Weider Body Shaper Thermo/Red Caps

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Malebolgia tarafından 12 Haziran 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. Malebolgia

Malebolgia Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul

Weider, Body Shaper'ın Thermo Caps (Red Caps) ürününü kullanan veya hakkında bilgisi olan var mı?

Ekli Dosyalar:

Son düzenleme: 12 Haziran 2008
  2. kareem said

kareem said Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    İnş. Müh.
    Yer:
    İzmir
    Bunu uplamak lazım 4 senedir cevap yazılmamış gliba ben bu ürünü yeni çıktı sanmıştım :S

3. Profane

Profane Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Mühendis
    Yer:
    Almanya
    İçeriği ağırlıklı olarak L-Carnitine, yeşil çay ekstresi,guarana ve ağırlığı daha az olan caffeine,mate çayı vb. gibi maddeler içeren bir yağ yakıcı. Fakat geçen genç bir kız vatandaşımızın biber hapı yüzünden vefatı gerçekleşmiştir. Bu hapta kırmızı biber içermektedir.

4. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    o hapın içinde gerçekten biber mi var veya sadece biber mi var.ayrıca öyle ne olduğu belirsiz markalarla weider bir mi ? ürünün içeriği bence gayet iyi ve dozları iyi ayarlanmış.weider firmasına yakışır şekilde sade ve güzel bir ürün olmuş.denemeye değer diye düşünüyorum.

5. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
    diğer termojeniklere göre daha hafif bi ürün, l-carnitineden sonra termojeniklere geçilmek isteniyorsa bu ürün kullanılabilir.

6. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    İçerik olarak diğer termojeniklere göre hafif gözüküyor. Acaba bu da kalp ritmini bozma gibi bir yan etkisi yapabilir mi merak ediyorum açıkcası

7. Thanatos

Thanatos Üye

Beğenileri:
    61
    Ödül Puanları:
    0
    Bu urune para verilip ustune kafada saglik acisindan soru isareti birakilacagina, yesil cay icilmesi cok daha iyi bir secenek.

Son düzenleme: 4 Haziran 2012
  8. gogogokhan

gogogokhan Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Finans
    Yer:
    İstanbul
    Antrenmandan önce D&S Craze pre-workout kullanıyorum. Bu ürünü kullanmamda bir sakınca olur mu?

9. GokhaNl

GokhaNl Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    yazılım mühendisi
    Yer:
    istanbul
    konuyu hortlatmak gibi olacak; ama bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine bu ürüne başlamış bulunuyorum. Fakat kullanımı konusunda kafam karışık. Günlük tüketim miktarı 3 adet olduğu söyleniyor. Benim merak ettiğim antreman günleri veya antreman dışı günlerde kullanım miktarı aynı mı?

Antreman günlerinde 1 adet kahvaltıdan 30 dk önce, 2 adet antremandan 30 dk önce olmak üzere 3 adet,
    Antreman dışı günlerde sabah, öğlen, akşam ana öğünlerden 30 dk önce 1'er adet kullanılması gerektiği söyleniyor.

Bu kullanım şekli doğru mudur?

10. solo viking

solo viking Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    İceriginde extra l-carnitine oldugundan tercih ettim. Ürünü sabah ac karnına 2 tablet olarak kullanıyorum. Mideyi bozma durumuyla karşılaştım bir Animal cuts gibi olamaz diyorum.

11. GokhaNl

GokhaNl Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    yazılım mühendisi
    Yer:
    istanbul
    antreman günlerinde kahvaltıdan önce 2 adet, akşam 7'deki antremanlardan önce de 2 adet alıyorum. Toplamda 4 adet kullanmış oluyorum. Antreman günleri dışında ise sabah kahvaltıda, sadece 2 adet tüketiyorum.

Bu tarz ürünlerin yorumlarını okurken; kalp çarpıntısı, titreme, uykusuzluk vs gibi yan etkileri olabiliyor diye epeyce korkmuştum. Fakat kullandığım ürün epeyce hafif bir ürün sanıyorum ki bazı günler soğuk soğuk hafif terletmesi dışında hiç bir yan etkisini görmedim. Gerçi bünyeden bünyeye de değişiyor olmalı. Etkisini gördün mü diye soracak olursanız, yadsınamaz bir enerji verdiği açık. Kullandığımdan beri 2 kilo vermiş bulunuyorum. Fakat bu 2 kiloda doğrudan ilaçla alakalı demek yanlış olur. Zira kullanmasam da o 2 kiloyu vereceğime eminim. Çünkü cardio programımı biraz arttırdım. Eğer ki amacınız gerçekten kilo vermekse, biraz daha kuvvetli maddeleri kullanmanızı öneririm. Ama verdiği enerji bana yeter, antreman sırasında enerjim düşmesin, bittikten sonra da sosyal aktivitelere yeticek enerjim olsun istiyorsanız, vereceğiniz paraya değer bir ürün. Sadece enerji için o kadar para verilir mi diye sormayın. Çünkü cardio hareketlerini arttırabilmeniz için yine o enerjiye ihtiyacınız var :)

Sayfayı Paylaş