Weider Crash Weight Gain YARDIM!!!

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve webprof tarafından 22 Aralık 2006 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. webprof

webprof Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    body ye yeni başladım. boyum 1.75 fakat kilom 62. Hacimlenmek için araştırmalarım sonucu bu ürünü aldım. Bu ürün hakkında 2-3 sorum olcak. yardımcı olursanız çok sevinirim.
    1- Ürünü ******ten Sipariş verdim. Ürün 1.5 kilo fakat son kullanım tarihi 02/2007 bu sorun olurmu. Ayrıca ürün fiyatı indirimdeydi. Fiyatı : 60 ytl + 4(kargo)=64ytl , sizce fiyat uygunmu? Bu fiyata değermi yoksa başka alternatifler varmı??

2- Ürünün kullanım şeklinde yeni başlayanlar için günde 2 kez diyor. 1porsiyon = 4 Kaşık Ürün + 300ml SÜT, yani benim antremandan önce ve sonra olmak üzere günde 8 kaşıkmı almam lazım?!! Bu bana fazla değil mi? (kilom 62 boyum 1.75) . Ürünün hazırlanışşı konusunda mixerle karıştırın diyor. Kaşıkla karıştırsam olurmu :) burada ciddiyim sorum banada komik geldi hay allahım :D öğrenci adamım ne gezer evde mixer. Kaşıkla çırpsam bi sorun olurmu ürün ile sütü?

3- Son olarak bu ürünlerin ilerde kalp krizi yaptığını duydum. Bunun gerçekçi yanı var mı yoksa safsata mı?
    Bu ürünler insan sağlığına zarar verir mi? Yan etkileri var mı?

Benim gibi yeni başlıyan arkadaşların kafasına bu başlık altında verilecek cevaplar ışık tutacaktır. :) :lol:

Şimdiden Çok teşekkürler.

2. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş