Weider pure creatine 600 gr en iyi kullanim programi

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Jesse_James tarafından 10 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Jesse_James

Jesse_James Yeni Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar boy 184 kilo 67 weider pure creatine almaya karar verdim karbonhidrat (hardline) ve protein (muscletech nitro tech) tozunun yanina sizce en mantikli kullanim sekli nasil olur ?

Ayrica evde gecen ay soyledigim muscletech amino fx pro series bcaa var onu sonra mi kullanayim 2 aylik sporcuyum ama kilo almam lazim..

2. halil98

halil98 Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    izmir
    Gargamel_Osman biraz sabır et 2. ayda creatın kullanılmaz.Zaten yeni başlamışsın vücut hızlı gelişiyor.paranı çöpe atma.

3. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    Gargamel_Osman

senin kafan baya karışık anladıgım kadarıyla,normaldir benimde öyleydi ama yazdan beri forumu okuyorum her köşesine bakıyorum sende öyle yap derim,ne acelen var ayrıca yıllarını bu spora adamayı göze almalısın,bu ürünleri kullansan dahi aynada göreceğin çok farklı bir osman olmayacaktır
    beslen dinlen çalış

AngryHun bunu beğendi.
  4. Jesse_James

Jesse_James Yeni Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    0
    usta ben sımdı 185 boy 65 kılo 20 kılo farkı fecı bır orantısızlık var .ben zten 4 senedır beslenıyorum asırı bı sekılde doydum tastım noktasına geldıkten sonra bır tabak daha zorluyorum ama yok smdı dıceksınız bagırsaklarında parazı vardır 50 kez test yaptırdım yok tertemız bunu spor hocalarına anlattıgımda karbonhıdrat ve proteın takvıyesı almamı tavsıye edıyor hepsı e bunları alınca da 1 aydır kullanıyorum ve gobek yapcak gıı oluyor yanı yag yapıyor sutlede tukettıgım ıcın creatıne ı yagsız bır sekılde kas ıcın onerıyor herkes tmm benm ıcın bıraz erken asırı bır zararı olcagını yazmamıs kımse

5. kivrak

kivrak Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    creatine vücutta su tutarak kasları dolgun gösterir ayrıca performans artırır.asıl kas kütlesinin oluşumunu sağlayan whey ve çeşitli aminoasitler,koruya da l-glutamine aminoasididir. bence biraz daha bekle ağırlıklarını daha da artır .Bu benim maxım artık üstüne çıkamam gibi hissettiğin anda whey ve creatine i kombine et. hatta bundan biraz sonra da glutamine i sok içine kombinasyonun. dediğim gibi creatine sadce onu kullandığın sürece vücudu dolgun gösterir

Jesse_James bunu beğendi.
  6. Jesse_James

Jesse_James Yeni Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    0
    BU AYDA beklıyecegım bıraz daha gucleneyım ondan sonra da weıderın proteını ve creatınını almayı dusunuyorum glutamıne almayı pek dusunmuyorum cunku evde amıno bcaa var anremandan once kullandıgım onun ıcınde 2.5gr glutamıne var o yuzden mart15 de proteın tozu ve creatıne sıparısı verıcem o zamana kadar da hardlıne gaınerımı bıtırmıs olurum sındıre sındıre :D

7. stormynight

stormynight Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    müdür bence protein tozuna aban, ayrıca düzenli olarak yumurta-makarna-pilav ve tavuk ye. 3 ayda 63'den 80'e çıktım ama protein-creatine, protein-noxplode-bcaa gibi iki kombinasyonla geçti son iki ayım.

bilmiyorum vücuttan vücuda ne kadar fark eder de, aynı durum bende de vardı. bir oturuşta 6 yarım ekmek arası döner yiyordum üzerinize afiyet, hep 63 kiloydum. ama supplementlerin etkisi tartışılmaz. creatine kullan bence ama su tüketimini biraz daha arttırmalısın zira böbrek kuruluğu yapıyor kivrak'ın söylediği gibi.

Jesse_James bunu beğendi.
  8. Jesse_James

Jesse_James Yeni Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    0

AYNEN DOSTUM BEN DE OYLEYIM AMA GAINER LA BERABER BAYA FARKETTI YA KILO ALMAYA BASLIYOR VUCUDUM ONUMUZDEKI AYA ARTIK GAINER BITSIN PROTEIN LE BERABER CREATINE DE ALCAM IKISDE WEIDER ALMAYI DUSUNUYORUM INS YAGLANMA OLMADAN ALDIGIM KILOYU KASA CEVIRIRIM SU ALMA KONUSUNDA SIKINTI YOK SUREKLI SHAKER BITTIKCE DOLDURUYORUM GUNDE 3 4 LT ICIYORUM SU :d

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş