weider CFM protein

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve despo10 tarafından 30 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. despo10

despo10 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    merhaba .. benim kafam baya karıştı herkez bişi sölüyo sorunum ise hangisini ne zman alacağım ? weider amino 2200 ve wieder whey protein tozu vardı ama protein tozu bitti bende kuzenime sipariş ettim oda bana CFM whey protein getirmiş .. antrenman sonrası ve öncesi için bi ürün bu eğer sabah akşam kullanırsam 1 haftada biter 30 porsiyon zaten .. bunların yanına optimum whey alıcam bide.. sorularım =)
    1- bu 3 ünü kullananbilirmiyim ?
    2- antrenman öncesi sonrası zaten 2200 amino kullanıyorum bide cfm wheye gerek varmı ?
    3-cfm wheyi arkadaş satın almak istiyo ona satıp sadece optimum protein ve weider amino 2200 yeterlimi ?

2. theoriginal34

theoriginal34 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    sana tavsiyem http://www.***************/ gir buraya.Sonra yan tarafta Canlı destek hattı var.Ordaki forumu doldur. Weider'ın gıda mühendisleri çıkacak karşına, sana sorular soracak.Protein Tozu kullanma şekli tavsiyesini, gıda mühendisinden isteyebilirsin.

3. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.
    Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-25)

Lütfen başlık açarken en doğru bölüme açmaya özen gösteriniz ve 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş