Weider Premium Whey Protein

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve Despo tarafından 19 Aralık 2007 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Basarili

oy sayısı 568
    69,7%
  2. Orta karar

oy sayısı 182
    22,3%
  3. Basarisiz

oy sayısı 65
    8,0%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 314 üye.
  1. MERAKLI

MERAKLI Üye

Beğenileri:
    153
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ÖĞRENCİ
    Yer:
    KIRIKKALE
    bir kutu bitirdim gayet güzel

2. lazur

lazur Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    rize
    160 ytl den bahsetmışssnz bu urun heryerde 260 ytl ??

3. boozey_34

boozey_34 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    ürünün basarılı olması tartısılmaz weider sonucta ama basarılı olması için sert antrenman,ii beslenme ve ii dinlenme lazım..öyle 1 ay kullandm çok basarılı,15 gün kullandm çok ii tavsiye ederim demek bnce biraz anlamsız..saygılarımlaa

edit :yazım dilini daha dikkatli kullanınız..

Son düzenleyen: Moderatör: 24 Ekim 2009
  4. p.seco

p.seco Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    muscletech ile hemen hemen aynı fiyata geliyor, hangisi iyidir ki acaba kıyas yapılsa?

5. Bulgarian

Bulgarian Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    SECURİTY
    Yer:
    BuLgAr_İsTaNbuL !!
    Rica

Arkadaşlar öncelikle hepinize selamlar mesajı yanlış yere yazıyorsam hatamı bağışlayın.
    Ben weider premium whey protein 2.3 kg ve Amino Liquid Mega Forte alıp kullanmak istiyorum BB ye başlıyalı 50 gün oldu boy 1.74 - 69 kg yaş 20 adaptasyon programından sonra gerçekten bilerek biraz sert bir program yazdırdım sizce çok mu erken bu ürünleri kullanmak için .kafaya taktım birkere kullanırsam yararı olurmu

6. LUDA

LUDA Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    Muscletech daha iyi arkadaşlar artik weiderin dünya piyasasinda yeri sarsilmaya başladi..musletech daha iyidir ama tad olarak bişey diyemem..muscletechle kiyaslamayin...

7. woodoo

woodoo Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    arkadaşım kullanıyor ürünü aynen dediğin gibiymiş tadı nesquik dedi o da

8. wishdropper

wishdropper Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    paranız olduğu sürece bu üründen şaşmayın derim.en iyi protein tozudur.ama param yok diyosanız mecbur optimum whey alcaksınız.ama piyasadaki en iyi whey ürün budur.

Salash ve isyan34 bunu beğendi.
  9. Guitar Hero

Guitar Hero Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaslar forumda yeniyim hepinize selamlar. Bende bu ürünü kullaniyorum gercekten etkili ama Türkiye`de malesef cok pahali, yurtdisinda yasiyorum buradaki fiyati 47 euro yaklasik 95 lira degerinde.

10. tpcshkr

tpcshkr Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İstanbul
    ya hepsı yalan dıger urunlerın weider ve muscle tech en saglamı kı yanlıs bılmıyorsam muscle techde weiderın urunlerınden gercekten en kısa zamanda alacagım GNC kullanıyordum berbat dıyebılırım bu urunlerın degerlerıyle ve GNC nın gosterdıgı yararlardan! sonra..

11. dentex

dentex Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ankete oy atmadım... ama atıp ve başarısız bulan arkadaşlar neden başarısız buldu onu merak ettim.zira ben de italyadan ablam vasıtası ile sipariş verdim ve ürün bir haftaya elimde olacak.. benim spor hocam methetmişti. ben de denemek istiyorum. bana gelecek fiyatı 61€ ve buradaki fiyatı 260 TL. dağlar kadar fark var.
    deneyenlere sorum? sizce çikolatalı mı yoksa muzlu mu alayım? ben muz düşündüm ama tadan varsa söylesin lütfen...

12. Guitar Hero

Guitar Hero Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Benim favorim cilekli, muzlu tadi biraz tuhaf sanki muzla alakasi yok gibiydi. Cikolatalisi ayni nesquik tadinda ve en cok satan ürünü.

13. cadencehkn

cadencehkn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yaklaşık bir aydır kullanıyorum protein tozu olarak içeriği iyi. Bende ki çikolatalı tadıda çok güzel özellikle süt ile harika.Ama fiyati çok yüksek 265 tl. maddi durumunuz iyi ise tavsiye ederim. Bu arada bir sanal mağzada son kullanma tarihi 2010 un 5. ayı olan weider pr. whey pro fiyatı 199 tl duyurulur. 76 yada 72 porsiyon var tam hatırlayamadım 1 porsiyonu 36 gr içinden ölçü kaşığı çıkıyor zaten. antrenman günü: sabah, antrenmandan hemen sonra ve akşam yatmadan alırsanız (günde 3 kere) ve antrenman olmayan günler sabah akşam olmak üzere 2 sefer alındığında (Ben bu şekil kulanıyorum) haftada da 4gün spor salonuna gidiliyorsa haftada 18 porsiyon eder 18*4= 72 PORSİYON TAM bir ay sallar. beşinci aya daha 3 ay hadi 2 ay diyelim 2kutu bu fiyata alınır bence

14. xxMassacrExx

xxMassacrExx Yeni Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    merhaba arkadaşlar,

ürünün piyasadaki satış fiyatı 260 lira. yalnız bir sitede son kullanma tarihi 30.05.2010 olan ürünlerin fiyatı 199 liraya düşürülmüş, son kullanma tarihinin yaklasması ürünün kalitesi acısından kötü bir etken midir?

saygılar

15. demir00

demir00 Özel Üye

Beğenileri:
    1.316
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    Istanbul
    Son kullanma tarihi yaklastıkca urun bozulmuyor, ancak bu tarih gecince urunde bozulmalar olabilir. Bu sadece Whey icin degil, her ürün icin gecerli. SKT'ya kadar üretici firmalar, ürün uygun sartlarda muhafaza edildigi taktirde ürünün bozulmayacagını garanti ederler. O tarih gecince de ürün bozulmaya baslar...

Sein kastettigin ürünün SKT 30.05.2010. 31 mayısta bu ürün bozulmaya baslar diye bir sey yok. Bu tarih gectikten bir süre sonra bozulmalar baslar. 30 mayısa kadar o ürünü tüketebileceksen, cekinme al derim.

Son düzenleme: 23 Şubat 2010
  16. gorkem41

gorkem41 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ewet arkadaslar bende aldım bugün şimdi baslıycam kullanmaya ilk protein tozu kullanımım insallah faydasını görücem.kaliteli bir ürün aldıgımdan kesinlikle şüphem yok.

17. gorkem41

gorkem41 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu arada bende izmirdeyim aynı fiyata aldım s.k.t de aynı sanırım aynı yerden almısız

18. Rynx

Rynx Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Aslında ******iyede neden bu kadar popüler anlayamadım.Amerikadaki fiyatları çok ucuz , üstüne incirlikte ekmek parasına geliyor.Fiyat kalite açısından belirleyici olmayabilir ama geçen gün arkadaşım bahsediyordu artık bu ürünleri 3.Dünya ülkelerine gönderiyorlarmış.(Afrika..vs)

Kötümü derseniz kötü degil ama Muscletech Whey le kıyaslanacak düzeydede degil..

19. Altintop

Altintop Üye

Beğenileri:
    166
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Berlin
    Weider olsun diğer ürünler olsun zaten amerika da genel olarak bu tür ürünler çok ucuz. Weider almanya da pahalı dır. Zaten Türkiye deki weiderların bir çoğu Almanya dan ithal edilir.
    3. dünya ülkelerine gönderiliyor muymuş :D peki ya Almanya ve diğer Avrupa ülkelerine ne demeli ?

20. Alpagut

Alpagut Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ben de bir kutu (2.3 kg) weider premium whey aldım, son kullanma tarihi benim de merak ettiğim bir konuydu. Ama son kullanma tarihi gelmek üzere olan bir ürünle, henüz üretilen bir ürün arasında hiç mi fark olmuyor, bu mantıksız gibi geldi bana.

Sayfayı Paylaş