weider amino 2200 kullanıyorum !!!!!!

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve azsew tarafından 2 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. azsew

azsew Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba aklınıza takılan herşeyi sorabilirsiniz yazılmış ona dayanarak konu açıyorum araştırdım ama net bişey bulamadım
    Bende yeni başladım ve weider amino 2200 kullanıyorum antrenmandan 1 saat önce 4 adet ,antrenmandan hemen sonra 4 adet olmak üzere ama 67 kilodan 62 kiloya düşmüşüm kafa_ yani anlamadım
    garip bir durum 3 gün yapıyorum antrenman o kadar ağırda değil.Benim sorum bunu yanında kilo almama yardımcı olacak yağ değilde kas olarak yani proteinmi karbonhidratmı karışımmı tam bilemiyorum bi öneriniz olurmu ve ikisini bir arada kullanmamın bir zararı olurmu bana yardımcı olacak biri olursa sevinirim.Eğer yanlış yere yalnış konu açtıysam özür dilerim.

2. SPIKE

SPIKE Yeni Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    aslanım dayan pilav+tavuğa zamanla hepsi olur

3. Gray Wolf

Gray Wolf Üye

Beğenileri:
    267
    Ödül Puanları:
    0
    spike de soylemiş yemekten başka çaren yok fakat birde optimum nutrition serious mass al isteklerini karşılayacak bir ürün tabiki başka markalarda başka türevleri de yok değil artık sana kalmış. seç beğen...

4. doggetman

doggetman Üye

Beğenileri:
    216
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    aminoasit kullanmak tek başına çare değildir.
    kombine kullanımla beraber çok iyi sonuçlar alabileceğin bir ürünü heba ediyorsun,bu ürünleri kullanırken beslenmen de çok sağlam olmalı beslenmeyi ihmal etme.

Sayfayı Paylaş