VUCUTTAN SU ATIMI

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve GencFitnessci tarafından 7 Mart 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. GencFitnessci

GencFitnessci Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    11
    ÖNCELİKLE BOYUM 1,74 KİLOM 72 20 YAŞINDAYIM 5 SENEDİR SPORLA UĞRAŞIYORUM (FİTNESS,KİCKBOKS,RAFTING)
    SPORA ARA VERDİĞİM DÖNEMLER OLDU HELE SON 9 AYDIR HİÇ DÜZGÜN CALISMAMISTIM FAKAT BESLENMEM HEP DÜZGÜN SPOR YAPMASAMDA SON 2 AYDIR TEKRAR BAŞLADIM SPORA YÜKSEK AĞIRLIK-DÜŞÜK TEKRAR VE BÖLGESEL CALISIYORUM 5 GÜN HAFTADA KULLANDIGIM SUPPLEMENTLER : UNİVERSAL 3001 AMINO (BİTMEKÜZERE) C4 EXTREME CELLUCOR PRE-WORKOUT MUSCLEPHARM COMBAT PROTEIN TOZU UNİVERSAL CREATİNE VİTARGO CARBOLOADER BİDE B VİTAMİNİ TAKVİYESİ İÇİN BEMİKS. SPOR YAŞANTIM BOYUNCA KARIN KASLARIM GÖZÜKMEDİĞİNDEN HEP YAĞ YAKMAYA YÖNELİK CALISTIM HEP YAĞSIZ BESLENDİM FAKAT TANITA TEST YAPTIRDIKDAN SONRA VUCUDUMDA COK SU AZ YAĞ OLDUĞUNU ANLADIM ŞİMDİ VUCUTTAN SU ATMAYA CALISIYORUM BEN KENDİMİ BİLDİM BİLELİ HİÇ SU İÇMEM ARTIK GÜNDE 3-5 LİTRE ARASI SU İÇMEYE BAŞLADIM. MAYDONOZ V.S. HİÇBİR OT SEBZE TÜRÜ BİŞE YEMİYORUM YİYEMİYORUM. ARBUTEROL-WATER-X GİBİ SUPPLEMENTLER KULLANMAYI DENICEM FAKAT SATIN ALABILECEGIM BIR YER BULAMADIM PIYASADA YOK. LASİX-WİNSTROL TARZI İLAÇLARA BULAŞMAK İSTEMİYORUM NE TARZ CALISMAMI,BESLENMEMİ ÖNERİRSİNİZ.(BAZI GÜNLER ÇİFT İDMAN YAPMA ŞANSIM VAR) (HAFTADA 3-4 GÜN SAUNAYA GİRİYORUM)

2. Anabolik5

Anabolik5 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Carbo. Yu azalt yag arttir su atildigini gorursun.

3. GencFitnessci

GencFitnessci Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    11
    Yağı arttırma amaçlı Bol miktarda kuruyemiş,fındık ezmesi, fıstık ezmesi tüketiyorum onun dışında yemeklerde pek kullanmıyorum. Carboyuda antreman öncesi ve sonrası bide yatmadan alıyorum bıraz. Bazende kahvaltıda azıcık ekmek tüketiyorum.

4. nicolevis

nicolevis Üye

Beğenileri:
    95
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kocaeli/İzmit
    tuzu ve karboyu minimum miktarda tüketerek su atımını arttırabilirsin.

5. GencFitnessci

GencFitnessci Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    11
    Tuz diye bişey yok hayatımda. Creatin biraz su tutturuyor monohydrat formda oldugundan. Karbonhidrat almazsam nasıl büyücem nasıl enerji alcam öylede bi sorun olcak

6. nicolevis

nicolevis Üye

Beğenileri:
    95
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kocaeli/İzmit

kardeş yaza daha 3-4 ay var, bence sen formunu bozmadan devam et, mayıs ayında karboyu iyice düşürürek su atımına başlarsın (mayıs-haziran) 2 ayda toparlarsın zaten.

7. GencFitnessci

GencFitnessci Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    11
    Dediğiniz şekil en mantıklısı gibi. Mayısa kadar cleanbulk mı yapsam yoksa biraz yağlanayımmı bi komplex karbonhidrat tozu düşünüyorum ama yağlanırsın diyorlar.

8. nicolevis

nicolevis Üye

Beğenileri:
    95
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kocaeli/İzmit
  9. GencFitnessci

GencFitnessci Üye