weider gold whey ... acımsı koku

Konusu 'www.Supplementler.com' forumundadır ve serdar54 tarafından 26 Kasım 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. serdar54

serdar54 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bun ürünü aldım sizden ama 2 hafta oldu o güzel koku yerine acımsı bi kokusu oluştu acaba nedendir tüketmemelimiyim bu ürünü tarihimi geçti yardım etmenizi rica ediyorum

2. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    Ürün nasıl birşey almadım bilmiyorum ama ya iyi kapatamadın kapağı yada güneş gören bir yerde tuttun veya uygun sıcaklıkta saklanmadın.Ayrıca aldığın firmaya sorman daha mantıklı böyle konularla firmayı kötülemiş olursun.

3. serdar54

serdar54 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    firmayı neden kötülüyimki ben olanı söyliyorum tadı değişti işte dolabımda saklıyorum ve kapağı kapalıydı ne yaptığımı biliyorum 2 haftada bozulucak bişeymi bu ?

4. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    dolabındaki sıcaklıktan dolayı olmasın çünkü aynı sorunla bir zaman bende karşılaştım dolabın içine koymakla dışarda güneş görmicek yere koymalısın.Supplementler.com sitesini niye telefonla arayıp veya mail atmadın ? o yazdığın zaten firmanın sattığı üründe birşey var demek oluyor.
    Ve aynı konuyu başka yere niye açıyorsun vereyim linkini
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/protein-tozum-bozulmu-olabilirmi-yard-p445371.html#post445371

5. serdar54

serdar54 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    burası supplementler.com altında geçtiği için sadece yetkililer yazıyo zannettim o yüzden oraya açtım

burası pek faal bi yer olmadığını msjların tarihlerinden farkettim o yüzden başka bi yere açma gereği duydum

merak etme firmayı telefonla aradım bana döncekler supplementler.com dan zaten daha öncede alışverişim oldu ben burdan ürünüm bozuldu bozuk mal satıyosunuz felan demedim yanlış anlamayın.

ben sadece bu normalmidir içsem bişey olurmu tarzında sordum yine alışveriş yapsam yine supplementler.com dan yaparım çok güvenilir bi site ve çok hızlı teslimat yapıyolar emin olun amacım kötülemek değil sadece sağlığımı düşünüyorum insan sağlığından endişe duyabilir gayet normaldir.

siz beni malı kötülüyo olarak göstermeyin sadece sorunumun halledilmesi için ricada bulunuyorum bu malı kötülemek mi oluyo

yine söyliyorum yine alışveriş yapsam yine supplementler.com dan yaparım %100 güvenim var

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 12:59 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 11:05 ----------

sorun çözülmüştür

tekrar supplementler.com a teşekkür ederim

supplementler.com bunu beğendi.
  6. supplementler.com

supplementler.com ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    78
    Meslek:
    Eğitmen - Sporcu Gıdaları
    Yer:
    Istanbul
    Merhaba,

Serdar bey'e biraz önce telefondan konu hakkında bilgi verildi.
    Üründe herhangi bir sorun olacağını düşünmüyoruz. İlk gün açtığınız aroma kokusu ilerleyen zamanlarda değişebiliyor, ancak ürünün tadında bir değişiklik olmaması gerektiğini kendisine belirttik.

Bu tür konularda genelde daha fazla titiz olunduğu için (bu aslında sevindiricidir) bazen bu şekilde endişelere kapılabiliyoruz.

Firmamız her zaman için ürünlerin arkasındadır, güvenmediğimiz ve çok şikayet alınan ürünlerin satışını kesinlikle yapmıyoruz. Piyasada yeni olan markaların satışını yapmıyoruz, güven veren markaların ve güven veren ithalatçı firmaların ürünlerinin satışını yapıyoruz.

Rekabet arttıkça bu konuda daha seçici olunması gerektiğini düşünüyoruz.

Piyasada 10larca marka var ancak biz bu markaların tamamını satmıyoruz bu konuda seçiciyiz.

Bilginize sunarız

uzk bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş