Weider olarak önerileriniz..

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve ErhN61 tarafından 13 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. ErhN61

ErhN61 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    İstanbul
    Selam arkadaşlar,
    Ben 1 buçuk yıldır bazen düzenli bazen düzensiz olarak bu sporu yapıyorum. Boyum 1.75. Başlangıçta 54 kiloydum, şuan 64 kiloyum.Tabi ramazan dolayısıyla kilo vermiş olabilirim ve spora da ara verdim.

Zaman zaman supplement kombinasyonları deneyerek iyi etkiler aldığımı söyleyebilirim.Benim hedefim herzaman yağlanmadan kilo almaktı.Bu nedenle hep önerilen şey 'karbonhidrat tozuna gerek yok yemeklerdende karşılarsın, protein tozu al' oldu ve hep bu şekilde yaptım.

Ama artık gerçekten 1 buçuk senede 10 kilo değilde 3 ay gibi kısa sürede bu kiloyu almak istiyorum.Gerekirse çoğu yağ olarak olsun,daha sonra yağları yakarım.Bu düşünceyle karbonhidrat tozu almayı düşündüm.Bu sefer kalabalık bir kombinasyon düşünmüyorum.

Fiyat konusunda sorun olmadığından en iyi marka olan Weiderin ürünlerinden devam etmek istiyorum.Karbonhidrat tozu olarak crash weight gain düşünüyorum.Sizce nasıldır? Dediğim gibi weiderdan başka marka almayı düşünmüyorum bu sefer kesin bu markayı deneyeceğim.Karbonhidrat tozu yanında bir şey daha kullanmak istiyorum, tabi onunda weider olması tercihimdir.Geçmişim ve hedefime göre ne önerirsiniz dediğim gibi fiyat sıkıntı değil..

2. Aranel

Aranel Üye

Beğenileri:
    611
    Ödül Puanları:
    123
    Weider e vereceğin paraya kırmızı et falan al daha çok faydasını görürsün. weider nedense türkiyede çok ünlü ama yurt dışında bu kadar kullanmıyor ve oldukça pahalı overrated bir ürün bence.

Karbonhidrat tozlarınında çoğu şeker yuvası, bunların yerine temiz karbonhidrat kaynaklarına yönelebilirsin. iştahın yerindeyse hiç problem olmayacaktır zaten tabak tabak pilav yemek.

Yağ olarak kilo alıp sonra yağları yakmak da zaman kaybı olur. clean bulk a devam et bence.

ErhN61 bunu beğendi.
  3. baskn35

baskn35 Üye

Beğenileri:
    124
    Ödül Puanları:
    53
    Adam üstüne üstlük altını çizerek yazmış birde, kardeşim adam diyorki fiyat açısından sorunum yok, bu ne demektir eti zaten aliyorum + ürün alacağım hala ne diye bu konu üzerinde duruyorsun? Yanlış anlaşılmasın supplementlerin etkisini falan tartışmıyorum da adama yardımcı olmak yerine konuyu farklı yerlere çekmekten vazgeçin artık

ErhN61 bunu beğendi.
  4. ErhN61

ErhN61 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    İstanbul
    Ne bileyim weider weider dediler sürekli. Çevremde kullananlar da var. İnsan weider kullanırken psikolojik olarak da etki görüyor sanki..

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 04:03 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 04:01 ----------

Aynen dediğin gibi zaman zaman gaza geldikçe zaten yemeklere saldırıyorum.O yönden sıkıntı yok. Bana tam takviye olacak supplement kombinasyonumu arıyorum.Tabi çok kalabalık olmamak şartıyla vücudu yeterince yordum zaten önceki kombinasyonlarda..

Sayfayı Paylaş