Weider Giant Mega Mass 4000 7 kg

Konusu 'Kilo Aldırıcılar' forumundadır ve saydam tarafından 11 Ocak 2006 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. çok başarili

90,2%
  2. orta karar

6,7%
  3. başarisiz

3,1%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 144 üye.
  1. foranimati10

foranimati10 Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    peki bu ürünü almanyadan getirebilme şansımız varsa başımıza ne tip belalar açılabilir fikriniz varmı ? gümrük filan ?
    aslında 300 ytl okadarda pahalı değil 7 kg alıyoruz sonuçta toptan alım gibi geldi bana...
    ama işte parayı toptan verince adamı sarsıyor :) almanyada bir arkadaş 27 euro yazmış bu doğrumudur??

şimdiden tşkler cevap için.

2. cashali

cashali Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya bu gümrüğün allah belasını versin.burda 25.000 olan araba orda 12.000 e satılıyo.her şeyde sömürülüyoruz.sadece gainerlerde değil

3. ufuk179

ufuk179 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisi
    Yer:
    İstanbul
    Normalde 100 euro altı gümrük vergisine tabi tutulmuyor diye biliyorum.Bir deneyeceğim ne kaybederizki denemeden:).(100 ile 1500 euro arasıda %10 luk vergiye tabi tutuluyor ama gümrükçünün insafına kalmış birşey.Çok uçuk rakamlarda verebiliyorlar,hiç kontrol etmeden geçiredebiliyorlar.)İyi bir kargo firmasıyla takılma olasılığının çok az olduğunu da duydum ama o kargo firmasıda 20-30 dolar ücret talep ediyormuş.Birşey daha söyleyeyim.Elektronik eşya harici küçük şeyler fazla takılmıyormuş yani denemekten birşey kaybetmem diye düşünüyorum...

4. Jan

Jan Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Kullanımı konusunda kafamda benim net bir şey oluşmadı. O yüzden biri yardımcı olursa memnun olurum. Ben de zor kilo alan birisiyim. 1.83 boy 75 kg ağırlığındayım. 6-7 aydır vg yapıyorum. Daha önceden de spor geçmişim var. Daha önce optiumum whey kullandım. Çok da faydasını gördüm. Mega mass 4000'i de bir arkadaşım kullanmadığı için ondan aldım. Optimum whey'de ve benzer supplementlerde çıkan şu standart ölçeği kulllanıp bir ölçek (herhalde 30 gr'a denk geliyor) mega mass, 300 gr kadar da yağsız süt kullanıyorum ama bazı yerlerde 6 çorba kaşığı deniyor. Ancak bu da çok fazla geliyor. Sadece antreman günlerinde (haftada 3 kez) sabah aç karnına ve antremandan sonra amino acid ile beraber almayı planlıyorum mega mass'i. Kullanımının az mı çok mu olduğu konusunda yardımcı olursanız sevinirim.

5. kapgoctan

kapgoctan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    slm arkadaşlar bnde megamass 4000 aldım aklıma takılan birkaç soru var tecrübeli bilgisi olan biri cvp verebiilrse çok sevinirim:
    -antremandan ne kadar süre önce alıcam.birde şöyle kullanmayı düşünüyorum 75gr antreman öncesi 75gr da gece 4 te(4te kalkıp pilavüstü mercimek yiyorum hemen ondan sonra) sizce iyimidir?
    -antreman yapmadığımız günlerde kullanım nasıl olmalı?
    -elimde şu 3 ürün var : 1.megamass 4000, 2.weider premium whey(2.3kg), 3.weider lglutamine. bunları şu şeklide kombine etmey idüşünüyorum antreman öncesi megamass(75gr), sonrası glutamin ve protein yatarken gltamin ve gece pilavüstüden sonra megamass 4000(75gr) sizce güzel bir kombine midir yoksa tavsiyeniz neler?
    şimdiden teşekürler

6. nNmann-92

nNmann-92 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ürünün kutusu dikdörtgen gözüküyor.poşetmi yoksa kutudamı?

7. kapgoctan

kapgoctan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    diktörgen bi kutu iiçinde poşet var toz onun içinde

8. Azazel

Azazel Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    Normal uyanma saatin kaç hocam? Gece 4'te yemek yemenin gerekçesi nedir? İnsülinin artması büyüme hormonuna olumsuz etki yapar, dolayısıyla yatmaya yakın karbohidrat içerikli besinleri pek önermiyorlar. Ayrıca yedikten hemen sonra yatmayı aklından çıkar bence, reflüye resmen açık davetiye bu. Çok çekersin, en az 2 saat geçsin yemekten sonra yatmak için. Gece kalkıp su ile protein tozu içersen tamam, kabul ederim. Fakat Gainer'i bu şekilde heba etme, pilavı da yeme :) Gainer'i kendi bünyenize göre kullanabilirsiniz. Şahsen ben bu ürünü kullandım, başka markaları da denedim. Gainer'i sadece bacak çalışmam olduğu günlerde antrenman öncesi alıyorum. Yoksa başım dönüyor, karbohidartı pek depolayamıyorum sanırım o gün. Onun dışında iştahta problem varsa antrenman öncesi kullanım ideal. Antrenman sonrası için 500ml 100% üzüm suyu+Whey Protein yeterli, tabi 30-60 dakika sonra normal yemek tüketmek gerekli.

9. wishdropper

wishdropper Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    "optimum mighty one "diye bir ürün var.spor yapmayan ama kilo almak isteyenler için aratırsan bulaiblirsin.

10. adanalican

adanalican Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    almanya
    degerli arkadaslar bir sorum olacak burdaki yazilari tam olarak okudum ama benim kafama takilan ayni sorulari bir kac arkadas sormus ama cevap gelmemis ben tekrar sorim OPTIMUM

11. adanalican

adanalican Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    almanya
    pardon arkadaslar bitirmeden yollladim
    optimum whey +weider mega mass 4000 ni nasil kombine edebilirim en iyi nasil kullanabilirim simdiden tesekkürler

12. dallix

dallix Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    bu ürünleri bende kullanıyorum kendi kullanım şeklim şu mega mass antrenmandan 1-1.5 saat önce +creatine yine mega mass antrenmandan hemen sonra + creatine optimum whey de sabah uyanır uyanmaz ve akşam uyumadan 30 dk önce artı nox3 kullanıyorum +animal stak

13. LoRD oF THe SHeLPe

LoRD oF THe SHeLPe Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    390 tl olmuş fiyatı ve 46 porsiyon çıkıyo bu kadar olmaz ya altın tozundan yapılıyo galiba :)

14. mavisakal

mavisakal Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kerem bende şu anda 2200 Amino kullanıyorum. Mega MAss 4000 ile nasıl kombine kullanıyorsun? Kullanım dozları zamanları hakkında bilgi verir misin?

15. wishdropper

wishdropper Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    antremandan hemen sonra hem karbon hem protein alman lazım.gainerla birlikte whey al derim.gece yatmadan önce whey almakda güzel tabiiki ama gece yatmadan önce paran varsa optimum casein al.whey kan şekerine müdahele eder az da olsa ama casein hiç etmez.çünkü yavaş kana karışıyor.inüsülin salgısını bozmamalısın gece.eğer gece birşey yersen büyüme hormonu salgılanması yavaşlar.casein sırf gece içmek için yapılmış bir protein türüdür.

antremandan çıktığında hem gainer hem whey alman lazım.hatta whey yerine amino asit alırsan tadından yenmez.çünkü yarım saat içinde kana protein girmesi lazım.direk soyunma odasında giyinirken al.ilk yarım saat çok önemlidir antremandan sonraki.kas yıkımı başlar çünkü.o esnada en etkili ürün likit aminoasittir hemen kana karışır.creatine eğer kilon azsa zayıfsan almana gerek yok bence.boşuna para.creatine zaten gainerın ve whey in içinde var.creatin yüklemesi bence definisyona doğru yapılırsa daha hoş olur.hatta kilonu ve vucudunu biraz oturtturdunmu basarsın gaspari super pump la size on ' u kimse önüne geçemez.creatine tarih oldu artık yeni nesil steaklar nox ler varken.

16. sonflozof

sonflozof Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    para yerim
    Yer:
    pendik ist
    arkadaslar weider urunlerine verdiginiz para bosa gitmez. mega mass 4000 le 3 veya 4 kilo alirsiniz. steroid kullanmayanlar icin alternatiftir. nasil kilo aldiriyor acikliyim icinde nisastanin ilk hidrolizi maltodextrindir. gilisemik indeksi 155 dir bu nedemektir 50gr 50 gr bolunmus bu urunu yediginizde pankreasiniz cok yuksek insulin salgiliyicaktir. normal vucut gunde 40 mg salgilar mega mass la bu 80 mg cikar/ insulinin anabolik etkisi testosterona yakindir. gun icinde yediginiz tum protein kaslara gidicektir. ve bu urunu kullanirken yagli besinlerden uzak durun. ve pankreas yorulacagi icin bir kutudan sonra bir ay ara verin
    birde uyari sekeri yuksek olani yani seker hastasini 6 saatte tahtali koye yollar aman dikkat

not weder mass volumenin gilisemik indeksi 200 dur icindeki trehaloz yuzunden yani insulin kullanan body cilere alternatiftir /saygilar.

wishdropper bunu beğendi.
  17. Orinafore

Orinafore Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    çeşme

bu dedigin özellikler universal veya optimum gainer larda da varmı?onlar hakkında da ufak bi açıklama getirirmisin?

18. FUATITTO

FUATITTO Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar benim kafama takılan bir soru var bi arkadaşımız demiş ki ben almayadan getirtiyorum gainerı diye acaba bi riski varmı acaba ölme hastalanma gibi bunun hakkında bi bilgi verirmisiniz?

19. nitrik oksit

nitrik oksit Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar bu ürünün kutu boyutu kaça kaç? yurtdışından alıcamda

Son düzenleme: 11 Kasım 2009
  20. Niaterim

Niaterim Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Eskişehir
    Arkadaşlar benim dikkatimi çeken birşey var bu üründe. 1 porsiyonda 1800 küsür mg kalsiyum var. Günlük 1500 mg üzeri kalsiyum almak zehirlenmelere neden olur diye biliyorum bu konuda bilgisi olan varmı? günlük ihtiyaç oranı %288 çok çok fazla.

Sayfayı Paylaş