Weider Crash Weight Gain

Konusu 'Kilo Aldırıcılar' forumundadır ve saydam tarafından 10 Ocak 2006 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. çok başarili

97,0%
  2. orta karar

2,6%
  3. başarisiz

0,4%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 35 üye.
  1. wather45

wather45 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    true mass nasıl acaba iyi etkisi warmıdır ?

2. wather45

wather45 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya bu weider giant megamass 4000 in fiyatıda yüksellttiler off :S düşene kdr alamicaz gibi görünüyo :S

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 23:32 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 23:30 ----------

onu alınca acaba şöyle 75 80 kg olabilme şansım warmı :p tabi yemeğide düzenli yediğimde şu anki boyum 1,82 63 kgyim :S

3. wather45

wather45 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yaw bide şı karbonhidratların üzerinde 2000 yada 4000 yazar onlar ne anlama geliyo .

4. angel9

angel9 Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    istanbul
    önce beslenmeni bi düzene sok alman gereken protein karboyu iyi hesapla ondan sonra supplemente geçş yaparsın ama true massı ben tek geçiorum

5. wather45

wather45 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bu distribütör lerde sıkıntı olmaz dimi arkadaşlar weideri megamass ı siteden alıcamda türkiye distribütör ünden ..

6. angel9

angel9 Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    istanbul
    olucağını sanmam içim rahat olsn

7. wather45

wather45 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok soru sordum ama arkadaşlar protein tozumu alsam daha iyi yarar yoksa karbonhidratmı ??

8. wather45

wather45 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ..............................................k...................................................

9. pilot47

pilot47 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhabalar ben de 2,5 senedir vücut geliştirme yapmaktayım bu üründen 3 kutu kullandım ve gayet memnun kaldım.1,5 ayda 4 kilo aldım 3 kutu bittiğinde toplam 8 kilo almıştım tabiki kas olarak.Tadı gayet güzel suyla da karıştırabilirsiniz daha hafif olur daha rahat içersiniz ve sindirimi daha kolay olur kana daha çabuk karışır.Ben antremandan 1 saat önce ve antremandan yarım saat sonra veya hemen sonra kullanıyordum.Zayıfsanız kilo almakta zorlanıyorsanız bu ürün sizin için yeterli bir ürün olucaktır.Kullanmak isteyenlere tavsiye ederim.İlk kutu bittiğinde tartıya çıkınca farkı siz de görüceksiniz.Herkese iyi antremanlar...

10. Kasper13

Kasper13 Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    Bu ürünü kullanan arkadaşlar memnun kaldınız mı? Ve nasıl kullandınz?

11. meridyen

meridyen Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Tavsiye üzerine almıştım,1kutudan sonra 2.sini alıp almamakta hatta kararsız kaldım, cidden beslenmeyle sonuc aldım. Bırakınca da aldıgım kiloyu kaybeder miyim diye dusunmustum,kesinlikle de oyle bir durum olmadı. Spor yaptıgım gunlerde spor çıkışında 1 ölçek akşam da yemekten sonra 1 ölçek kullanmıştım. Spor yapmadığım gunlerde yine ayn şekilde 1 ya da 2 öğün sonrası 1 ölçek kullanmıştım. Bana sabah kahvaltıdan sonra da 1 ölçek içmem söylense de sabahları çok düzenli içtiğimi söyleyemem.Düşünenlere tavsiye ederim. Beslenme ile birlikte,2 kutu kullanımda, toplamda 7-8kg kadar kilo aldıgmı soyleyebilirim. Gainer almak istiyosanız başka markalarla ugrasmayın, derim :)

Son düzenleme: 1 Ocak 2012
  12. Wittman

Wittman Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    beyler bu ürünü alacağım belki boyum 1.70 kilom 50 bu ürünün fiyatıe ne kadardır ? kilo aldırır mı ? bana uygun olur mu ? kiloma ve boıyumu uygun mu lütfen cevaplayın ? LÜTFEN CEVAPLAYIN.

13. Semihh

Semihh Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    beyler ben bu ürünü aldım boyum 1,84 kilom 67,350 şuan antremandan 1 saat önce ve antremandan yarım saat sonra birer porsiyon kullanacağım ürün bittiğinde size gelişimi bildireceğim :) inş. 72 kilo olurum :)

14. striker95

striker95 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar ben daha yenıyım bu urunu aldım ama porsıyon konusunda takıntım var tam olarak anlayamadım antrenmandan once ve sonra kullanıyorum ama antrenmandan once 1 porsıyon antrenmandan sonra 1 porsıyon mu yoksa 1 porsıyonu antrenmandan once ve sonra olarak ıkıyemı ayrımalıyım yardımcı olursanız sevınırım 80 kılonun altındayım...

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 02:05 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 01:47 ----------

antrenmandan once 1 antrenmandan sonra 1 yanı 2 porsıyonmu ıcıyordun ?

15. NoScary

NoScary Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar ben 20 yasındayım 1.84 boy 62 kiloyum 3 yıldır body ile ugrasıyorum fakat ara verdim bi çok kez biraz düzensiz oldu bu sene düzenli olarak başladım kilo almak istiyorum weider crash gainer 1.5 kg aldım fakat tam olarak nasıl kullanıcagımı anlayamadım sadece spor yaptıgım günler mi içicem yoksa her gün mü ne kadar ne zanmanlarda kullanıcam yardımcı olursanız sevinirim birde bende multi powerin protein tozu da mevcut salı perş cumartesi gidiyorum spora programım fln düzenli yardımcı olursanız sevinirim.

16. seytantuyu

seytantuyu Özel Üye

Beğenileri:
    1.152
    Ödül Puanları:
    123
    Hazırlanışı:

1 porsiyon = 75 gr ürünü (4 yemek kaşığı) 300 ml az yağlı (%1.5) süt ile shaker yada mikser kullanarak karıştırınız. Kullanımı:

Orta seviyeli vücut geliştiriciler - tüm antrenman günlerinde 3 farklı kullanım zamanı söz konusudur; antrenmandan 1 - 1.5 saat önce, antrenmandan 30 dk. sonra ve iki öğün arasında (veya sabah kalktıktan sonra ) olmak üzere,
    < 80 kg: 1 porsiyon
    > 80 kg: 2 porsiyon
    >100 kg: 3 porsiyon içiniz.

Yeni başlayanlar - antreman günlerinde 2 farklı kullanım zamanı söz konusudur; antremandan 1 - 1.5 saat önce ve antremandan 30 dk. sonra olmak üzere,

< 80 kg: 1 porsiyon
    > 80 kg: 1 porsiyon
    >100 kg: 2 porsiyon içiniz

17. NoScary

NoScary Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    o 3 farklı kullanım zamanını anlamadım ben istege baglımı yani mesela ben spora saat 10 gibi gidiyorum eve geldigimde yemek yiyorum daha sonra ara ögün olarakmı içsem daha iyi olur yoksa sabah kalkar kalkmaz mı içiyim bide bi anda mı içicem 75 gramı mesela spora gitmedigim günlerde nasıl kullancam?

18. patriotic

patriotic Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar bende yeni kullanmaya basladım spordan 1 saat önce 300ml süte 4 yemek kaşığı atıyorum bitince sonucu söyliyeceğim başka tarzda kullanan varsa bilgilendirebilir mi ?

19. yasarcan09

yasarcan09 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    henüz ürünün yarısını bitirmiş olmama rağmen 4 kg aldım.

20. weqale

weqale Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar ben bu ürünü yeni aldım , birkaç durumdan rahatsızım.Suyla kesinlikle içilemiyor çilek tadından cok odunsu bir tat var.Birde içinde parçacıklar gibi birşey var ne kadar calkalasamda erimiyor ? Başka ürünlerin karbonhidratını kullandım onlarda böyle birşey olmadı.Acaba sizinkilerdede böyle parcacıklar var mıydı ?

Sayfayı Paylaş