Weider Super Mega Mass 2000

Konusu 'Kilo Aldırıcılar' forumundadır ve saydam tarafından 10 Ocak 2006 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. çok başarili

94,0%
  2. orta karar

4,0%
  3. başarisiz

2,0%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 59 üye.
  1. gtr500

gtr500 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    bana ıcındekı kasık ile 1 tane at dediler ama kaşık cok büyük sizce 1 kasık fazla degıl mı ? yemekler arası ve spor öncesi spor sonrası kullanıom günde en az 4kere içiyom buda 4 kasık demek 1 aya kalmadan bitirem :D böyle giderse sizce fazlamı abartmıslar kullanım şeklini?

2. brhmcr

brhmcr Guest

Abartmaya gerek yok, zaten amac kalori fazlasi yaratmak bence sabah kalkinca ve idman sonrasi yeterli olacaktir.

3. weqale

weqale Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Kullanan arkadaşlar tat olarak hangisini önerebilir ? Çilek mi , muz mu ?

4. albertdesalvo42

albertdesalvo42 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar ben düşünüyorum.Spora yeni başladım fazla olmadı.Öneriniz nedir ? Kaliteli bir ürün mü ?Verdiğimiz paraya değer mi ?

5. Azazel

Azazel Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    Optimum Seriouss Mass veya Dymatize Super Mass Gainer. Bu ikiliden birini öneriyorum ilk aşamada.

6. octopus0

octopus0 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Weiderin sitesine gainer ürünlerinizde şeker oranının fazla oldugunu soyledım şöyle bir cevap verdiler ..

Şeker, karbonhidratların spesifik ismi olup metabolizmadaki görevleri elde edildiği kaynağa ve kimyasal yapılarına göre değişiklik göstermektedir. WEIDER Mega Mass 2000 ürünümüzde yer alan karbonhidratların ( şekerden gelen ) metabolizmadaki görevleri aşağıda bilginize sunulmuştur ;

Trehalose, yüksek glisemik indekse sahip karbonhidrat kaynağıdır ve en önemli anabolik hormon olan insülin hormonunun salgılanmasını tetikler.Fruktoz, Dekstroz, Maltodeksrin; antrenmanlar sırasında metabolizmanın enerji ihtiyacının karşılanmasına ve antrenmanlar sonrasında boşalan glikojen depolarının yenilenmesine yardımcı olurlar. Antrenmanlarda kullanıcılara sunduğu performans artışı ile daha iyi antrenmanlar sayesinde kaliteli ve kalıcı kas kütlesi elde edilmesini sağlar.

WEIDER Mega Mass 2000 içeriğindeki kaliteli karbonhidrat (şeker) kaynakları (trehalose, maltodekstrin, dekstroz), mikro besleyici maddeler ve bir porsiyonunda içerdiği 600 kcal enerji sayesinde antrenmanlarınızda maksimum performans artışı sağlar ve antrenman sırasında boşalan glikojen depolarını yenileyerek kilo alımına yardımcı olur.

Ürünlerimiz üretim teknolojileri, hammaddeleri ve ithalat masrafları göz önünde bulundurularak mümkün olan en düşük fiyattan satışa sunulmaya çalışılmaktadır ancak tüketici olarak kullanım kararı elbette size aittir. Teşekkür ederiz...

7. Enis Öztürk

Enis Öztürk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    MMA Güreşçisi
    Yer:
    Bulgaristan/Zlatograd
    Ben 15 yaşındayım kilom 80 MMa güreşçisiyim . dahada vücudumun olmasını istiyorum ancak kilo almam gerekiyo , acaba bu ürünü kullansam sonraki yıllarda bana bi zararı dokunur mu ? o_O

8. enginyilmaz

enginyilmaz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Abilerim ben bu ürünü disardan almak istesem gercek olup olmadigini nasil anlayabilirim ?

9. JeyJeyy

JeyJeyy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba ben bsn true mass ve weider super mega mass arasında kaldım sizce hangisini tercih etmeliyim ? yardımcı olabilcek varmı ? 1.78 boy 54 kilo kilo almak istiyorum.

10. kayahanonur

kayahanonur Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaşlar Boy 190 Kilo 92, hacim için kullanmayı düşünüyorum bu ürünü. Günde kaç ölçek ve hangi öğünlerde kullanılması uygundur? tecrübeli arkadaşlaırın yorumlarını bekliyorum.

11. mhtbgcck

mhtbgcck Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Amino niye kullanıyoruz, odamı kilo aldırıyor. Ben kullanıyorum ama kilo aldırsın diye değil, damar yollarını açıyormuş daha fazla protein kanda dolaştığı için erken kaslar gelişiyormuş, doğrumudur?

12. mijatovic

mijatovic Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    bu urun kesinlikle fiyatını haketmeyen bir urun. oyuzden de almayın diyorum. 100 gr. içindeki karbonhidrat miktarının 45 gramı şekerden gelen karbo. yani içerik açısından basite kaçılmış ve şekeri dayamışlar içine. bu orandaki seker vücuda zararlı gercekten. seker oranı minimum olan urunleri seçmeye ozen gösterin.

13. ll3akteryy

ll3akteryy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    2haftadır spora gidiyorum ve 5gündür mass 2000 kullanıyorum vıcudumda gelişme var hissediyorum ama kilo almada sıkıntım var boyum uzun ve zayıf olmam moralımı bozuyo,1.89 boyunda 66.6 kg ben kendımı bildim bileli böyleyim gece yatarken 4 yumurta yiyorum beslenmemede dikkat etmeye baaladım ama sonuc deişmedikce moral bozuklugu yaratıyo bende ne yapabilirim???

14. In_Flames

In_Flames Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    merhabalar arkadaşlar, bir kaç gainer arasında kararsız kaldıktan sonra tercihimi weider dan yana kullandım ve mega mass 2000 aldım bugün itibariyle.1 aylık kullanım sonucu duruma göre devam ya da tamam diyeceğim ve burdan da paylaşırım sonuçları.yalnız kullanımına ilişkin bir şey sormak istiyorum, kullanımında süt ile kullanın denmiş, spor öncesi süt içmek kas yorgunluğuna sebep olmaz mı, bunu su ile içebilir miyiz.

15. zara

zara Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    8
    ben şimdiye kadar hep su ile karıştırdım ama çikolata aromalı almaya dikkat ettim hep nesquik misali çokta leziz oluyordu dene istersen

16. In_Flames

In_Flames Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    muzlu aldım hocam, fena değil gibi

17. xTroN7

xTroN7 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    Muzlusunu kesinlikle tavsiye ederim tadı 10 numara. Hatta gainerlerde genellikle tatları kötü olur veya hazımsızlık yapar bunda hiç yapmadı. Günde 3 porsiyon alıyorum. 1 Ay sonraki durumumu paylaşırım.

18. SaintMTF

SaintMTF Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Bende muzlusunu kullanıyorum çok iyi tadı falan. 1 ayda 2.5 kg aldım. Hazımsızlık falan yapmıyor. spordan önce 1.5 spordan sonra 1.5 ölçek kullanıyorum.

19. sinyortr1

sinyortr1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    bu ürünü kullanan var mı

20. gokhan89

gokhan89 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar yıllardan beri piyasada olan bir ürün bu ve diğer firmaların bu ürünün muadilini çıkardığı birçok gainer'lar vardır. Ancak vücut tarafından emilimi en yüksek ürünlerin Weider firmaı tarafından üretildiği kesin ve nettir. Etkili sağlam bir program düznli uyku ve protein ağırlıklı bi programla kas inşaası ve hacim kaçınılmazdır. İstemesenizde kilo alırsınız. Değerleri ortada şeker oranını da AÇIK bi şekilde belirtmişler (olduğu gibi) hammadde kalitesi üstün performansı nedeniyle kesinlikle tavsiye ederim herkese. Kimseyi dinlemeyin 1 ay bu ürünü 1 kere kullanın...

Faydanıza olacaktır...

Sayfayı Paylaş