Weider Amino Nox

Konusu 'Amino Asitler' forumundadır ve AngryHun tarafından 28 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

oy sayısı 38
    73,1%
  2. Orta karar

oy sayısı 12
    23,1%
  3. Başarısız

oy sayısı 2
    3,8%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 41 üye.
  1. Sergio_Aguero

Sergio_Aguero Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    38
    arkadaşlar ürün yenimi çıktı? birde ürün haftada 5 gün antreman yapan birine bile 6 hafta gidiyor o bakımdan iyi. ürünü kullananlar yorum yaparsa çok daha iyi olur ama reklam kokan hareketler gibime geliyor. şu aralar konsantre n.o lar revaçtayken weiderda böyle bir yol seçmiş. gerçi 1 aya alıp kullanacam bakalım. yanlız anlamadığım bir nokta var. içindekiler bölümünde arjinin göremedim ben. madem arjinin yok nasıl pump veriyor bu o zaman?

2. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    yeni çıktı denebilir.yanılmıyorsam 2 hafta falan oldu.dediğin gibi sadece pre-workout şeklinde kullanırsan <80 kg için 6 hafta gider.weider'in reklam kokan bir ürünü yoktur.orta sınıf ürünleri bile işe yaramaktadır.muscletech gibi ürünlerini allayıp pullamazlar.weider,karmaşık içeriklere sahip olmayan,basit ama son derece kaliteli ürünler üretir.bu ürün L-Arginine destekli değildir.o yüzden konsantre nox ürünleriyle kıyaslayamazsınız.ayrıca konsantre nox diye nitelediğiniz bir çok üründe 1,3-Dimethylamylamine (doping) bulunmaktadır.pump sadece L-Arginine bağlı birşey değildir.pumping olayı ürün açıklamasında belirtilmiş zaten.neyi anlayamadınız anlayamadım.

legolas246 ve Sergio_Aguero bunu beğendi.
  3. Sergio_Aguero

Sergio_Aguero Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    38
    doğru haklısınız. aslında kullanmadan yorum yapmamak lazım ama ilk defa böyle bir ürün gördüğüm için şaşırdım. peki n.o ürünü yerine bunu alsak aynı etkiyi görürmüyüz acaba.hem içinde kafein falanda olmadığından uykusuzluk sorunu yapmaz.siz kullandınızmı bu ürünü etkileri nasıl acaba

4. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    etkileri karşılaştırabilmek için aynı kategoride olmaları lazım.nox ürünleriyle bu ürünü aynı kefeye koyamazsınız.bu ürün daha çok saf kas kütlesi kazanımı için tasarlanmıştır.nox ürünleri gibi hacime yönelik değildir.ben daha kullanmadım ama gerçekten kullanmak istediğim bir amino asit.grafik yeter bence :)

5. legolas246

legolas246 Üye

Beğenileri:
    261
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Ankara
    Aslında weiderin diğer ürünlerine kıyasla ucuz olduğunu düşünüyorum.Grafik benim de dikkatimi çekti.Benimde diyet dönemim bitsin ilk alacağım supp. lar arasında.

AngryHun bunu beğendi.
  6. Sergio_Aguero

Sergio_Aguero Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    38
    gerçekten bayağı merak uyandırdı ürün :) bayram harçlıklarının nereye gideceği belli oldu o zaman. yanlız bir sorunum var. bütçem yeterli olmadığı için iso93 ve optimen almayı düşünüyordum. aynı ürünler değil gerçi ama sizce optimenden vazgeçip buna mı yönelsem

Son düzenleme: 2 Eylül 2011
  7. jackal53

jackal53 Üye

Beğenileri:
    223
    Ödül Puanları:
    53
    optimen yerıne eczane de satılan baska multıvıtamın alabılırsın pharmatan olabılır ..

Sergio_Aguero bunu beğendi.
  8. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    vitaminin yeri ayrı bu ürünün yeri ayrıdır.off topic yapmaya gerek yok.

9. jackal53

jackal53 Üye

Beğenileri:
    223
    Ödül Puanları:
    53
    bana mı yazdın ? bana yazdıysan ne alaka?

gerçekten bayağı merak uyandırdı ürün :) bayram harçlıklarının nereye gideceği belli oldu o zaman. yanlız bir sorunum var. bütçem yeterli olmadığı için iso93 ve optimen almayı düşünüyordum. aynı ürünler değil gerçi ama sizce optimenden vazgeçip buna mı yönelsem yazmıs arkadas
    arkadas parasal olarak optımen mı alsam nox mu alsam demek ıstıyor bnde nox al eczaneden pharmatan alırsın dedım neresı bunun topıc off u ?

AngryHun bunu beğendi.
  10. Sergio_Aguero

Sergio_Aguero Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    38
    hocam dediğğin ilaçta 1 tablet yetermi bize acabaduh

11. jackal53

jackal53 Üye

Beğenileri:
    223
    Ödül Puanları:
    53
    google dan aratabılırsın urun cıkıyor ya da forumda aratabılır multıvamın mıneral bolumunde bulabılırsın bazı bılgılerı.. konu baska yere sapmasın..

AngryHun bunu beğendi.
  12. ozan119

ozan119 Yeni Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    0
    bende hocama danışıcam kullanabilirsin derse alırım gerçekten güzel hem mega forte den daha iyi hemde daha ucuz

13. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    burada kimse mega forteden daha iyi olduğunu söylemedi.zaten amino asit olsalar bile kategorileri farklı.mega forte arginine-ornithine üzerine kurulu bir ürün.amino nox ise bcaa ve temel amino asitler üzerine kurulu bir ürün.öncelikle amacınızı belirleyiniz.

14. Sergio_Aguero

Sergio_Aguero Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    38
    bu başarılı diyenler neye göre verdi acaba. kullanmadan yorum yapmak ilginç

15. legolas246

legolas246 Üye

Beğenileri:
    261
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Ankara
    Aslında bende oyumu başarılıya verenlerdenim.Sonradan keşke kullanıp verseydim diye düşündüm.Ama grafiğe bakıp etkilenmemek elde değil Weider Mega Forte den daha fazla anabolik etki alanına sahip olduğunu görünce, o an öyle gelişigüzel başarılıyı işaretledim.

AngryHun bunu beğendi.
  16. Fit

Fit Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    arginine-ornithine üzerine kurulu olunca ne oluyor biraz daha detay verebilirmisin.

17. Sergio_Aguero

Sergio_Aguero Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    38
    arg- orn üzerine kurulu demek, gh tetikleyici demek. neyse ben asıl şunu merak ediyorum. bu anabolik etkiden kasıt pump ve damarlanma olayımı yoksa gelişimmi? eğer o grafik gelişim olarak verilmişse gerçekten denemeye değer bir ürün

Fit bunu beğendi.
  18. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    Arginine özellikleri ile Bcaa özelliklerini biliyorsanız açıklamaya gerek yok demektir.anabolik etki daha fazla kas kütlesi anlamına gelir.yani sizin dediğiniz gibi gelişim demektir.

19. dungean

dungean Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Ürün hakkında merak ettiğim birkaç şey var. Weider 4 tableti su ile karıştırıp içiniz diyor. Ürün bu şekilde kullanılabiliyor mu? Bu durum benim için çok önemli çünkü hap yutamıyorum. Eğer karıştırılmıyorsa, hapları çiğneyerek kullanan oldu mu? Tadı nasıl, mide bulandırıcı mı?

20. body2

body2 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    arkadaşlar bu hafta aldım ürünü, suya karıştırdım bilhassa ortadan kırarak öyle suda karışma falan yok ortada.teker teker yutacaksınız tabletleri,pump etkisi güzel,ben 4 tane antrenman öncesi alıyorum,2 tane antrenman sonrası ve yatarken 2 tane olmak üzere toplam 8 adet,off günlerde ise 4 tane sabah ac karnına alıyorum,güzel ürün herkese tevsiye ederim..

Sayfayı Paylaş