.Spor oncesi alinmasi enerji acisindan yararli diye dusunuyorum.Ne sekilde kullanmamo tavsiye edersiniz ?

7. byfıtnees

byfıtnees Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    burdan bu ürünün kötü olduğunu düşünen arkadaşlara sesleniyorum joe weıder kendisini ve ürünlerini spor dunyasına kanıtlamış bir kişiliktir pahalı dıye alamıyosunuz diye bu ürünü kötülemenin bir anlamı yok kendimi bildim bileli bu ürünü kullandım ve etkısını gayet iyi şekılde gördüm gözünüz kapalı alabıleceğınız bir üründür

8. sinyortr1

sinyortr1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    arkadaşlar bende bugün aldım elime ulaştı.Kullanımı nasıl bilen var mı? Bu 1,5 ölçeği spor önce yarım saat ve hemen sonrası olmak üzere mi yayıyoruz 33 servisi mevcut yani 33 gün mü demek oluyor bu? tam anlamadım detaylı açıklayacak var mı ?

9. Azazel

Azazel Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    Peki.

10. byfıtnees

byfıtnees Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    mega massın ölçeği diğer ürünlerdeki ölçeklere göre daha büyük bu yuzden spordan once, 1,5 ölçek spordan sonra 1,5 ve gece uyumadan 1,5 kullanmanı tavsıye ederım en uygun kullanım şekli budur bu arada antremandan önce 30 en geç 45 dakika önce ve antremandan hemen sonra kullanmalısın.
    --- Mesaj birleştirildi, 5 Ağustos 2016 ---
    supplementi(yani kılo aldırıcıları)iyi bir antreman programı eşliğinde uygulamak en güzelidir egsersiz olmadan vucuda alınan karbonhıdrat her zaman daha yanlış etki yaratır buyuzden spor eşliğinde kullanmak daha iyidir açlık tokluk şekerleriniz konusuna gelındığınde ıse kafana bu kadar takabıleceğın bır şey değildir karbonhıdrat kullanımı için.

Son düzenleme: 5 Ağustos 2016
  11. Barbell Training

Barbell Training Üye

Beğenileri:
    394
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Muhendis
    Yer:
    Izmir
    Yogun antreman gunlerinde 4 olcege cokabilirsiniz diyor. Yani 55-60 gr protein. 80kg birinin protein ihtiyacinin 40% i yapiyor. Cok degil mi?

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

12. byfıtnees

byfıtnees Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    karbonhıdratın yani kılo aldırıcıların amacı vucuda kısa surede depolama yapmaktır ancak bu şekılde kılo alabılırsın vucuda alışılmışın dışında fazla bir mıktarda karbonhıdrat veya herhangi bir besin değerini sürekli olarak yüklersen her zaman olumlu yanıt alırsın örnek olarak vucuda alışılmışın dışında bir yağ yuklemesinin olduğunu düşünelim aynı şekılde sonuç alırsın yağlanırsın sporcu bir kişini kilo başına 3 gr karbonhıdrat 2 gram proteın alması gerekır gunluk olarak. örneğin 70 kg bir sporcuyu düşünelim 3x70:210 gr karbonhıdrat 2x70:140 gr proteın alması gerekır

13. pumptheiron

pumptheiron Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    38
    Hesaplamalar kişinin cinsiyeti, fiziksel durumu,yaşı,kronik rahatsızlığının olup olmaması, hedefi ve spor geçmişi durumuna göre değişir.Ek not.

14. mstfa6

mstfa6 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Kullanmaya basladım ikinci haftadayım ve bugune kadar hiç yaşamadığım türden bir unutkanlık başladı sebebi ne olabilir

15. karacabey34

karacabey34 Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    28
    ürün ile bir alakası olmaz hocam içdiğin maltadextrin şeker protein biraz vitamin. iş okul yogunluğu yorgunlugu falandır .
    omega 3 alın kullanın düzenli
    --- Mesaj birleştirildi, 29 Nisan 2018 ---
    ayrı bir konu diyeceğim gainer ve nox ürünün besin değerini yayınlasak yorum yapın desek marka adı vermeden
    bu ne çöp bilmem ne gibi şeyler yazılır ki çok fazla bunun gibi seylere hatta harlinenın köpürme olayı olunca linç ediliyor weiderdaki yada op köpürme olayını çok sevdiklerinin daha hoş olduğunu yazıyorlar
    özetliyeceksek hammadde olarak tartışmasız ama her 2 üründede şeker oranı çok yüksek

Son düzenleme: 29 Nisan 2018
  16. desperado98

desperado98 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    Bu ürünü almayı düşünüyorum yıllardır ne yaparasm yapayım kilom hep 54- max 56 arası git gel yapıyor 5-10 kilo arası eksigim var. bu üründe hardline gibi kötü tat ağızda tozlanma köpürme vs. gibi sey yapıyormu? En önemlisi gaz yapıyor mu ? Acil yardım

Sayfayı Paylaş