WEIDER L-Carnitine Liquid 1500 mg

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve lacoste tarafından 13 Ocak 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. lacoste

lacoste Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Ben bu konuda çok yeni biriyim ve Amacım ilk etapta fazla kilolardan kurtulup biraz şekilli bir vücut yapmak, herşeyden önce bunu sağlıgım için yapıyorum. O yüzden siz üstatlara bir iki sorum olacak. Ben yağ yakımım hızlansın diye Weider L-Carnitine Liquid 1500 mg aldım. içinde 20 Ampul var, aldıgım kişiler antremandan önce 1 ampul içmemi söylediler fakat paketin üstünde per bottle three days serving ( her ampul 3 gün ) diyor. Arkadaşlar nasıl kullanmam gerektiği konusunda beni bilgilendirirseniz çok sevinirim.

Ben hafta içi her sabah 7'de kalkıp kahvaltıda 2-3 kaynamıs yumurta beyazını yiyiyorum. Ardındanda
    8 - 9:30 arası GYM de çalıştıktan sonra işime gidiyorum ve her antreman sonrası 100 gr kadar haşlanmış tavuk yiyiyorum. öğlenleride haşlanmış veya ızgara tavuk yiyiyorum. Doğrumu yapıyorum? Yada yapabilecegim başka şeylerde varmı??? Tavsiyelerinizi bekliyorum, şimdiden yardım eden herkese teşekkürler.

Boyum :1,90
    Kİlo :94 :(((

Ayrıca tavsiyelerinizi e-mail adresimede atabilirsiniz: [email protected]

Yetkili Bayi : Weider L-Carnitine

Son düzenleyen: Moderatör: 12 Temmuz 2013
  2. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul
    Foruma hoşgeldin, forumda arama yaparsan sorduğun soruların daha önceden cevaplandığını göreceksin ;)

3. lacoste

lacoste Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Hoşbulduk..... yani WEIDER L-Carnitine Liquid 1500 mg mın 1 ampulun bir defadamı yoksa 3 defadamı tüketilecegi yazıyormu??? bu ürün konusunda bir seyler okudum formda ama beni tatmin etmedigi için buraya yazmıştım.

Birde gerçekten bir iki tavsiyeye ihtiyacım oldugunu düşünüyorum üstat...

4. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul
    Tek seferde 1000-1500 mg kullanılabilir. 500 mg az olur zaten. Tavsiye olarak, Carnitine gibi supplementlere güvenmeyip, sıkı çalış/düzenli beslen. En önemli şey beslenme. Karbonhidrat alımı, yağ/karb/protein dengesi, 5-6 ufak öğün vs... Forumda bulabileceğin bilgiler ;)

5. lacoste

lacoste Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yok zaten sadece destekleci olarak alıyorum ve ilk denemem haftaiçi hergün 20 dk koşu 20 dk bisikletten sonra süper setlerim var...

6. lacoste

lacoste Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Her yerde bu sözlerle karsılasıyorum, bunu yazmaya ayıracagınız zaman yerine bir iki tavsiye verseniz yada sorulara cevap verseniz daha iyi olmaz mı acaba???

7. lacoste

lacoste Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Birde gerçekten bilmiyorum karbonitrat alımı demişsin bunları hangi besinlerle nasıl alabilirim vs vs vs...

8. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul
    Sorularına cevap vermek gerekirse,

Aynı şeyi 100 kere yazmanın bir anlamı olduğunu sanmıyorum. Forumda bir kere konuşulan bir konu da değil üstelik, bu sporun temellerinden biri. Senin gibi düşünenler günde 3-4 başlık açsa, sürekli aynı şeyler, "Nasıl yağ yakabilirim?"/"Nasıl kilo alırım?"/"Evde nasıl çalışabilirim?"/Whey+Creatine nasıl kullanılır?" vs... Bunların cevabı zaten forumda var. Tekrar tekrar aynı konuları açmak hem zaman kaybı, hemde forum kirliliği.

Karbonhidratı nereden alabilirim demişsin, sence bu soru bu forumda daha önce sorulmamış mıdır? Hiç kimse merak etmemiş midir? Arama yapsan karbonhidrat diye, istediğin bilgilere ulaşmaz mısın? Ama hayır, kuralları okumayalım, herşey önümüze gelsin, biz yazalım onlar cevaplasın, işleri ne ki zaten düşüncesi hakim genel olarak. Benciliz yani insan olarak biraz. Araştırma yapmışyoruz, önümüze konsun istiyoruz. Aslında araştırma yapsak, bir şeyi ararken arada 2-3 farklı bilgi de öğrenebileceğiz.

Bu tamamen sana karşı bir şey değil, sinirli yada laf sokma şeklinde de yazmadım yanlış anlaşılmasın, ama yeni üye olup kuralları okumadan mesaj atan herkese.

9. lacoste

lacoste Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Hep aynı şeyler , formda var:((( Anlatamadım galiba, yine bu kadar şey yazacagın yerde sorularının cevabı su bölümde felan diye adres gösterebilirsin... Formda var... o kadar itici geliyorki insana (sözlerim sana degil beni sakın yanlıs anlama) Aramama ragmen ben bulamadım yardımcı olup surda surda desen ne olurki sanki?

Medatörler hakkını vermesi lazım, yoksa bugun ben yarın baskası gider sonrada forumda zaten varla kalırsınız, ona bakarsan ben Googleda sorularıma 1000 lerce cevap bulabilirim. Buraya gelen insanların %90'ı laf olsun diye birseyle sormuyorlardır... onun için kişilere önem verirseniz bende memnun olurum ve benim gibi birçok insanda... Saygı ve sevgilerimle, iyi günler diliyorum

[email protected]

10. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul
    Tamam anladım ne demek istediğini. Şimdi bir şey bakmak için girdim, yarım saat sonra bir daha giricem o zaman link gösteririm ;)

11. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul
    https://www.bodyforumtr.com/forum/viewtopic.php?t=8476&highlight=carnitine
    https://www.bodyforumtr.com/forum/viewtopic.php?t=8922&highlight=carnitine
    https://www.bodyforumtr.com/forum/viewtopic.php?t=7612&highlight=carnitine
    https://www.bodyforumtr.com/forum/viewtopic.php?t=41
    https://www.bodyforumtr.com/forum/viewtopic.php?t=7971
    https://www.bodyforumtr.com/forum/viewtopic.php?t=7780
    https://www.bodyforumtr.com/forum/viewtopic.php?t=7188
    https://www.bodyforumtr.com/forum/viewtopic.php?t=6401

Bunlar aradığın linkler. İlk üçünü arama bölümüne "carnitine", diğerlerini ise "karbonhidrat" yazarak buldum. Çoğu da ilk gelen sayfalardan alıntı. Gördüğün gibi gayet basit bir prosedür ;) Bunun için forumda arama yapın diyoruz, kolayca istediğiniz bilgilere ulaşabilmeniz için. Bunları bulmak çok zor olsa zaten öyle bir mesaj atmayız.

Ayrıyeten, ben ya da başka bir moderatör bu linkleri sana yollamak zorunda değil. Biz yönetim olarak her zaman kaliteyi sayısal çoğunluktan üstün tutarız(quality over quantity). Üyelerimiz tabii ki önemli, onlar olmadan bu forumun bir anlamı kalmaz, zaten her şey sizin için yapılıyor, kuralları zevkimiz için koyup uygulamıyoruz zaten. Bilgiye daha kolay ulaşmanız için yapılanlar.

12. lacoste

lacoste Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ne diyeyin sende haklısın aslında, teşekkür ederim... Umarım bir yanlış anlasılma olmamıstır, kimseye bir kızgınlıgım yok... Aslında kendi kendime biraz stress yaptım sanırım... Bu sporla ugrasan herkeste bu stress veya bıkkınlık ara ara oluyordur... bende öyle bir dönemde oldugumu düsünüyorum, çok çalıştıgımı ve karsılıgını tam anlamıyla alamadıgımı düşünüyorum buda beni biraz yıldırıyor :( :( :(

13. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul
    Bir yanlış anlama söz konusu değil, rahat ol ;) Biz sizi anlıyoruz, sizde bizim bakış açımızı anlayın diye yazma gereği duydum. Motivasyon eksikliği bu tarz hayal kırıklıklarına sebep olabilir. Motive edici yazılar okumanı tavsiye ederim.

14. lacoste

lacoste Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    WEIDER L-Carnitine Liquid 1500 mg günlüğü 8)

1.Gün: Sabah ilk defa denedim ve antremandan önce 1 ampulun hepsini içtim açıkçası ilacımsı bir tat
    beklerken tadı gerçekten güzeldi, aynı portakallı sandoz gibi :lol: 1 ampulu nasıl içecem derken
    kendimi tutmassam 1-2 tane daha içecektim :lol: İlk gün oldugundan olsa gerek öyle pek bir
    farklılık göremedim kendimde sadece yaptıgım hareketlerde kaslarımın dahada yandıgını
    hissettim ve birazda acı, bu ilacın etkisi degilde birazda psikolojik diye düşünüyorum

Not: bu ürünü kullarkenki deneyimlerimi gün ve gün anlatmamı gereksiz buluyorsa kesebilirim, sadece amatörce deneyimimi paylaşmak istedim.

Birde ben
    sabah 4 yumurta beyazı 1 saat sonra L-carnitine içiyorum ardından antreman
    antremandan sonra 100-150 gr haslanmıs tavuk veya kucuk kutu light ton balıgı
    öğlen haşlanmıs veya ızgara yağsız tavuk ve biraz salata
    ikindi vakti yulaf+light süt veya öğlenden kalmış bir parça haşlanmış tavuk
    aksamda yagsız birseyler VE bu öğünlerin hiç birinde ekmege, tuza, şekere(sakarin kullanıyorum) vs yer yok. Ve halen bir göbeğim var :cry:

SİZCE fazlamı yiyiyorum kısayımmı biraz daha??? Veya beslenmemde bir hata varmı :?: :?: :?:

15. lacoste

lacoste Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0

16. coldfire4

coldfire4 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    lacoste bilgi olsun diye sölüyorum hiçbir ürün ama hiçbir ürün öle bir günde yada bir haftada sonuç olarak karşına cıkmaz bu spor zaman isteyen bi spor sen kullandıklarının yada yediklerinin karşılığını birkaç ay zarfında alırsın o yüzden sakın bir günde yada bir haftada değişiklik olacak dye bekleme sabır ve inatla devam et ve sakın moralini bozma ayrıca l-carnitinide nasıl kullanacagını hocana sor ve onun dediği gibi kullan ne kadar deneyimsiz ve bilgisiz bir hocada olsa onu nasıl ve ne miktarda kullanacagını biliyordur emin ol sen temponu bozma ve birkac ay bekle acele atme yaza daha cok var tekrar sölüyorum pes etme hadi kolay gelsin sana başarılar...

17. lacoste

lacoste Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0

18. lacoste

lacoste Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Teşekkür ederim tavsiyelerin için, sanırım haklısın, bir anda mucizeler beklemek olmaz tabiki... Bu arada çevremdeki insanlardan gbek gitti, nasıl zayıfladın gibi laflar duymaya başladım ama kilo olarak çok bir fark yok, sanırım vücüdum kendini toparlıyor... tekrar teşekkür ederim ilgine...

19. lacoste

lacoste Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Bu Avartar resmini yeni buldum... Gerçekten ibret alınması gereken bir durum... o yüzden ilaç kullanımında dikkatli olalım arkadaşlar, bu fotodan sonra L-Carnitine kullanımını bile kesmeyi düşünüyorum:(((

20. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul
    Sporu da bırak tam olsun bari :)

Farkındaysan kendinle Arnold'u karşılaştırdın biraz önce.

Sayfayı Paylaş