Weider Premium Whey Protein

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve Despo tarafından 19 Aralık 2007 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Basarili

oy sayısı 568
    69,7%
  2. Orta karar

oy sayısı 182
    22,3%
  3. Basarisiz

oy sayısı 65
    8,0%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 314 üye.
  1. Ercan altun

Ercan altun Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    ercan
    Yer:
    ANKARA
    Senin gibi düşünenlere cevap vermekten sıkıldığımızı söylemek istiyorum. Geçmiş yazıları okumadan ortaya fırladığın nasılda ortada.
    Sanada geçmiş olsun hocam. Bende aynı şekilde dışarda oturup yemek yemeğe kalksam kafamda 10 tane tilki dolaşıyor. Şunu yesem şu dokunur bunu yesem bu dokunur diye. İso 100 denemiştim midemi bozmuştu ama çok enteresandır abim iso 100 satın aldı ve bende bir miktarını kullanma fırsatım oldu tekrar. Ürün ilk 3 gün gaz yaptı sonra bünyem alıştı ve hiç bir şikayetim olmadı. Diğer söylediklerini not aldım bittikçe onlardanda deneyebilirim.
    Benim kullanıp mideme dokunmayan protein aminoları sayıyım
    Weider premium whey protein tozu
    İso-100
    x-tend bcaa
    Weider süper aminos
    weider premium bcaa
    üniversal beef amino 400 tablet
    Eğer antremanların gerçekten sert geçiyorsa Mp-Recon ''5'' kere falan kullanma fırsatım oldu. Ağrı sancı ortadan yok oluyor hocam. Bu üründe mideme dokunmadı.
    Universal amino 2700
    Bu ürünleri kullanma fırsatım oldu ve hiçbiri dokunmadı.
    Şu an sadece protein tozu ve weider premium bcaa kullanıyorum. Açıkcası rich piana'nın yemek yeme konusundaki fikirleri ufkumu açtı bütün videoları izlemelisin hocam.
    Yani olayın sadece yemek yemek ile ilgili olduğu konusunda olağanüstü bilgiler veriyor. Teşekkür ederim paylaşımın için. Sağlıklı sporlar diliyorum.

ersaydin bunu beğendi.
  2. Xcalamity

Xcalamity Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Amsterdam
    paran varsa alırsın bu kadar basit neyin derdi bu ?

rich piana ufkunu açmışmış adam günde 10-12 öğün yemek yiyin diyor gerçekten ufukların ötesinde

3. can coşkun

can coşkun Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yer:
    Samsun
    Uzun senelerdir futbol oynayan birisiydim bırakalı 2 yıl kadar oluyor. Haliyle sporu çok boşladım salona yazılmışlığım vardı daha önce fakat sadece fit olan vücudumu korumak adına yapılmış anlamsız bir spordu. Yine de biraz hacim kazanmıştım ama düzensiz olunca tabii hiçbir etksi olmuyor vücuda.

Tekrar salona yazıldım fakat bu sefer vücudum için düşündüğüm çok daha farklı artık bir şeyler yapabilmek istiyorum. Öyle çok şişmek değil derdim şimdi çok abartı bir örnek olacak ama Nick Auger örneğini vereceğim. Bu örneği vermemin nedeni adamın kendi vücuduna göre göğüs ve omuz oranının çok iyi olması. Ben de kendi vücuduma göre bu şekli almayı planlıyorum uzun süre çabalarım sonucunda..

Arkadaşımın ve biraz da kendimin araştırdığım bir kaç supplement var aklımda sizlerle de paylaşıp yorumlarınızı almak istiyorum, tecrübeleriniz benim için çok önemli.

Protein Tozu : Weider Premium Whey Protein 2300gr (Tadları hakkında bilgisi olan varsa yazarsa sevinirim)
    Creatine : Weider Pure Creatine 600gr
    Amino Asit :
    Weider Amino2200 325 Tablet

Bu 3' lü ile başlamam ne kadar iyi? Marka olarak weider kullanmak istiyorum.

Şunu da belirtmek istiyorum. Çalışıyorum ve yemek düzenim berbat. Yemeklerden gerekli proteini alamıyorum açıkçası. Sabah yumurtası çok önemli mesela 1 gün kahvaltıda yiyebiliyorum 2.gün almıyor midem. Bir de antremandan sonra yemek yiyemiyorum yapım bu. Kasları korumak adına antremandan sonra protein tozunu içmem daha iyi çünkü antremandan 2 saat sonra falan yemek yiyesim geliyor. Haliyle yemek düzenim olmadığı için antremanda işin de verdiği yorgunluktan dolayı hiçbir şey yapamıyorum. eskiden 10kg ile başladığım setlere şimdi 2.5kg de bile yoruluyorum.

Bunu anlatmamın nedeni bu supplementleri normal yaşantımıza ek olarak kullanıyoruz. Fakat ben biraz da bunları temel alacakmışım gibi duruyor.

4. BamBam16

BamBam16 Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Bursa/Ankara
    Öyle bir şey yok. Supplement temel alınmaz. Temelin kırmızı et, yumurta, balık, tavuk, sebze, baklagildir. En büyük katkısı +30 gram protein demiştik. Günlük 150 gram protein ihtiyacının 30 gramlık kısmını whey yerine kırmızı etten alsan daha iyi olur. Vitamin mineral protein ne alacaksan gıdalardan almaya çalış. Ben kreatin harici supp çok kullanmam.

5. genriseduygu

genriseduygu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Genrise de çok kaliteli bence

6. ironaddict

ironaddict Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    13
    Dostum şunu bil ki şu beslenme düzenini oturtmadan hiç bir sonuç alamazsın ASLA! Fakat her problemin çözümü vardır. İlk olarak şunu söyleyeceğim sen kötü beslenme alışkanlıkarını supplementle kapatacağını düşünüyorsun anladım kadarıyla. Savaşı zaten baştan kaybetmişsin . Ama bakış açını değiştirsen sonuç alacaksın. Şimdi bir kere seçtiğin marka piyasadaki en pahalı ürünlerini satar, biraz daha tecrübeli isen bunun para israfı olduğunu bilirsin.proteinlerle ilgili bişeyler okuyabilirsin (http://www.myfitclub.org/whey-protein-tozu-cesitleri/) Daha sonra protein ihtiyacına gelelim eğer problem sadece yumurtadaysa yemek zorunda değilsin bir çok kahvaltı seçeneğin var protein tozu kullanarak krep yapabilirsin burada hepsini yazmicam tariflerini sen de bulabilirsin. Protein tozu kullanıyorsan da aminoasite para vermene gerek yok bu parayı besine yatırsan çok daha verimli olur.Ve bunu kaliteli protein kaynaklara yatır balık, tavuk, hindi, kırmızı etler, süt ürünleri kaliteli karbonhidratlar vs. Özetlemem gerekirse antrenman ve beslenmene odaklan hiç birşey kolay gelmez bu sporda her gram kas için savaşman lazım güzelliği de o zaten. Suplement sadece bir baarttır olmasa da olur, sihirli bir toz değildir
    İyi çalımalar
    http://www.myfitclub.org/

VitorBelfort bunu beğendi.
  7. Oknefe

Oknefe Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Sayın ilgililer şuan bir sitede bu ürünün muzlusu ve vanilya-çileklisi satılıyor daha önce bunları deneyen varmı içerik olarak bir fark varmıdır? Tad olarak deneyen varsa yorum alabilirmiyiz?

8. l30n66

l30n66 Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    38
    çileklisini kullanıyorum, antilop'un getirdiği orjinal(altın bandrollerden) ilk alanlardanım;

Tadına gelince çileklisi kesinlikle su ile çok hafif özellikle benim gibi çikolatadan bayıdıysanız birebir. içimi kolay fakat diğer tüm premium protein tozlarına bakarak kesinlikle shakerda ızgara istiyor.. ben dün ızgarayı unutmuşum antremandan sonra inatla 5-6 dk çalkaladım yine topak olarak vardı..

9. Oknefe

Oknefe Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Valla çilekli bende kullanmıştım ama işin içine vanilya girince bilemedim acaba Nasıl olur diye. Şöyle söyliyim Weiderın çikolatalısını hiç denemedim ama deneyenler çok şekerli bayıyor yorumlarını yapınca tereddüt ettim

10. turkeyteam

turkeyteam Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Uzman
    Yer:
    İstanbul
    Arkadaşlar merhaba.
    Spor yapalı 4 ay gibi bir zaman oldu. Hem beslenmeme hemde sporuma çok önem verdim. Bu zaman aralığında en başta kilo verdim. Kas olarak kilo kaybetmedim yağ olarak oldukça kilo verdim ve fit görünüme kavuştum.
    Şu andan itibaren haftada 4 gün salona gidiyorum. 1 günde yüzüyorum.
    Yediğim yiyeceklerin bana yeterli gelmediğini hissediyorum.
    Bu yüzden Protein Tozu düşünüyorum. Ve bu ürünün uygun olduğunu araştırmalarım neticesinde öğrendim.
    Şu anda kilom 65 ve boyum 170 cm.
    Bu ürünü nasıl kullanmalıyım?
    İstanbulda sıkıntısız alabileceğim bir yer var mıdır?
    Şimdiden teşekkür ederim.

Sent from my iPhone using Tapatalk

11. exotic

exotic Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Suyla optimumun cikolatalisini denemistim migdem bulanmisti biraz. Bunda vanilya-cilek mi yoksa cikolata mi onerirsiniz? Suyla icmek icin.

12. Franquez

Franquez Üye

Beğenileri:
    353
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    BURSA
    cıkolata kullandım efsane tadı fakat sekerlı gelıyor bana

13. stefan35

stefan35 Üye

Beğenileri:
    1.066
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Fiyatı çok pahalı bu markanın gerçekten

14. Franquez

Franquez Üye

Beğenileri:
    353
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    BURSA
    benim %15-20 lık cekler oluyorda ordan 220ye gelmıstı ondan aldım isoda 220ye geldi ondan aldım yoksa vermem o kadar yuksek fiyat:)

15. stefan35

stefan35 Üye

Beğenileri:
    1.066
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Yani be dostum para israfı derim ben buna sırf marka diye para vermek gereksiz :)

16. exotic

exotic Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Ben amino asit tablosu yuzunden aliyorum, ayrica kendini kanitlamis bir urun.

17. avcy

avcy Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    uzun süredir cevap yazmıyordum fakat forumda okuduklarımı görünce gerçekten sinirlenmemek elde değil. Öncelikle WEIDER SAYFASININ İÇİNDE LÜTFEN GENRISE REKLAMI YAPMAYIN.İkincisi reklamını yaptığınız ürünler sizler için inanılmaz etkili olarak lanse de edilse,içine steroid katsanız,2 haftada vücudumu değiştireceğini bilsem dahi almam.Param mı yok,protein tozu almam daha iyi.Üçüncüsü reklam yapan arkadaşların neden banlanmadığı da enteresan.

Gelelim Weider premium wheye,

Öncelikle ürün pahalı bu fiyatlara çıkmadan hemen hemen aynı etkileri alacağınız birçok seçenek var.Ama her zaman Alman kalitesine güvenen birisi olarak,weiderın hammadde kalitesinin üst düzey olduğunu ispatlayamam sizlere ama bu konuda weider a güvenirim.Şu an kullanmakta olduğum protein tozu optimum nutrition ama bittiği anda weider premium whey alacağım,önemli olan içeriğindeki proteinin 24 gr-25 gr olması değil,proteinin hammadde kalitesinin üst düzey olması.Bu ürün bb-com sitesinde yok neden ? Çünkü weider usa tamamen başka bir kıtada başka ürünler üretmektedir.

Dediğim gibi marka çok güvenilir,fiyat pahalı,bu fiyatlara çıkmadan benzer etkilieri alacağınız ürünler var.Ama D segmenti araçları düşünün,skoda superB de D segmenti,BMW 520 de D segmenti.İkisi de ihtiyacınızı karşılar,peki aralarındaki fark nedir ? Şu da bir gerçek sadece protein tozu mu alacaksın ver parayı bunu al,ama başka supplementler de alacaksan buna bu kadar para verme supplement koleksiyonunu çeşitlendir.

Tartışmak amacıyla yazmadım,LÜTFEN BAŞKA MARKALARIN REKLAMINI YAPMAYIN ÖZELLİKLE DE ÖNERİLEN ÜRÜNÜN İSMİYLE YAZAN KİŞİNİN NİCKİ AYNI OLUNCA BU ÇOK YAKIŞIKSIZ KALMAKTA.

18. kuruvaSan23

kuruvaSan23 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    selam bu ürünün muzlusunu supplementler.com dan sipariş ettim hologramlı ürün ve orjinalliigini garanti ediyolar yanlız üründe topaklanma var daha önce iso 100 kullanmıştım onda hiç bu sorunu yaşamadım acaba isonun izole hidrolize bunun konsantre ve izole karışımı olmasıyla alakalımıdır acaba topaklanması normalmi?

19. Franquez

Franquez Üye

Beğenileri:
    353
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    BURSA
    weider topraklama yapmaz kullandım kopurmuyor bıle

20. kuruvaSan23

kuruvaSan23 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    kardeşim topaklanma dedigim aslında kalıp kalıp duruyor ölçegi yada başka birşeyi degdirdiginde dagılıyor ölçegi doldurdugunda ölçegin şeklini alıyor biraz
    tane tane degil kutuyu başaltsan tozun hepsi döktügün yere düşer daha önce kullandıgım izole protein gibi havaya herhangi bir uçuşma filan olmaz biraz nemli gibi yani
    o yüzden tozdan biraz işgillendim ürünü yeni aldım skt 10ay2017 tarihli supplementler.com ürünü bunun muzlusunu kullanan arkadaşlar varmı onlardada aynı şekildemi cevap veren olursa çok sevinirim

Sayfayı Paylaş