Weider L-Carnitine Liquid 2500 Mg mi Grenade Thermo Detonator mü?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve mirquel tarafından 23 Mart 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. mirquel

mirquel Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba Ben 3 yıldır boks 5 aydır fitness yapıyorum haftada 3 gün boks 3 gün fitness antrenmanım var boyum 175 kilom 72 karbonhidratı biraz azaltarak 2 ay yağ yakmaya çalışacağım sorum şu Sizce Thermo yağ yakıcı mı yoksa l-carnitin mi hangisini önerirsiniz?

2. salihoruc

salihoruc Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    batman
    Dostum öncelikle kolay gelsin.Şimdi senin bu karşılaştırdigin urunler farklı kategoriler de.Şöyle anlatayım weider carnipure(saf halde karnitin)2500 mg ve c vitamini içeriyor.
    Grenade thermo detenator ise termojenik bir yağ yakıcı.İçerisinde karnitin de başka kafein ,yeşilçay, guarana özü vb. Maddeler bulunan komlike bir ürün .
    Tabiki komlike ürünler yeni nesil yağ yakicilar .Daha hard bir ürün istiyorsan thermo detonator.Yok ben yalnızca karnitin kullanacagim diyorsan weider l carnitin al.Dediğim gibi ikisi aynı şey değil.
    --- Mesaj birleştirildi, 26 Ağustos 2016 ---
    Ha kendi fikrimi de söyleyeyim.9 yıldır bu işin içindeyim.Vücut geliştirme kademe kademedir.Hafif ürünlerden başlanır vücut alıştıkça daha hard ürünlere geçilir.Sen carnitin ile başla ki weider kendini kanıtlamış bir markadır daha sonra termojenik yağ yakicilara geçersin.Karnitini de 1 ay kullanıp 1 ay kesmen lazım ki vücut alışmasın.Umarım yardımcı olabilmişimdir.

Son düzenleme: 26 Ağustos 2016

Sayfayı Paylaş