Weider kombinasyonu !!!!

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve onderozgen tarafından 5 Ocak 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. onderozgen

onderozgen Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    önder
    Yer:
    antalya
    Arkadaşlar Weider Premium Whey Protein 2.3 + Weider Amino ultra 3050 + Weider Maximum Krea-Genic 454 gr aldım farklı kulanım tavsiyesi ve kombinasyonu hakkında bilgi paylaşırlarsa sevinirimm..

Kilo : 79

Boy : 1,76

ve yaklasık 10 aydır bu sporu yapıyorum..

Daha önce Weider CFM whey protein ve universal amino 3001 kulandım 1 ay radan sonra yukarda yazdıgım supplementleri aldım. bench_O

2. dahess

dahess Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    proteini sabah kalkınca,antremandan hemen önce ve antremandan 45 dakıka sonra 3 farklı sekılde alabılırsın.krea genic ise antremandan 30 dakıka once.son olarakta antrmemandan hemen sonra aminoları kullanırsın

3. onderozgen

onderozgen Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    önder
    Yer:
    antalya
    saol dahess kafama takılan şu;

proteini sabah kalkınca, spordan hemen önce ve spordan sonra zaten bu sekilde kulanım sunuyolar. ben protein ve amino kuanıyorum, günlük yemeklerime dikkat edip protein destekli besleniyorum. bu dozajlarda kulanırsam fazla protein almış olmazmıyım.
    ben şu şekilde kulanırsam nasıl olur

sabah kalkınca 300 ml suyla 1 yeme kaşıgı protein, spordan sonra 2 yemek kaşıgı protein,
    amino spordan önce 2 tane spordan sonra 3 tane, creatin spordan 30 dk önce nasıl bir uygulama sizce???

4. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    proteini sabah kalkar kalkmaz su ile al kana karısım hızlı olsun kas yıkımlarını önle ve idmandan hemen sonra suyla iç

5. postacı

postacı Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    önder protein tozonu ne kadara aldın peki?

6. onderozgen

onderozgen Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    önder
    Yer:
    antalya
    weiderin sitesinden aldım taksitle protein 2.3 kg 260 tl amino ultra 3050 245 tl
    krea-genic 140 tl toplamda 645 tl ayda 80 tl taksitle 8 ay olarak aldım.

7. jarhead

jarhead Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    kusurabakma ama 2.3 kg lik proteine 260 milyon vereceğime 40 milyon daha ekler 3 kova 2.5 kiloluk marka protein alırdım.yani 7.5 kilo eder. weider her zaman söylüyorum isimden kazanır. bahsi geçen 3 kova proteinde weider i geçmiş markalar bb comda. çabuk karar verip paranızı çöpe atmayın. bu yazıya karşılık kimse özel mesajda atmasın araşdırın biraz.

666pack bunu beğendi.
  8. 666pack

666pack Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    reklam yazarı
    Yer:
    istanbul
    weider in en büyük mucizesi bence pazarlama stratejisi başka da bı numarası yok o paralara karşılık tabii bence

9. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    weider bizde niye bu kadar tutar anlamak mümkün değil netrition com da satılmıyor bile. yabancı forumlara bakın adı geçmez. bb.com da üç beş ürünü var sadece.

10. cadocx

cadocx Üye

Beğenileri:
    406
    Ödül Puanları:
    0
    amino 3050 i metheden çok kişi var merak ettim şahsen

11. postacı

postacı Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    weiderın türkiyede kullanılan ürünlerinin hiç biri amerikada satılmıyor şu an amerikada üretilen weider ürünleri tek bir üründe birleştirilmiş yüksek dozda üçü beşi bi arada olarak satılıyor zaten bizim kullandıklarımız hepsi almanyada üretiliyor..geçen sene almanyada bu sporla ilgilenen biriyle konuştum adam siz türkler var olduğu sürece weider hep bir numara olur dedi ama türkiyede..adı çıkmış bi kere illaki kaliteli bi ürün ama diğer ürünlerden hep iki kat daha fazla para veriyoruz ha bide weider kullanma psikolojisi varki bu çok önemli türk insanı weider kullandığı zaman gelişmese bile geliştiğini sanır..birde türkiyedeki pazarlama sistemleri ve müşteriye olan hizmet ve reklemdan çok kazanıyolar kısaca arkadaşlar ne zaman ürünlerin içeriğini çözüp karşılaştırma yaparsak o zaman paranız çöpe gitmez ve bana sorarsanız hiç gerek yok...iyi beslenin:)

deathlifter bunu beğendi.
  12. postacı

postacı Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    cadocx weider gulutamine almayı düşünüyürum gine weiderın bcaası ile kombine yapıcam ama çok pahalı önereceğin başka bi gulutamine varmı?tşkrlr

Sayfayı Paylaş