WEIDER COMBO (Megaforte+creatin+bcaa+whey)

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve duckseason tarafından 17 Ocak 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. duckseason

duckseason Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşlar uzun süredir forumu takip ediyorum hatta ne öğrendiysem sayenizde öğrendim diyebilirim forumdaki konular konuşulanlar vs. bugüne kadar her aradığımı buldum sayenizde.

yaklaşık 2 yıldır vg yapıyorum. ilk zamanlar kilo verme, fitleşme amacıyla yapıyordum ancak son bir yıldır iyiden iyiye kas kütlesi kazanmaya başladım. supplement kullanmadım. şimdi almanyadan gelen bir arkadaşım sayesinde elime weider ürünleri geçti. boyum 1.80 kilom 77. yaş 24 kol:37 göğüs:109 bel:82 kullanım şeklimi ben şu şekilde belirledim.

1- Weider pure creatin (antremandan 30 dakika önce bir çay kaşığı)
    2- Weider Amino liquid MgaForte (antremana başlarken yarım tüp)
    3- Weider Premium BCAA Powder (antremandan hemen sonra 10gr kadar)(off günlerde de öğle yemeğinden sonra)
    4- Weider Premium Whey (bcaa dana 15 dakka sonra)

acaba uygunmu farklı kullanım önerileriniz varmı?
    birde ben megaforte den pump etkisi pek alamadım. bu yüzden bu kombinasyona NOX eklemek istiyorum onu hangi araya sıkıştırmalıyım gerek var mı? onla birlikte nasıl düzenlenmeli tekrardan? şimdiden teşekkürler.

2. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Öncelikle weider amino liquid ile bcaa yı aynı anda kullanmana gerek yok. Zaten mega forte de bcaa ihtiyacını karşılayacak kadarı bulunuyor. Mega fortenin yarım tüpünü antrenmandan 15 dk önce diğer yarısını gece yatmadan önce kullanmanı öneririm.

Pure creatine ise yükleme gerektiriyor diye biliyorum. Eğer dediğim gibi bcaa kullanmayacaksan premium whey i antrenman sonrası hemen alabilirsin

duckseason bunu beğendi.
  3. duckseason

duckseason Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    cevabınız için teşekkür ederim. bcaa yı antreman sonrası kullanmamın sebebi bu versiyonunda (Weider premium bcaa powder) glutamine ile birleştirilmiş olması. recovery özelliğinden faydalanmak için antreman sonrası alıyorum. birde megaforte yi idareli kullanmak adına bunla desteklemek istedim. bilmiyorum gereksiz oluyo sanırım dediğiniz gibi.

nox için ne düşünüyosunuz alsam anterman öncesi nası bi düzenleme gerekicek (creatin + megaforte + nox) abartı mı olur biraz?

-bu arada ilk defa creatin kullandığım için yükleme yapmaktan çekindim açıkçası ne tepki verir bünyem bilemedim. salondaki hocam da sadece antreman öncesi al yeter demişti o yüzden direk öyle başladım etkisini azaltır mı?

Son düzenleme: 18 Ocak 2013
  4. Gurkancebi

Gurkancebi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Merhaba arkadaslar bu konuyla ilgili bende sizlere danısmak istiyorum weider premium amino aldım bugun bcaa ıle nasıl kullanmalıyım amınoyu uce bolerek ant oncesı ant sonrası ve gece ytrken ıcıyorum ıdmandan yarım saat once bcaa hemn sonra bcaa p tozu ıcıyorum ııdamn sonrası amınoyu ne zmn ıcmelıyım cvp verırsenız cok mutlu olurum tesekkur ederım.konuyu yanlıs yere yazdıysam kusurama bakmayın.

Sayfayı Paylaş