Warrior 2011

Konusu 'Kültür Sanat Bilim Seyahat' forumundadır ve enya tarafından 16 Mart 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. enya

enya Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar şu anda izliyorum çok güzel bir film.. Forumda MMA hakkında soru soranlar ve merak edenler filan kesinlikle izlesin derim bu filmi. En iyi 250 film arasından 239. sırada..

Hymenalos ve Zerk bunu beğendi.
  2. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Warrior gerçekten çok etkileyici bir film 2 ay önce izlemiştim.MMA ile ilgili içerisinde güzel sahneler içeren.Ama 2 kardeşin karşılaşması ve biraz duygusallık etkileyici..

3. enya

enya Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    0
    Aynen bi kaç gözyaşı akmadı değil o tommy ye az küfür etmedim.. Birkaç mantık hatası dışında mükemmeldi film. Mantık hatası derken; Babasıyla yaşadıkları, tommy brendan a neden kızgın aralarında geçenler ne.. Ve brendan kızının kalbi ile ilgili bi sorun vardı ama o hiç bahsi geçmedi sanki evi için dövüşüyomuş gibi oldu

4. CranTz

CranTz Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ordu
    Filmin en başında biraz sıkıldım , ama ilerleyen bölümlerinde film gerçekten çok iyiydi. Özellikle filmden sonra kardeşime sarılasım geldi galiba fazla duygusal bir insanım :D film gerçekten başarılıydı izlemeyenler kesinlikle izlemeli

5. ZeusS_

ZeusS_ Yeni Üye

Beğenileri:
    1.892
    Ödül Puanları:
    0
    Abi anlatmasanızda bizde izlesek :D

oktayd bunu beğendi.
  6. enya

enya Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    0
    Hemen anlatıyorum :D Şimdi 1 tane eski şampiyon adam var. Ama artık yaşlanmış, kendini içkiye vurmuş. Bunun 2 tane çocuğu var. Biri babası gibi alkolik,hap filan çekiyo bildiğiniz keş yani yanında 2-3 tane kutu hapla geziniyo. Bu adam bunların annesinden ayrılmış ne sebeple olduğunu bilmiyorum. Bir tane oğlu annesiyle gidiyo o keş olan. Sonra anneleri ölüyo. Diğeri ise babasıyla kalıyo. O diğeri dediğim bi üniversite gibi bi yerde ders veriyo. Düzenli bir hayatı var. Taş gibi karısı var :D Bir tane kızları var bu kız hasta ama ilik lazım. Oda çok para her şeylerini satıyolar. En son ev kalıyo onuda satıcaklar. Adam itiraz ediyo sonra sparta isimli bir tane dövüş turnuvası var. Buna katılmayı düşünüyor ama rakipleri çok güçlü. O keş olan tam bir manyak acayip dövüşüyo. Sonra bunlar karşılaşıyolar dövüşte acayip süper film aksiyonlu filan. Bidaha izlicem ben galiba bu filmi hyper_

7. Hymenalos

Hymenalos Yeni Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    0
    hayatım boyunca izlediğim en güzel film ilk kez bir filmde gözlerim doldu.

Sayfayı Paylaş