vucut ve bacak orantısı yardım???

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve mmehmet2003 tarafından 8 Ağustos 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. mmehmet2003

mmehmet2003 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    slm arkadaşlar yardımınızı bekliyorum.öncelikle vücut ölçülerimi yazayım

boy: 182
    kilo:70

omuz:108.5 göğüs:90 bel:80.5 kol:30.5 bacak:ölçmedim

sorunum şu: şort, kot vs giydigimde(yarı çıplak) vucudumla bacaklarım orantılı durmuyo bacaklarım ideal gozukuyo aslında.sadece vucuduma batıgımda da oyle zayıf durmuyo ama boy aynasında baktıgımda belli oluyo vucudum zayıf yada bacaklarım aşırı kalın bende tam anlamadım zaten.ben vucudumun ozellikle alt kaburga kısmının yana hacim kazanmasını istiyorum oyle manyak vücut yapmak gibi bi derdim yok.

1)vucut olculerim normal mi boyuma kiloma gore ?

2)body yapıp bırakırsam calıştırdıgım bolgeler sonra kilo alır mı ya da body yaparken çalışan bolgeler kilo alır mı ?

3)bide hangi hareketleri yapayım vucut için (alt kaburga ve kanat için)

2. ducker

ducker Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    1-birde fotoğrafla süsleseydin daha güzel olurdu böyle bi soruyanet bi cvp zor olucaktır..
    2-body yaparken gerektiği gibi beslenirsen neden kilo almayasın??rahat ol dengeli beslen istediğine ulaş;)
    3-bunlar forumda mevcut zaten arama yaparsan bulursun

3. mmehmet2003

mmehmet2003 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    birader al resim.tamam vucudum zayıf ama birazda kalçam mı buyuk anlamadım :D üst tarafı kaslandırıp genişletip orantı yakalayabilir miyim bide soyle kaç ay çalışsam olur tahmini
    edit (diez) : kişilere nickleri ile hitap edelim.forum kurallarına uyalım..!!

Son düzenleyen: Moderatör: 16 Ağustos 2007
  4. mmehmet2003

mmehmet2003 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
  5. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    mehmet sonuçta body yapmıyorsun ve bu ham halin..bu ölçülerin normal olması yada olmaması sana birşey kaybettirmezde kazandırmazda..body yaparak ancak bunu görebilirsin..

forumla iyice aşina ol..arama yaparak ve konuları okuyarak merakını giderebilirsin..

6. KaRaBaSH

KaRaBaSH Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    bende de aynı sorun vardı. zayıfladığımda üst tarafım fazla zayıflıyordu ve afedersin kalçam çok geniş görünüyordu. bir erkek için hoş bir görüntü değil aynaya bakıldığında.

body'ye başla, üst tarafın geliştiğinde farkı anlayacaksın. orantı bambaşka oluyor.

Son düzenleyen: Moderatör: 16 Ağustos 2007

Sayfayı Paylaş