Weider Mega Forte + Glutamine?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve cango1983 tarafından 31 Mart 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. cango1983

cango1983 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    istanbul
    antremandan once weider mega forte alsam sonrada proteinle birlikte glutamin alsam faydası olurmu yda nasıl kullanmalıyım?

2. ALPEREN

ALPEREN Özel Üye

Beğenileri:
    470
    Ödül Puanları:
    0
    Mega forte içeriğinde glutamine var. Birçok kaynak, 1-2gr glutaminenin yeterli geldiğini belirtiyor. Antrenman öncesi yeterli gelecektir. Ben mega forte kullandığımda, ürünü yarım yarım alıyordum. Üzerinde 1/3 oranına diyor aslında o şekilde almak lazım.

3. kerem

kerem Yeni Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    Slm. Alperen kardeş forte yi tek başına mı kullandın yoksa başka bir ürünle kombine yaptın mı?? Etkileri nasıl oldu?? Değerlendirirsen seviniriz. Teşekkürler...

4. ALPEREN

ALPEREN Özel Üye

Beğenileri:
    470
    Ödül Puanları:
    0
    Selam,

mega forteden önce, amino likit kullanmıştım. Whey protein ve creatin ile kombineli. Onun içeriğinde daha fazla glutamine vardı ve sanki daha çok etki sağladı ve kısa bir sürede etki etti.

Mega forte bana fazla geldi, aşırı terlediğimde resmen mega forte gibi kokuyordum. O yüzden amino likit bence daha faydalı.

5. cango1983

cango1983 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    istanbul
    kerem kardeş bende 1 ay kadardır mega forte kullanıyorum parasınn hakkını veriyor ozellekle yaza girmeden onceki definasyon donemlerınde alımını şiddetle tavsiye ederim...

6. bady ekrem

bady ekrem Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Günde 10 gr Glutamine ihtiyaç var . 20 gramdan sonrasını tavsiye etmiyorlar ona göre kullanın derim .

7. sorkof

sorkof Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar merhaba... Elimde mega forte 13.900 20 ampul ve whey protein tozu var... ikisini bir arada kullanmak istiyorum ama nasıl bir kombin ve zamanlama yapcağım konusunda kararsız kaldım... sonuç itibari ile ikisi de sıvı... nasıl almalıyım ? yardımcı olursanız sevinirim...

Sayfayı Paylaş