Weider Amino Nox

Konusu 'Amino Asitler' forumundadır ve AngryHun tarafından 28 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

oy sayısı 38
    73,1%
  2. Orta karar

oy sayısı 12
    23,1%
  3. Başarısız

oy sayısı 2
    3,8%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 41 üye.
  1. sultanmehmed

sultanmehmed Üye

Beğenileri:
    2.514
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul/Fatih
    Ben ürünü bu zamana kadar iki adet ant.sonrası olarak kullanıyordum içerdiği amino asit profili açısından...
    Kullanım şeklimi değiştirmeye karar verdim , yarın ant. öncesi 4 adet alacağım..
    Bir hafta hardline aakg bir hafta amino nox olarak devam edip vücudun no ürününe alışkanlığını önlemek niyetindeyim , bakalım işe yaraıyacak mı ?

Not ; Angryhun arkadaşımız ant. öncesi 4 adet kullandığında ağrılıkların arttığını söylemişti..

AngryHun bunu beğendi.
  2. -RevoLt-

-RevoLt- Üye

Beğenileri:
    459
    Ödül Puanları:
    93
    şimdi evden çıkıyorum ve 4 tane önce aldım bakalım nasıl bi etkisi olacak.eğer bi etkisi olursa yazarım.

sultanmehmed bunu beğendi.
  3. -RevoLt-

-RevoLt- Üye

Beğenileri:
    459
    Ödül Puanları:
    93
    bugün göğüs-biceps antrenmanı vardı.
    göğüsde 5er kilo arttırmak niyetindeydim geçen cumartesi ve bugün arttırdım.son setin son 3 tekrarında biraz zorlandım o kadar.diğer hareketlerde bi zorlanma olmadı.kısaca etkisini gördüm amino nox'un :)bundan sonra ant.öncesi 4 tablet alıcam.
    edit butonu olmadığından art arda 2 post attım ama sorun olmaz umarım.

Son düzenleme: 9 Nisan 2012
  4. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Bu ürün içindi yanlış hatırlamıyorsam bir yerde antremandan önce alınırsa pump, antremandan sonra alınırsa yenilenmeye yarar gibi bir şey diye hatırlıyorum.

Denemek istediğim bir ürün ama daha geçen hafta amino fx aldım. Elimdeki likit bitsin ona başlayacağım. Ama aklımda antreman öncesi amino fx sonrasında weider nox kullansam mı diye düşünce var. Eğer bu ürün antreman sonrası yenilenmeye yarıyorsa böyle deniyebilirim. 4 gün üst üste antreman yapıyorum zamanım olmadığı için ve geçen gün yataktan kalkamıyordum. Vücut belli bir süre sonra gitmiyor. Halbuki glutamine protein bcaa likit amino ve vitamin kullanmama rağmen. Eğer bu ürünle amino fx i kullanmaya başlarsam. Glutamine, vitamin ve bcaa yı bırakmayı düşünüyorum doğru mu olur ?

5. -RevoLt-

-RevoLt- Üye

Beğenileri:
    459
    Ödül Puanları:
    93
    ürün içeriği gayet zengin. fakat bırakma derim ben. ve bir de;

"Bu ürün içindi yanlış hatırlamıyorsam bir yerde antremandan önce alınırsa pump, antremandan sonra alınırsa yenilenmeye yarar gibi bir şey diye hatırlıyorum. "

bunu nerden okudun ya da duydun açıklarsan gerçekten minnettar olurum.
    antrenmandan önce nitrik oksit de alıyorum.eğer bu amino nox antrenman sonrası yenilenmeye yarıyorsa o zaman antrenman sonrası alırım.antrenman öncesinde pump etkisine o kadar ihtiyacım yok.antrenmandan önce zaten nitrik oksit alıyorum.
    multivitamin de alıyorum.

bu söylediğini nerde okudun bana bi yardımcı olursan gerçekten memnun olurum

6. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Açıkcası o cümleyi yazmadan önce foruma baktım ama bulamadım. Ya bu forumda okudum yada satış yapan bir site de kullanım talimatlarında yazıyordu. Bende bu ürünü onun için aklıma not etmiştim. Fakat şimdi tekrar konuyu okuyunca malesef bulamadım.

7. -RevoLt-

-RevoLt- Üye

Beğenileri:
    459
    Ödül Puanları:
    93
    salon hocam da antrenmandan sonra al demişti.bakalım bi dahaki göğüs antrenmanı cumartesi bu sefer antrenmandan önce almıcam.umarım zorlanma hissetmem.

8. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Yorumlarını bekliyorum. Bende ****** ile başka bir siteye mesaj attım. Aklımda ki gibimi diye eğer cevap verdiğinde buraya yazarım.

9. -RevoLt-

-RevoLt- Üye

Beğenileri:
    459
    Ödül Puanları:
    93
    tamamdır.senden mesaj bekliyorum bana bi ö.m atarsan pek makbule geçer cevap geldiğinde :) ben de cumartesi günü olanları mesaj olarak atarım sana.

10. sultanmehmed

sultanmehmed Üye

Beğenileri:
    2.514
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul/Fatih
    Ben şu ana kadar hep ant.dan önce aldım 2 tablet , bugün kol ant.da ant.dan önce 4 adet alıcam... Sonuçları bende merakla bekliyorum...
    Revolt ,
    Bence hem amino nox hemde başka bir n.o. ürünü fazla gelir ant.öncesi .. Bunun yerine bir hafta birini bir hafta diğerini tercih etmen daha mantıklı gibi geliyor bana...

Bir de gelen msj ı burada paylaşırsanız ben dahil tüm forum bilgilenmiş olur , çünkü bende hala kullanımı tam oturtamadım amino nox un ...

AngryHun bunu beğendi.
  11. -RevoLt-

-RevoLt- Üye

Beğenileri:
    459
    Ödül Puanları:
    93
    tamamdır paylaşırız.
    dediğin gibi yapmak yanlış geldi bana.amino nox nitrik oksit üzerine kurulu bi ürün değil en nihayetinde,amino asit.ama kullandığım n.o mp-assault ki bu ürün direk nitrik oksit sınıfında.yani assault yerine amino nox alsam o kadar fazla pump etkisi olacağını zannetmiyorum.
    dediğim gibi bu hafta yine ant.öncesi alıcam(bugün,perşembe ve cumartesi)haftaya salı günü yine göğüs-biceps günüm o gün antrenmandan önce almam bakalım etkisi nasıl olacak.:)

12. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    birinci sayfaya dönüp ürünün açıklamasını okusaydınız görürdünüz,mail atmaya gerek yoktu '-'

13. -RevoLt-

-RevoLt- Üye

Beğenileri:
    459
    Ödül Puanları:
    93
    okudum zaten ben bu ürünü almadan önce fakat insan yine de kullanıp da deneyenlerden öğrenmek istiyor.
    şimdi açık konuşayım ben hem pump etkisini hem de antrenman sonrası yenilenmeyi kısaltmasını istiyorum :)
    ama dediğim gibi salı günkü antrenmandan sonra herşey belirginleşecek.salı gününden sonra antrenmandan önce mi yoksa sonra mı alacağıma karar vericem.:)

14. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Arkadaşlar 2 siteden de mail geldi.

Evet altta ürün açıklamasına göz atabilirsiniz.

%90 kas sistemini ilgilendiren çok ama çok önemli özelliklere sahip özellikle metabolizmanın üretemediği ve mutlaka dışarıdan alması gereken 8 adet temel amino asit, serbest formda ve en etkili oranlarda WEIDER Amino NOX isimli ürünümüzde formüle edilmiştir.

Her porsiyonda kas sistemine 6510 mg %100 serbest formda temel amino asit sağlayarak antrenman öncesi alındığında ortaya çıkardığı inanılmaz ANABOLİK ETKİ ile performansınızı ve dayanıklılığınızı ileri seviyelere taşır. Bu çok önemli özelliği sizlere sunarken içeriğinde özellikle bulunan Alginik Asit (PTK) ile, kas hücre duvarlarının açılmasını sağlayarak hücre içinin hem fazla oksijen ile dolmasına hem de daha fazla mikro besleyici maddenin hücre içine kolayca geçmesine yardımcı olur (PUMPING),bu sayede kas liflerinin ve dolayısıyla kas sisteminin gelişmesi ve yenilenmesi garanti altına alınır.

Antrenman sonrası kullanıldığı durumda ise özellikle %100 serbest formdaki amino asitlerden üretilmiştir ki; bu avantajı ile antrenmanlardan hemen sonra başlayan ve 2 saat süren kas sisteminin yenilenme sürecini kısaltmakta ve kas proteini üretimini artırmaktadırlar. Bu nedenle, proteinlerin sentezlenmesi sonucu açığa çıkan amino asitlerin parçalanmasının 2 saatten fazla sürmesi ve zamanında adalelerin yenilenmesini sağlayamaması gibi metabolizma için büyük risk taşıyan tehlikelerden uzak tutar ve daha fazla kas kütlesini garanti eder. Bu nedenle WEIDER Amino NOX, ağır ve şiddetli antrenmanlarda tüketilen amino asitlerin yerini doldurabilecek kapasite ve özellikte üretilmiştir). PUMPING özelliğini yukarıda açıklandığı gibi bünyesinde bulunan Alginik Asit (PTK) sayesinde ortaya çıkaran WEIDER Amino NOX, yüksek miktarlarda içerdiği temel amino asitler sayesinde diyet döneminde yağsız kas kütlesinin korunmasını, gelişmesini ve bu dönemde yapılan antrenmanlarda çok zor olan performans artışının gerçekleşmesine olanak sağlar.

WEIDER Amino NOX’ in diğer bir önemli özelliği ise yüksek miktarlarda içerdiği %100 serbest formdaki temel amino asitler nedeni ile kas gelişimi için gerekli olan protein sentezinin tamamlanmasına ve vücut içindeki sayısız metabolik prosesin hızlanmasına ve sonuç olarak kas kütlesinin gelişmesine imkan sağlar.

Bilginize sunar.

Diğer mail ise
    WEIDER Amino NOX ürünümüz, içerdiği Alginik Asit (PTK) ve 8 temel amino asit sebebiyle yalnızca ileri seviye antrenman yapan sporcularda anabolik etki ortaya çıkartabilir. Antrenman sonrası kullanımda ise kas liflerinizi yenileyerek gelişiminize katkı sağlar. Ancak yalnızca 8 temel aminoasidi içerdiği için, kas liflerinizin yenilenmesini eksiksiz bir biçimde gerçekleştiremez. Antrenman sonrası yenilenme sürecinde kas liflerinizin eksiksiz yenilenmesi için mutlaka 18 farklı amino asiti içeren daha komplike aminoasitlerimizi kullanmalısınız.

Açıkcası birbirleriyle biraz çelişiyorlar gibi. Ortak noktaları ise içeriğinde ki 8 amino asit :) Ben bu ürünü amino-fx spordan önce sonra ise amino nox olarak kullanacağım. Bakalım nasıl bir sonuç verecek.

15. sultanmehmed

sultanmehmed Üye

Beğenileri:
    2.514
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul/Fatih
    İlk mail cevap değil de ürün tanıtımı gibi olmuş biraz , weider kataloğunda yazanın aynısını yollamışlar..

Kauss ,

Ben ant.öncesini ilk kez bugün deniyicem , ama hala çok bilinmeyenli bir denklem gibi merak edip duruyoruz bu konuyu revolt sen ve ben ... Üçümüz de tecrübemizi ortaya koyup en doğru sonuca ulaşmaya çalışmalıyız

16. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    eğer akşam yemeğinden 3 saat sonra yatıyorsanız uyumadan öncede şeklinde kullanabilirsiniz.antremandan önce&uyumadan önce gibi.ama bence 1 kere kullanılmalı.çünkü pahalı ve çabuk bitiyor :) ben sadece triceps-biceps antremanlarından önce 6-7 tane alıyorum genelde.tabi siz bunu yapmayın :) dar bench te bastığım ağırlık normal bench te bastığım ağırlıktan 10 kilo fazla çıkıyor :) kesinlikle etkisini gösterdiğine inanıyorum ben.maddi durumunda sıkıntısı olmayanlar ürünü devamlı olarak kullanabilirler.son olarak belirtmek isterimki antremandan önce sadece amino nox almıyorum,daha birçok şey mevcut elimde :)

17. -RevoLt-

-RevoLt- Üye

Beğenileri:
    459
    Ödül Puanları:
    93
    yazılanları okudum.ve amino nox'un sadece 8 temel amino asit içerdiğini bilmiyordum.bunu öğrendiğim iyi oldu.artık bir dahaki amino asit alımında başka ürün tercih ederim.
    antrenmandan önce aldığım ürünler nitrotech,animal pak,assault ve amino nox işte.bugün yeni programın kanat-triceps günüydü ve angryhun dediğin gibi dar benchde bench pressde bastığım kadar bastım ama daha fazlasını da basabilecek gücü hissettim kendimde ama ilk yapışım olduğu için aşırı ağırlık girmek istemedim.önceki mesajlarda yanlış yazmışım salı günü göğüs-biceps günü olmuyor.perşembe gününe denk geliyor.perşembe günü antrenmandan önce almıcam amino nox'u bakalım zorlanma olacak mı?buraya yazarım.
    sadece 8 amino asit içerdiğini duyunca aklım direk yine weider'ın muscle freak'ine gitti.onu almayı çok isterim fakat aşırı derecede pahalı bi ürün.

18. ßodyStyle

ßodyStyle Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben bu ürünü aldım 1 ay kullandım ve kollarım 36 cmden 39 cme çıktı 1buçuk ayda ayda ve kanat bölgesinde büyük gelişme gözlemledim günlük sadece 4 tablet bn antremandan sonra alıyorum önce no-xplode aldıgım için ve bunun yanında optimum stand. whey protein kullanıyorum.
    2.siparişimi henüz verdim ve bu ayda kullanınca aynı etkiyi yaparsa kütlesel olarak heralde 4-5 aya 45 cme çıkarım :D

19. -RevoLt-

-RevoLt- Üye

Beğenileri:
    459
    Ödül Puanları:
    93
    bende 2 haftadır antrenman sonrası kullanıyordum sadece bi tek dünden itibaren antrenman öncesi almaya başladım da bakalım nasıl sonuç verecek?
    Eğer bu kadar etkili olduysa gerçekten güzel bir ürün demektir.
    ama fazla hayal kurma 4-5 ayda 45cm kol çok zor :)
    her ay 1 cm alınsaydı 10 senedir yapan adamın 120cm kolu olurdu :)

20. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Valla glutamine ve bcaa yı amino-fx ile birlikteyken bırakmayı düşünüyordum ama 8 temel amino olduğunu öğrenince vazgeçtim. Valla aklımda muscle freak vardı senin sayende aklıma daha da yattı. Fiyatı pahalı ama şöyle bir göz önünde bulundurursam bu amino nox a 129 tl amino fx e 70 tl verdim neredeyse 200 tl. Bu iki ürün bitince üstüne biraz daha para koyup almayı düşünüyorum. Malesef forumda pek kullanan da yok o ürünü. Bu arada ilk defa elimde ki bir supplement bitsin diye gün sayıyorum şu amino nox ile fx e başlamak için.

Sayfayı Paylaş