Weider Pure Creatine 100

Konusu 'Kreatinler' forumundadır ve saydam tarafından 10 Ocak 2006 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. çok başarili

88,0%
  2. orta karar

10,2%
  3. başarisiz

1,8%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 166 üye.
  1. Deni

Deni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Creatin'i antrenmandan once alinmasini gereksiz goren arkadasim yaniliyosun oncelikle bunu bi soyleyeyim. Urunu iyice arastirmadan okumadan kullandigin belli. Bu urun antrenmandan once kullanilir, Performans artirici bi urundur ve antrenmandan once kullanildiginda sonuc alirsin. Yukarida yazdigim yaziyi okuyabilirsiniz. Kullaniminda bir sakinca yoktur. &100 pure kreatin olmasina dikkat edin yeter ki alacaginiz urunun. Kullanim sekli yukarida yazdigim gibidir. Weider pure kreatin bu grup icerisinde bulabileceginiz en kalitelisidir diyebilirim. Diger urunlerle arasinda fiyat farki var. Weider biraz daha pahali. Ama hakkini veriyor. Secim tabii ki sizin. Kolay gelsin

2. Cellucorc4

Cellucorc4 Üye

Beğenileri:
    229
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    istanbul
    kreatin için antrenman öncesi alınması tamamen gereksiz diyen bir tek seni tanıyorum :)

kreatin vücutta depolanan bi ürün oldugu için sadece ant. öncesi almak şarttır diye bi şey söyleyemem ama en az antreman sonrası almak kadar gerekli hatta benm tercihim hep antrenman dan 30 dk önce olmustur meyve suyu yada proteinime karıstırarak ...

tam anlamıyla konuya hakim olmadan tamamen gereksiz gibi bi kesin bi doğruyu iletir gibi konuşup yeni başlayan arkadaşlara yanlış yönlendirmeler yapabilirsiniz .. bu yüzden BENCE yada BEN BÖYLE ALIYORUM gibi şeyler söylersek daha aydınlatıcı olurweightlifter

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 00:22 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 00:20 ----------

birde yanılmıyorsam pure tabiri pudra şekeri gibi bi kıvam oluyo un gibi yani ancak weider bana hiç pure gibi gelmedi bildiğin tuz kıvamında

mhp kullandım en son o aynı pudra şekeri gibiydi

3. asteq

asteq Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    fethiye
    ben antremandan 1 saat önce alıorum yükleme yapmadım..tam olarak terazide ölçerek 3 gram alıorum..bende 45 gün sonra mı ara vermeliyim acaba?

4. napolyon79

napolyon79 Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    Çorlu
    1 haftadır kullanıyorum,antreman oncesı 2 cay kasıgı yatarkende 1 cay kasıgı aldım,ılk hafta yukleme yapıyım dıye..
    sımdı nasıl devam etmemı onerırsınız?

5. capish

capish Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Tercüman
    Yer:
    Istanbul
    Arkadaşlar bu ürün CreaPure sertifikasına sahip bir ürün mü? Ona göre bunu ya da Hardline'ın ürününü alacağım.

6. fatiko15

fatiko15 Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Selamın Aleykum arkadaşlar.Ben bu ürünü bugün aldım ve yarından sonra başlıyacağım inşallah.250 gram olanından aldım %100 pure olanı.77 kiloyum.Kafam nasıl kulanacağım konusunda biraz karışık .s

7. napolyon79

napolyon79 Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    Çorlu
    bende aynı soruyu sordum ama cevap veren olmadı neyazıkkı kardesım :)
    benim kullanımımı yazıyım sana..
    spordan 1 saat evvel 10mg.. denedıgıme gore yaklasık 1-1.30 saat sonrasında etkıyor bana sen kendın ayarla :)
    bırde creatın yuklıyım dersen yatarkende 5mg fln al derım..
    bu sekılde kullanıyorum faydasını goruyorum acıkcası..
    4-5 hafta kullan snrasında 1-2 hafta ara ver..snra tekrar aynı sekılde.

8. airwalker1984

airwalker1984 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ne ilgisi var kardesim kendi kutusu uzerinde ve waider ingilizce sitesinde adam boşamı yazıyor günde 1 porsiyon su ile calkalayın diye.buna rağmen hala meyva suyu yok efendim yükleme için 2 porsiyon yanıltmayın bunu sizmi üretiyosunuz yoksaa wider firmasımı adamlardan iyimi biliyosunuz acaba Take 1 serving per day = 3 g powder (1 teaspoon) mixed with 300 ml water. To be taken straight after workout and just before breakfast on your days-off.

9. edyraper

edyraper Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0

abi ne alakası var bütün ürünler'de aynı şeyı yapıyoruz kullanım şeklini tecrübeli arkadaşlardan sorarak yapıyoruz ,

bide arkadaşlara bir sorum olacaktı 82 kiloyum 185 boyum ama vucut yağ oranım 19% ben şimdi creatine kullanırsam kilo alır mıyım , açıkcası bitane 2.7 o.n 100 whey protein tozu bitirdim pek bir faydası olmadı çok fazla kollarda , göğus de şişme olmadı doğru düzgün de beslenemiyorum supplament alarak o arayı kapatmak istiyorum da , şimdi bazı arkadaşlar creatine kullanırsan yağ oranın fazla ise yağın da şişer yani kompele şişiriyor gibi yanlış bir bilgi olduğunu düşünüyorum lütfen profesiyonal biri yardımcı olabilir şuan bu ürünü almam gerekiyor mu yoksa bi kaç ay daha protein tozu ile idare edeyim mi ?

bir arkadaşlar ürünü en güvenilir şekilde nerden alabilirim hepsiburada da 105 tl buldum güvenilir mi ?

Değerli Üyemiz;
    Lütfen üyelere kullanıcı adları dışında kelimeler kullanarak hitap etmeyiniz. (kardeş, usta, abi, dostum vb. )
    Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Son düzenleyen: Moderatör: 15 Ocak 2013
  10. brhmcr

brhmcr Guest

Kilo alma olayi tamamen toplam alinan kalori ve harcanan kalori ile ilgilidir, creatine bu noktada bir miktar etkilidir, ancak dusuk kalori alirsaniz kilo almayacaksinizdir.

Ayrica wieder'da mon creatine olup arzu edilirse 5 gunden 20 gram yukleme yapilir daha sonra 5 gram idman oncesi veya sonrasi kullanilir veyahut 2.5 gram once 2.5 gram sonra kullanilir.

Ya da normal birsekilde 5gram gunluk tuketilir.

Olculer 80 kilo ve alti icindir.

Eger ki tum supplementleri ustunde yazdigi gibi kullansaydik, bir cok sirket iki kat zengin olurdu.

Bir cok bilimsel arastirma gosteriyor ki 80 kilo alti icin gunluk 5 gram creatine mono kullanimi yeterlidir ancak 20 gram bile guvenlidir, siz olsaniz firma yerinde kac gram onerirdiniz :)

11. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    ilk defa kreatin monohidrat kullandığın çok açık.kreatinin suda çözünürlüğü çok düşüktür.çaya şeker attığın gibi çözünmez.o yüzden normal bir durum bu.aynı şekilde sindirim problemi oluşturmasıda normal bir durum,bundan sonra kreatinin farklı formlarını denemelisin bence.herkeste gözlemlenmez ama sende olmuş sonuç olarak.örneğin hardline tkm iyi bir üründür.ayrıca kreatin monohidratın sindirimi o kadar erken gerçekleşmez.kullanım şeklin;antrenmandan 1 saat önce ve antrenmandan sonra olarak olmalıdır.

ürün orjinale benziyor gördüğüm kadarıyla.weiderin kreatinini kullanmadım ama glutamin/amino/protein gibi ürünlerini kullandım.

B6 ile beraber alın demesi kreatinin etkisini arttırması için söylenmektedir.ama tabikide B6 vitaminin yoksa gidip onu almana gerek yok.

edyraper bunu beğendi.
  12. duckseason

duckseason Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    @edyraper

resmini koyduğun Weider Pure Creatine in yeni ambalajı 600 gr. aynısı bende de var. vişne suyu ile içiyorum tadı hiç rahatsız etmedi beni ayrıca gaz olayıda olmadı. vişne suyunun içinde tamamen kaybolmuyor tabikide ancak içimini kolaylaştırıyor. dibinde kalanıda tekrar biraz su döküp fondiple ziyan olmasın.

nerden temin ettin bilmiyorum ama resimde kutu üstünde yazan orjinal distribütörü. yani büyük ihtimalle orjinal bendekiyle birebir.

++++ sormak istediğim bişey var kutu üstünde bir porsiyon 3 gr diyor. normalde hemen hemen bütün creatinler 5 gr olarak tüketiliyor. weider ın 3 gr olmasının sebebi ne?

13. Unchained

Unchained Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Istanbul
    Arkadaşlar bu yazı çok dikkatimi çekti sormadan geçemeyeceğim;

Şimdi Post Workout olarak bildiğimiz Kreatin için DEXTER JACKSON arkadaşımız güzel bir kullanım şekli önermiş, haklı olabilir. Ancak Weider ürünlerinde Almanların bize önerdiği kullanım şekli tercihen antrenman öncesi 1 ölçek şeklinde. Peki antrenman sonrası kreatin alımı daha çok işe yarıyorsa kreatin konusunda önemli bir patent hakkına sahip weider bize neden antrenman öncesi öneriyor? Yukarıdaki alıntıdaki şekilde kullanımda önerebilir pekala. Burada bir satış stratejisi olduğunu düşünmüyorum ben o noktada biraz aklım karışmadı değil.

Creatin makalelerinde de genelde günlük 5gr tavsiye edilen miktarı idman öncesi - sonrası bölünmesi emilimde daha çok işe yaradığı belirtilmekte. Peki talimat neden bu durumu esss geçiyor? Yorumlarınızı merak ediyorum.

Son düzenleme: 25 Ocak 2013
  14. emrez

emrez Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hardline gainer + weider creatin alacağım bunları nasıl kullanıcaz.

15. emreeguven

emreeguven Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    cok yenıyım sporda daha 2.haftam kılom ıse 65 bu urunu kullanmam cok mu erken yoksa karbonhıdrat creatine ve amino kombinine baslamam da problem olur mu ?

16. seytantuyu

seytantuyu Özel Üye

Beğenileri:
    1.152
    Ödül Puanları:
    123
    Bu ürün için veya herhangi bir destek için çok erken.

Ete, süte, yumurtaya devam.

17. weqale

weqale Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Ürün sanki biraz fazla köpürüyor :) Kullanan arkadaşlar böyle bir problem oldu mu ?

18. seytantuyu

seytantuyu Özel Üye

Beğenileri:
    1.152
    Ödül Puanları:
    123
    Öyle bir sorun yaşamadım.

Hoş, zaten köpürme hiçbir zaman sorun olmadı benim için.

19. weqale

weqale Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Calkaladıktan sonra oluyordu 1-2 dakika bekletince köpük gidiyor o an hemen yazdım beklemeden :)

20. kuntakintefurkan

kuntakintefurkan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar ben şuanda muscletech nitro-tech protein tozu,gaspari 6000 bcaa ve gaspari 8000 aminoasit kullanıyorum ve kreatin kullanmayı düşünüyorum acaba hepsini bir arada kullanmak fazla mı olur yardımcı olursanız sevinirim

Sayfayı Paylaş