Weider Liquid Mega Forte

Konusu 'Amino Asitler' forumundadır ve saydam tarafından 10 Ocak 2006 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. çok başarili

92,9%
  2. orta karar

6,0%
  3. başarisiz

1,1%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 216 üye.
  1. aqualinebursa

aqualinebursa Üye

Beğenileri:
    246
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    DESTAN AKVARYUM MARKET
    Yer:
    Bursa
    6 gündür malesef salona gitmiyorum,bende bir süredir ,yataktan kalkamama,halsizlik,sersemlik,başdönmesi gibi şikayetler var ama soruna gelince eğer şöyle kallavi bir etki görmek istiyorsan ilk kullanımda tüpün tamamını iç öyle idman yap ve özellikle tüpün tamamını içtiğinde biceps ve triceps gününe denk getirmeye bak :) d sonrada buradan etkisini paylaşırsın,diğer günler tüpün 3/1 lik kısmını antremandan önce diğer 3/1 lik kısmını yatmadan önce kullanırsın doğru kullanımda budur aslında...
    --- Mesaj birleştirildi, 22 Eylül 2014 ---

2. LordF4T1H

LordF4T1H Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    28
    Geçmiş olsun hocam Allah acil şifalar versin size. Biceps ve triceps gününe denk getirdiğimde antrenmandan önce 1 tüp içtiğimde antrenman sonrası 1 tüp daha içmeme gerek var mı ? Diğer kullanım antrenmandan önce 3/1 antrenmandan sonra 3/1 ve gece yatmadan önce 3/1 diye kullanırım :)

3. aqualinebursa

aqualinebursa Üye

Beğenileri:
    246
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    DESTAN AKVARYUM MARKET
    Yer:
    Bursa
    Hayır yok sadece maximum etkisi görmek istiyorsan böyle yap,zaten firmada böyle bir kullanım önermiyor bu benim sana önerimdir sadece ve sadece bir kez yap,diğer günler kullanım talimatına uymanı tavsiye ederim,idmandan sonra değil yatmadan önce kullanılıyor ama geriye dönecek olursan 27 sayfa background'u var topikte..

4. LordF4T1H

LordF4T1H Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    28
    Ben sizin dediğiniz gibi kullanıyım en iyisi. Kullanmaya başladığımda etkilerini paylaşırım burada tekrardan teşekkür ederim size.

5. aqualinebursa

aqualinebursa Üye

Beğenileri:
    246
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    DESTAN AKVARYUM MARKET
    Yer:
    Bursa
    Sadece bir kez yüksek dozda kullan maksimum etki görmek istediğinde ok ...

6. musclefreak81

musclefreak81 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Ben Animal Pump ve bu ürünü kombine kullanıyorum. İlk gün pump'ı aldıktan sonra 30 dk bekledim. Tüpün 1/3 'ünü içmeyi hedeflerken tamamına yakınını çakmış bulundum. Valla yerimde duramadım. Nabız ölçerim var. İdman boyunca nabzım normalin çok üzerinde seyretti. O nedenle fazla da basmadım. Şimdi Sadece Pump alıyorum. Megafortunda tüpün yarısını gece yatmadan içiyorum. Tecrübeli arkadaşlar antrenman öncesi pump ve 1/3 fortu bir arada kullanabilir miyim?
    Ayrıca ürünün üzerine çentik koymuşlar. Görebilene aşk olsun. Ben üzerindeki stickerı sökerek ancak görebiliyorum...
    Saygıları...

7. aqualinebursa

aqualinebursa Üye

Beğenileri:
    246
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    DESTAN AKVARYUM MARKET
    Yer:
    Bursa
    Sana pump yaptıran L-arginin zaten başka pump yaptıracak bir ürün ile kullanma kahve ile destekleyebilirsin..

8. fabian86

fabian86 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar merhaba, Boy 180 , kilo : 87 ve yağ oranı yuzde 22 . Ben bu ürünü Animal Cuts ile birlikte kullansam ağir ve lüzümsuz olur mu ?

9. musclefreak81

musclefreak81 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Bence önce yağ oranını düşürmeye odaklansan daha iyi olur. Temiz beslenip iyi bir idman programı ve supp desteği ile ilk etapta 15-18 aralığına bir gel hele ondan sonra amino grubu daha anlam kazanır gibime geliyor.
    Tabi daha tecrübeli arkadaşların başka düşünceleri olabilir. Onlara da kulak ver tabii ki...

10. onurolgun

onurolgun Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    10
    sizce 200 kusur tl verılır mı bu urune
    2 paket alıp kullamayı dusunuyorum.spor gecmısım 10 ay

11. hallowed

hallowed Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    28
  12. Duhanakyuz

Duhanakyuz Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İstanbul
    Bence eğer kaybetmekten korkmanı gerektirecek bi kütleye sahipsen yağ yakımı esnasında anabolik özelliği ciddi supplamentleri kullanıp sağlam antreman ve beslenmeyle hem kütleni maximum şekilde korumak hem fazla yağlardan kurtulmak senin için avantajli olacaktır, mega forte anabolik acidan oldukca iyi ancak yag yakimi acisindan bakarsak tabiki tam bir yag yakici degil, yag yakici olarakta cuts yerine daha iyi termojenikler oldugunu dusunuyorum, ama diyosan ki yeniyim su an fazla kutlem yok zaten, arkadasin da dedigi gibi o zaman guzel bir beslenme, duzenli antreman ve cardioyla ilk once yaglarini temizleyip sonra uzerine adele insa etmen daha dogru olur

13. burak35ksk

burak35ksk Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaşlar kesinlikle Weider ürünlerini her siteden almayın özellikle pro.... 7 denen firmadan ürün aldım resmen zehirlendim ve ürünü geri yollamama rağmen firma bu konuda bana yardımcı olmadı.

14. ensakn

ensakn Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Dün kullanmaya başladım. Bu zamana kadar her türlü markanın supplement ürünlerini denemiş birisi olarak şunu net söyleyebilirim ki tadı en iğrenç olan ürün açık ara budur. İnanın ben de teneke ağızlıyımdır hiç öyle tada falan bakmam ama bu nedir arkadaş. Allahtan tüpler daha uzun falan değil yoksa hayatta içmezdim. antrenmandan önce ve gece yatarken bi fırtlık tepeye dikiyorsun bitiyor 1 tüp ama o bile bi kusma etkisi yapmıyor değil. Etki olarak ilerleyen zamanlarda yine yorum yaparım ancak tat olarak durum budur.

15. coolizmirli

coolizmirli Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    o ne berbat tat öyle bide meyve aromalı yapmışlar hiç aroma olmasa daha iyi... fakat etki olarak amatörlüğümün orta seviyesinde biri olarak yorum yapmam gerekirse çok iyi bir ürün özellikle 2. kutudan sonra daha bariz şekilde fark edebiliyorsunuz

16. Albinodalangaletto

Albinodalangaletto Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Spordan önce mega forte tüpün yarısı spordan sonra optimum whey yatmadan önce kalan mega forte tüpü içsem olurmu bugün başlamayı düşünüyorum mega forte içmeye.bide l carnitin içiyorum spordan önce çünkü 20 25 dk kardiyo yapıyorum.L carnititne devam edebilirmiyim acaba? Teşekkürler
    --- Mesaj birleştirildi, 1 Temmuz 2015 ---
    Spordan önce mega forte tüpün yarısı spordan sonra optimum whey yatmadan önce kalan mega forte tüpü içsem olurmu bugün başlamayı düşünüyorum mega forte içmeye.bide l carnitin içiyorum spordan önce çünkü 20 25 dk kardiyo yapıyorum.L carnititne devam edebilirmiyim acaba? Teşekkürler

17. asrin78

asrin78 Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    MUHASEBE
    Yer:
    İSTANBUL
    pahalı bir supplement zaten , kardiyo yaptığına göre yağ yakmaya çalışıyorsun
    bulk döneminde kullanman daha mantıklı
    maddi durumum iyi devamlı kullanırım diyorsan içmende sorun yok tabi

18. Albinodalangaletto

Albinodalangaletto Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkür ederim yurtdışında uyguna bulurum diye düşündüm amacım yağ kaybederken kas kasanmak
    --- Mesaj birleştirildi, 2 Temmuz 2015 ---
    Teşekkür ederim yurtdışında uyguna bulurum diye düşündüm amacım yağ kaybederken kas kasanmak
    --- Mesaj birleştirildi, 2 Temmuz 2015 ---

19. _Canberk_

_Canberk_ Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    İyi günler. Bir tanıdığın tavsiyesi ile amino kullanmayı düşünüyorum. Elimde şu an weider premium whey var. Yanına da bu ürünü takviye etmeyi düşündüm. Ama nasıl bir kullanım şekline gitmeliyim? Antrenman öncesi ve yatmadan önce bu ürün antrenman sonrası whey mi kullanmalıyım? En verimli kullanım şekli nedir sizce bu kombinasyonda?

20. 0verkill

0verkill Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    6 Haftada 10 tüp kadar kullandım , antrenmandan önce yarım tüp , yatmadan önce diğer yarısını kullanıyorum.Etki olarak mükemmel bir ürün , sabah kalkınca kamyon çarpmışa dönmüş hissini mega forte kullandığımdan beri yaşamadım :) , ayrıca antrenman performansını da büyük oranda artırıyor fakat bu kadar iğrenç tadı olan bir supplement görmedim:) birde utanmadan meyve aromalı yapmışlar tat olayı iyice çığırından çıkmış.Tadını umursamam etkisi benim için en önemli kriter , parada pek umurumda değil derseniz alın kullanın.Kısa sürede büyük faydasını gördüm , özellikle damarlanma konusunda baya etkili.

Sayfayı Paylaş