Weider Maximum Krea-Genic

Konusu 'Kreatinler' forumundadır ve Kim_Kaphwan tarafından 23 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

oy sayısı 34
    66,7%
  2. Orta Karar

oy sayısı 13
    25,5%
  3. Başarısız

oy sayısı 4
    7,8%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 33 üye.
  1. musicman

musicman Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kütahya
    Nisan 2012 den beri kullanıyorum ilk 1 ay yükleme dönemiyle beraber neredeyse hiç etki göremedim sonrasında ise gayet tatmin edici bi gelişim göstermeme yardımcı oldu bana sorarsanız fıyatının karşılığını veren bir ürün denemeden yorum yapmamak gerek. Birde Off günlerde kullanmadığımı belirteyim. Saygılar...

Unchained bunu beğendi.
  2. hogan

hogan Üye

Beğenileri:
    1.244
    Ödül Puanları:
    103
    ürün pahalı ama asla başarısız değil
    özellikle cell tech yada cell messin tadları ile karşılaştırırsak

3. body123456

body123456 Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Yaşım 17
    Boy:1.91
    kilo:85
    Cratein konusunda ailemle büyük sorunlar yaşıyorum.
    3 aydır cardio çalışıyorum,Hafifte olsa ağırlık kaldırıyorum.
    Cratein zaten yoğun protein alınımı yani iyi beslenmenin yanında iyi gidiyor.Aklınızda kaliteli cratein tozları varmı,varsa nerden alabilirim,
    Vede reşit olmadığım için bir zararı olurmu?

4. teamst

teamst Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    istanbul
    Arkadaşlar bu ürün bende beton gibi dondu, nem kaptı galiba, kaşıkla kazıyarak kullanıyorum, sizde de aynı durum oldu mu? Teşekkür ederim.

Kullanım tecrübeme gelince 250ml bir bardak suya 5gr karıştırarak kullanıyorum, 5 dakika içinde damarlar karıncalanmaya başlıyor, hemen kana karıştığını hissediyorsunuz, güç artışı sağladığını söyleyebilirim.

5. Unchained

Unchained Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Istanbul
    Forumda bu ürünü belli bir dönem bilgili bir şekilde kullanan kimse yok mu? Son dönemlerde yani. Genelde mantıklı ve açıklayıcı yorumlar yapılmamış.

6. Unchained

Unchained Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Istanbul
    Üst üste iki mesaj atmış oluyorum sayın adminimiz mesajları birleştirir;

Bu gün bu ürünü yetkili satıcısından aldım. 68 kilo olduğum için yükleme yapmamı uygun görmedi.

Antrenmandan 1 saat önce Weider Protein tozunu kullandıktan sonra antrenmana çıkmadan yaklaşık 20dk. önce 1 ölçek (6,5gr.) 200Ml. su ile karıştırarak kullanmamı önerdiler. Ve 45 günlük kullanımdan sonra (idmanın off olduğu günlerde kullanıyoruz) bırakmam gerektiğini belirtti.

Creatin'ler Protein tozları ile karıştırırmamalıymış, yani forumda daha önce okuduklarıma göre bir çok kişi protein tozu ile creatini shaker içine koyup birlikte alıyorlar bu son derece yanlış bir kullanım oluyormuş. Yapıları farklı olduğu için.

Umarım iyi bir etki görürüm, sonuçları paylaşırım.

byzantion bunu beğendi.
  7. byzantion

byzantion Üye

Beğenileri:
    72
    Ödül Puanları:
    38
    Sonuçlarınızı takipteyim. Paylaşırsanız sevinirim.

Wheyle ayrı mı kullanıyorsunuz şuan ?

8. Unchained

Unchained Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Istanbul
    Merhaba. Maximum Krea-Genic urununu yaklasik 15 gundur kullanmaktayim.

Oncelikle diger Kreatinlerle kesinlikle kiyaslanabilecek bir urun degil. İcerigi cok farkli. Pure Kreatinlerde sadece Kreatin Monhidrat var. Bu urunun icerginde L-Alanin ve Tourin var ve cidden miktarlari hatri sayilir derecede.

Ayrica normal kreatinler gibi post-workout degil pre-workout bir urun. Yani idman sonrasi kullanim soz konusu degil kesinlikle. Diger kreatinlerde su tutumundan bahsediliyor ancak ben 15 gunluk kullanimda su tutumu hissine kapilmadim. Bence su tutumu oldukca az ki gunde 3 lt. su tuketiyorum.

15 gunde degisik kullanimlar denedim. İlk baslarda protein tozunu antrenmandan 40 dakika once alip antrenmana 20dk kala krea-genic aliyordum. Ancak midede muthis doluluk yarattigi icin son donem antrenmandan 30dk once krea-genic - antrenman sonrasi whey alimi sekline dondum.

Burada cok onemli gordugum bi noktaya degineyim; Krea-Genic kullanirken kesinlikle kahveden uzak durun. Ozellikle antrenman oncesi kahve - nescafe kullanimi kesinlikle olmamali cunku etkisi sifir olmakta.

Diger kullanim deneyimim redbull'dan 15 dakika sonra saf su ile krea-genic alirsaniz antrenmanda inanilmaz bir enerji patlamasi yaratiyor. Ancak bunu 1-2 defa denedim sonra yapmadim inanilmaz bir enerji yaratti bende.

Uzum suyu ile kullandim oyle daha iyi etki veriyor fakat cok kopuruyor.

İdmanda agirlik artislarim oldu, buna oranla yag oranimda azalma (elbette diyet etkiside var) mevcut. Kas kutlesi artisi oldukca yuksek oldugunu dusunuyorum. Yani genel olarak performans urunu degilde kas artisi isteniyorsa kullanilmasi gereken bir urun. Şu da var ben 1.77 - 69 kiloyum. Daha farkli olculere sahip olanlarda ki etkiyi bilemem.

Bobreklerde bir agri olmadi. İlk alimda goguste bir kac tane sivilceye neden oldu, ufak sanmayin cidden can acitici ve gecmeleri baya suruyor. Ama suan baska bir yan etkiye rastlamadim henuz.

Alinabilecek bir urun. Hatta benim gorusum vazgecilmez supplementim olur artik. Oyle bitmesi kolay degil. 45 gun kullanimdan sonra 15 gun ara veriyorsunuz birde. Oldukca kaliteli. Biraz topaklanma yapiyor kutu icinde eksisi bu sekilde. 45 gun sonunda tekrar gorus bildiririm suan maximum verim saglamasi icin cok erken oldugunu dusunuyorum. Genelde 4. Haftada belli olur daha net diyorlar. Ama kreatin aliniyorsa Krea-Genic alinmasindan yanayim %100.

Son düzenleme: 7 Şubat 2013
    el-nino ve byzantion bunu beğendi.
  9. fernandes

fernandes Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşlar..

bende ürünü dün kullanmaya başladım bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine. Bundan önce nutrex hemo rage kullanıyordum. arkadaşıma yazdım ben etkisini görmedim diye oda bana ürünün hemo rage gibi nox etkisi yaratmayacagını, kas yapıcı formül oldugunu söyledi ayrıca güc ve dayanıklılıgını artırır dedi. bakalım kullanalım yorumlarımı yazarım.

yanında kullandıgım ürünler ise bunlar

Mhp İsoFast 50
    Weider Krea Genic
    Ultimate Bcaa 12000
    Mhp Glutamine
    ve Lippo 6 Önümüzdeki Hafta Definasyona Girecegim Bu Ürünlerle.

firestorm13 bunu beğendi.
  10. byzantion

byzantion Üye

Beğenileri:
    72
    Ödül Puanları:
    38
    Başarılar..
    Yorumlarınızı bekliyor olacağım ürün hakkında.

fernandes bunu beğendi.
  11. el-nino

el-nino Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    bu ürünün farkı da tam bu noktada yatıyor zaten. kesinlikle su tutmuyor. weider'in su tutan ürünü pure creatin. ben şuan onu kullanıyorum. en kısa zamanda bu ürüne başlamayı düşünüyorum. weider her türlü akar..

12. Unchained

Unchained Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Istanbul
    Evet. 6 martta 1 ay ara vereceğim 6 haftalık kullanımım sona eriyor. 2 gün önce ölçüm yaptık su oranın 200 gr. artmış sadece. Kesinlikle su tutmuyor. En büyük artısı yüksek pump etkisi ile antrenmanlar müthiş tempolu geçiyor. Ve kas kalitesi hissedilir şekilde artmakta. Kullandığımdan bu yana oldukça güçlendim diyebilirim. Vazgeçilmez supplementim oldu.

fernandes bunu beğendi.
  13. centilmenn

centilmenn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Değerli İnsanlar Düşüncelerinizi Bekliyorum

Bu Spora Hevesim 1 Yıl Önce Başladı Sigarayı Bıraktığım Gün kendimi Salonda Buldum O Anda (Şekeri Tuzu Beyaz Ekmeği Bıraktım ) 4 Ay Salondaki Hocanın Programına Taabi Kaldım Mukemmel Bir Hırsla Çalışıyordum ki Saç Ekimi Yaptırmak İstedim Ve Ağırlık Sporunu 2 Ay Yapamayacagım Söylendi Tabiki Arada Sogukluk Oldu 5 Ay Gitmedim Tekrar Başladım Programları Tekrar Bastan Aldım Bir Kaç Ay Sonra Bel Fıtığı Başlangıcı Nüksetti 1 Ay Fizik Tedavi Gördüm Ardından Biraz Daha Ara Verdim Ve Tekrar Başladım 2 Ay oldu Bu Arada Mekik Falan Yasakladı Doktor Dikkat Edecektin Dedi Bende Korkuyorum Fıtıktan Tekrar Birşey Olursa Spordan mahrum Kalırım Korkusuda Mevcut Şuan Sporumu Devam Ettiriyorum Ama Migde Karın Kası Hiç Çalışamıyorum Korkudan Kötü Bir Duygu... Bu Arada Son 2 Aydır Beslenme Düzenim Hiç yok Günde Bir Ögün Yiyorum Akşama Dogru Yulaflı Bisküvi Falan Kilom 78 - 80 Boy 1.74 Şöyle Bir Şey Düşündüm Yag Yakıcı Kullanayım Haftada 3 Gün Salonda Antreman Yapıyorum Diğer Günler Evde Yawaş Yawaş Migde Karın Egzersizleri Yaparak Bölgeyi Ve Vucut Yag Oranını Düzene Sokayım İstiyorum supplementler.com sitesinden Weider L-Carnitine 500 mg 60 Tablet İle MultiPower L-Carnitine Liquid Forte 1800 mg 25 ml x 20 ampul Aldım Bunları Nasıl Kullanmamı Tavsiye Edersiniz En Bilgili Deneyimli Olarak Benim Düşüncem Şuydu İkisini sipariş verirken Salonda Çalışacagım gün MultiPower L-Carnitine evde karın bölgesi çalışması yapacagım zaman Weider L-Carnitine 500 mg (500mg) almamın sebebide evdeki çalışma belki bu ürüne basit gelebilir tabiki şahsi görüşüm onun için siz degerli hocalarımız arkadaşlarımızın bilgilerine sunuyorum degerlendirip beni en dogru şekilde yönlendirirseniz memnun olurum beslenme düzenimin olmadıgını ve ne şekilde kullanmam gerektiginide söylerseniz memnun olurum ayrıca başka hiç bir ürün kullanmadım kullanmıyorum

14. byzantion

byzantion Üye

Beğenileri:
    72
    Ödül Puanları:
    38
    Öncelikle geçmiş olsun.
    Ama yanlış yere yazmışsınız yorumu o yüzden de yardımcı olunacağını sanmıyorum. Forumu biraz araştırırsanız konuyu hangi sayfaya açacağınız hakkında bilgi sahibi olursunuz ve yardımcı olur forum sakinleri.

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/ya-yak-c-lar-ve-f18.html

burası işinizi görecektir.

Saygılar iyi günler.

15. fernandes

fernandes Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ürünü 2 Haftadır Kullanıyorum antremanlarım iyi geçiyor tek sorununu arkadaşında dedigi gibi gögüste bi kaç sivilce cıkıyor oda abartılacak kadar degil.

16. Unchained

Unchained Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Istanbul
    O sivilceler uzun süre kalıyor ayrıca, kurusalar bile leke bırakıyor bende 6. haftada bile hala geçmediler. Bu yönü kötü dediğiniz gibi.

fernandes bunu beğendi.
  17. sibadiruf

sibadiruf Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    bu üründe de normal creatinede oldugu gibi yükleme yapıyor muyuz?

18. Unchained

Unchained Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Istanbul
    Hayır bu ürün içeriği itibariyle biraz N0 kısmına kayıyor. Bu nedenle yükleme yapılmıyor. Sadece antrenman öncesi kullanımı uygun. Antrenman sonrası almayacaksınız.

Ayrıca kreatin yüklemeleri artık yok. O dönemler geride kaldı.

19. Duhanakyuz

Duhanakyuz Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İstanbul
    Arkadaslar ben bu ürünü bugun kullanmaya başladım, acaba off günlerinde hangi vakitte almam daha doğru olur?

20. Unchained

Unchained Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Istanbul
    Off günlerde öğlen öğünlerinden bir saat sonra bol su ile alabilirsin. Günlük iyi bir planlama yapıp 3 litreye yakın su tüketmeyi unutma.

Duhanakyuz bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş