Weider L-Carnitine Liquid 1500 mg+kafein+ aspirin

Konusu 'Yağ Yakıcılar ve Yağ Yakımı' forumundadır ve lacoste tarafından 4 Şubat 2007 başlatılmıştır.

1. lacoste

lacoste Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Weider L-Carnitine Liquid 1500 mg kullanıyorum antremanlardan 15 dk önce alıyorum... Bunların yanında kafein(türk kahvesi) ve aspirin'i de beraberinde kullansam nasıl olur acaba?

2. lacoste

lacoste Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bilen kimse yokmu yoksa beni beyenmiyormusunuz :badgrin:

3. BaBe ShaQ

BaBe ShaQ Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Manisa-Merkez
    l-carnitin ve türevlerinin içeriğinde kafein zaten mevcut..Dışarıdan kafein takviyesi aritmi yapabilir..normalde de zaten gün içerisinde fazladan tükettiğimiz kahve taşikardi olarak yan etki yapabiliyor..o yüzden çok tüketilmemesi düşüncesindeyim..

Asprin'in kan sulandırıcı etkisinden faydalanıp dolaşım sistemini hızlandırma gibi bir düşüncen varsa da normal dozda kullanıldıgında bile yan etkilerinin olabileceğini ve mide-ülser şikayetlerinden inmeye neden olabilecek ölçüde beyin kanamasına kadar gidebileceğini hatırlatırım..

ayrıca asprin kullandıgın dönemde herhangi bir yara yada kesiğe maruz kaldıgında kanı durdurman vaktini biraz alabilir..Birde bunu gerçekten çok büyük bir kesik ya da yara oldugunu düşünürsek sonucu elbetteki tahmin edebilirsin..

kolay gelsin .. ;)

Sayfayı Paylaş