Weider Premium Whey vs All Stars %100 Whey Protein

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve AssassinsCreed tarafından 25 Aralık 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. AssassinsCreed

AssassinsCreed Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar fiyat olarak 250 tl max koymuştum kendime ve allstarı gördüm beğendim aliyim dedim fakat biraz daha araştırdım bir sitede muzlu, vanilya&çilek, vs. gibi aromalı olan weider premium 260TL çikolatalısı 275. All stars protein 240 TL olduğu için aralarında pek fiyat farkı göremedim o yüzden 2 si arasında kaldım.
    Besin değerlerini linklerden karşılaştırır mısınız yada önceden 2 ürünü kullanıp memnun olup olmadığınız durumları yazar mısınız.Şimdiden teşekkürler.

https://www.supplementler.com/urun/weider-premium-whey-protein-2300-gr-855

https://www.supplementler.com/urun/all-stars-100-whey-protein-2350-gr-6308

Link vermek yasak mı bilmiyorum o yüzden uyarırsanız linkleri kaldırıp direk besin değerlerini yazacağım.Teşekkürler.

2. hedo84

hedo84 Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    38
    Dostum weider al için rahat olsun pişman olmazsin dedigin gibi 240 veren 270 te verir :)

3. Berkay YAŞACAN

Berkay YAŞACAN Üye

Beğenileri:
    160
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Rize
    Güzel görünüyor fakat ben olsam tercihim weiderden yana olurdu bilindik markalardan vazgeçmem.

4. AssassinsCreed

AssassinsCreed Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Allstarda bcaa falan yazıyor kafama o takılmıştı neyse muzlusunu aliyim o zaman 260 dan içimiz rahat olsun dediğin gibi ama allstara bakar mısınız bi nasıl bir ürün diye önceden 1 kere kullandım protein pek bilgim yok

5. Berk Ayyıldız

Berk Ayyıldız Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Bcaa profili iyi fakat 21/30 protein az. Optimumunda 24 fakat sıkıstirma orani dusuk olmasi benim icin kalteli anlamina gelmez. İkisi arasindan tabiki weider öneririm, ama bence weider gereksiz pahali :)

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş