Weider Pure Creatine mi BSN No-Xplode mi?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve khephnes tarafından 13 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. khephnes

khephnes Üye

Beğenileri:
    2.644
    Ödül Puanları:
    123
    evet arkadaşlar, hazır maddi durumum yerindeyken bu iki üründen birini almak istiyorum. hangisini, ne sebeple tavsiye edersiniz?

bu arada bir tek ultimate nutrition whey kullanıyorum şu an supplement olarak.

2. Jesse_James

Jesse_James Yeni Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    0
    ne zamandır spor yapıyorsun hadı creatıne gectım de no xplode oyle hemen kullanılcak bır urun degıl bence creatıne de oyle aslında

3. khephnes

khephnes Üye

Beğenileri:
    2.644
    Ödül Puanları:
    123
    henüz beş buçuk ay. altıncı ayıma girerken kreatin ya da no-xplode almayı düşünüyorum. hem yazın da devam etmeyi düşündüğüm için performans arttırıcı bir ürüne ihtiyacım var sanırım. no-xplode, alacağım zamanı göz önünde bulundurursam, henüz altı aylık birinde neden etki göstermesin? ya da düşünceniz tam olarak nedir?

4. onbir

onbir Üye

Beğenileri:
    517
    Ödül Puanları:
    0
    sevgili arkadaşım bu 2 ürün çok farklı kategorilerde bence konu acmak yerine bunları detaylı araştırmalısın.nox 6 ay için erken.kreatin tavsiye ederim maddi durum iyi iken de weider alman cok dogru bir tercih olur nox alınacaksa kasım aralık gibi alırsın

5. khephnes

khephnes Üye

Beğenileri:
    2.644
    Ödül Puanları:
    123
    iki ürünü de forumda ve weider'in kreatinini weider'in özel bir dergisinde okudum, etkilerini biliyorum. fakat yine de danışmak istedim. bsn no-xplode için neden erken? iki kişi de aynı şeyi söylüyor fakat nedenlerinden hiç söz edilmiyor. :)

6. onbir

onbir Üye

Beğenileri:
    517
    Ödül Puanları:
    0
    ben kendi görüşümü belirteyim bilimsel bir nedeni var mı bilmiyorum.biraz daha hacimlen yani süre önemli degil bence artık gitmekten sıkıldıgın anlar gelince kullanırsan daha verimli olur, şu zamanlar zaten spor yapmak icin yanıyorsun ama ilerde sıkılacaksın o zamanlar daha iyi motive eder seni :)

khephnes bunu beğendi.
  7. Jesse_James

Jesse_James Yeni Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    0
    arkadasım erken cunku noxplode sen de pump erkısı yaratıcak sen su anda atıyorum bench presste 30 basıyorsan 35 zorlıcaksın antremanda yorulmıcaksın kı zaten ılk 6 ayda gereksız zaten kaldırdıgın agırlık azdır ve rahatlıkla kaldırıyorsundur 1 sene veya daha uzun sure bu spora duzenlı gıdıp artık bellı bır agırlıkta kaldın ve artıs saglanmıyorsa eger kullanabılırsın ..

8. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    İki üründe farklı katagorilerde. Önceliğiniz creatin olmalı. NO ürünlerini ilerleyen zamanlarda kullanmanızı tavsiye ederim. Bunların kendimce nedenleri,

Zaten gelişime açık bir durumdasınızdır 6 aylık bir çalışmacı olduğunuza göre vücudunuz platoya filan girmemiştir.
    Creatine kullanmadan NO ürününe de geçmek gereksiz
    Ayrıca size sağlayacağı pump etkisiyle kendinizi sakatlama ihtimaliniz de var.

khephnes, onbir ve hakankabaoglu bunu beğendi.
  9. hakankabaoglu

hakankabaoglu Üye

Beğenileri:
    199
    Ödül Puanları:
    0
    daha öncede biri buna benzer hardline creatine mi yoksa muscle pharm assault mu diye konu acmıstı yine aynı sorun hyper_bunlar farklı kategorierdeeee

10. khephnes

khephnes Üye

Beğenileri:
    2.644
    Ödül Puanları:
    123
    yahu tamam da, kim bunların aynı kategorilerde olduğunu söyledi acaba? söz konusu tercih olduğunda seçenekler birbirine benzer ya da aynı kategorinin ürünü mü olmalı?

her neyse, yanıtlar için teşekkürler. öncelikle kreatine yöneleyim öyleyse.

11. Jesse_James

Jesse_James Yeni Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    0
    valla bende arkadasa bunu anlatmaya calıstım ...

Sayfayı Paylaş