Weider 4000 alacağım yanına ne iyi gider?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve kacik tarafından 23 Mart 2007 başlatılmıştır.

1. kacik

kacik Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar herkese merhaba,
    Öncelikle forumda yeni olduğum için gelenektir diye böyle bir forum kurduğunuz için çok teşekkür ediyorum. :)

İzninizle sorularıma geçeyim:

Yaşım: 19
    Boyum: 1,57
    Kilom: 50
    Cinsiyetim: Erkek

Bilgilerden de anlayacağınız üzere kilo problemim var. Yada diğer adıyla zayıflık problemim.

Bu zayıflık yıllardır problemim olmuştur fakat bu son günlerde artık yeter dedim ve bu konuya eğilmeye karar verdim. Tek isteğim kilo almak. Kas yapmak, Arnold'a benzemek vs. gibi bir amacım yok. Aslında evet öyle olmak isterim fakat şuanda spor yapmak için inanın hiç vaktim yok. Spor yapmaktan kastım bir spor salonuna gidip idman yapmak. Evde yapabileceğim bir çalışma varsa tavsiyelerinizi seve seve dinlerim.

Her kilo almak isteyen gibi benimde dikkatimi Weight Gainer'lar çekti. Araştırdım ve forumda da en çok konuşulan weight gainer olan Weider Mega Mass 4000'le başlamaya karar verdim. Başka bir öneriniz olursa ona da uyarım.
    Bu ürünü bir çok arkadaş yağlı kilo aldırıyor vs. diyerek kötülemiş fakat yukarıda da belirttiğim gibi benim için yağlı yağsız hiçbir önemi yok yeterki biraz kilo alayım. Birde All Star'ı önerdiler ama hiç fikrim yok nasıl birşeydir.

Bu ürünleri bir başına kullanmak yeterlimidir. Yoksa bunlardan birini kullanırken yanında şunu da kullan dediğiniz bir ürün var mı? Protein vs. gibi?

Parasal açıdan herhangi bir sorun yok yani o iyidir fakat pahalıdır şunu al demenize gerek yok. En iyisi hangisiyse onu alacağım.

Kullanacağım dönem boyunca yine yukarıda belirttiğim gibi spor salonuna gitmek yada düzenli bir şekilde spor yapmak gibi bir imkanım yok. Fakat evde dumbell vs. ile çalışabileceğim önerileriniz varsa dumbell da alırım.

Bunun dışında normal beslenmeme devam edeceğim yada buradan bir beslenme düzenini kullanacağım. Fakat bu beslenme düzenlerinde dikkatimi birşey çekti. 5 öğün var örneğin ve mesela gündüz 12'de tavuk, balık yiyin diyor. Ben öğrenciyim. O saatlerde okulda oluyorum. Bu nedenle hem öyle 5 öğün yapma hemde okulda tavuk vs. bulma imkanım yok malesef. Bu konuyu nasıl aşabilirim. Mesela okul kantinlerinde satılan yiyecekleri içeren bir diyet varmıdır?

Bir diğer sorum ise diyetlerin çoğunda sabahları 3 tane yumurta var en az. Ben haşlanmış yumurtayı sevmiyorum. Mesela haşlamak yerine çiğ yumurtayı sütle karıştırsam nasıl olur. Bir konuda zararı var yazıyor ama ne zararı olduğunu bulamadım forumda.

Tüm önerilerinize açığım ve yağlıda olsa, göbeklide olsa kilo almak istiyorum. Hatta göbek yapmak istiyorum. Belim çok ince pantolon durmuyor :)

Şimdilik aklıma gelen sorular bunlar. Umarım sizin vereceğiniz yanıtlarla şu zayıflık problemini yenerim.
    Şimdiden teşekkür ederim...

Sayfayı Paylaş