vucut kılları epilasyon

Konusu 'Kişisel Bakım' forumundadır ve rocky_ tarafından 5 Eylül 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 22 üye.
  1. BeBeT0

BeBeT0 Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    İşin garip tarafı ne var bunda yabancı ülkelerde geliyorlar takır takır yapılıyorda burdamı iş degişiyor. :)

lazer çözüm ama para dayanmaz sir ağda iyi ancak kötü yanlarıda var kıl dönmesi gibi sakat işler yani :)

2. plasticwoman

plasticwoman Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    İç Mimar
    Yer:
    İstanbul
    tum vucut bitene kadar paket alın derim 1 sene boyunca gidiyorsunuz ve muhtemelnde biter aynı şey erkekler içinde geçerli hatta erkeklerinki daha çabuk biter

3. xrepla

xrepla Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Guy arkadaşım o :)

gay her yerde gay dir :D

4. BeBeT0

BeBeT0 Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    yutturamadık tüh :D takılmayın oraya ben gayım diyip yaptırın :Dhyper_

5. ynss

ynss Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    bence mantıklı ağdayı bayan yapıyomus ve sonucta straight bi erkek gitse yani genital bölge :Dbaşka sey olabilir açıkça yazamıyorum anlayın o yuzden heralde öyle bir ayrım yapmıslar bu arada CD ne demek :S travestimi :S

6. musclefan

musclefan Üye

Beğenileri:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İSTANBUL
    arkadaşlar, gittim gördüm memnun kaldım. herkese tavsiye ederim. son derece hijyenik ve düzgün bir ortam.

ordaki hanımefendi, ezik erkeklerin saçma sapan niyetlerle gelmemeleri için yazmış bence o "gay" ibaresini. çünkü kendisiyle sohbet ettim, her profilden evli-bekar-gay-hetero, her tür erkeğin geldiğini söyledi.

gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz.

7. alcilpolple

alcilpolple Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Hadı ya ıyı olmus gıttıgın aydınlattın bızlerı saolasın. ben bu agda ısınden acısından cok korkuyorum bı de cıldım cok cabuk tahrıs olabılıyor ondan korkuyorum. çok acıdı mı senın?

8. emreefendi

emreefendi Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    peki lazeri sadece biraz seyreltmek içinde yaptırabilir miyiz bildiğim kadarıyla başladığında bitene kadar gitmen gerekiyor ama yanlış mı biliyorum?

9. praetorian

praetorian Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    üç seanstan önce herhangi bir değişiklik görmezsin zaten. 3. seanstan sonra inceliyor ve seyreliyor kıllar. ondan sonra istediğin zaman durabilirsin.

10. 2ist

2ist Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    epiderme pahali demissiniz ama diger pek cok yere gore uygun geldi bana. bu arada erkeklere paket program uygulayan bir yer bulamadim. tavsiyelere acigim :)

11. nako00

nako00 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar dün gittim Manwax'e...Kesinlikle bütün herkese tavsiye ederim...Neden? Şöyle sıralayım:

1. Hülya Hanım var. Kesinlikle hoş muhabbet bir insan. Güleryüzlü ama yanlış anlaşılmasın düzgün bir insan. Ağda konusunda gerçekten yetenekli.

2.Ortam gerçekten çok temiz ve bakımlı bir yer. Gayet hijyenik. Lavaboya bile giderken yeni bez terlikler giyiyorsunuz. Ağdanız en küçük ağda tanesi gidene kadar temizleniyorsunuz. Yani temiz iş...

3. Asla siz Manwax'teyken, başka biriyle karşılaşma olasılığınız yok. Yani tamamen kişisel ağdacınız gibi düşünebilirsiniz. Yani oraya adımınızı attığınızda tek göreceğiniz yüz Hülya Hanım olucak.

Özetle demek istediğim, kaliteli bir mekanda düzgün bir hizmet almak istiyorsanız kesinlikle gidin derim. Zaten hak vericeksiniz bana...

12. Rapidesh

Rapidesh Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Sizi çok sevindirecek ve şaşırtacak bir şey anlatayım...

Bende inanılmaz kıllıyımdır genetik olarak çünkü babamda öyle lakin 13-16 yaş arasında voleybol oynadım ve bu kıllardan jilet yolu ile kurtuldum tabi geçiçi idi şuan inanılma derecede arttı yaşım 22.

Arkadaş ortamında veya ailemle ağda yaptırmak istiyorum veya kıllarımdan kurtulmak istiyorum gibisinden bişey söyleyince herkez erkek adamsın kıllı olcak gibisinden saçmalamaya başlıyor.Lakin devir çok değişti yani genelde batı ülkelerinde olur ülkemizde olmayan erkeğin bakımlısı kavramı artık ülkemizdede var.Bakınız Kıvaç Tatlıtuğ veya Çağatay Ulusoy artık yaptıkları iyi ve fit vücutlarıyla haber olabildirklerine göre artık bizim ülkemizdede durum batıdaki gibi olmaya başlamıştır denebilir.

Fit olmak ayrı bir durum lakin Kıl dünyanın hiç bir yerinde sevilmeyen ve iğrenilen bir durum ve biz Türk halkı bundan çok muzdarip.

Şimdi size vereceğim bilgiler çok sevindirecek sizi ve çokta kolay...

Şmdi arkadaşlar ünlü tıpçı İbn-i Sina kitaplarında Bakladan bahsetmiş ve kıl köklerini kısırlaştırdığı çıkarmadığı veya seyrekleştirdiğinden bahsetmiş denedim sonuç mükemmel.
    Şöyle yapıcaksınız;
    İlk olarak Epilasyonla veya ağda ile gözünüzü karatıp kıllarsan kökünden kurtulacaksınız,Sonra temizlediğiniz bölgeye şunu uygulayın Bakla bildiğimiz yemeğide yapılan baklanın tazesini alacaksını onun içini açıp çekirdeklerini çıkardıktan sonra elinizdeki iki kabuğun iç taraflarını ağda yaptığınız yerlere süreceksiniz.
    Çok basit ağda yap baklayı al içini aç çekirdeklerini çıkar ve kabukların o içindeki tüylü bölgeyi ağda yaptığınız yere sürün.
    Sonucu inanılmaz olacak bende vücudumun belli bölgesinde bunu denedim ve fark çok çok fazla oluyor.
    Bu işi ilk yaptığnız günden sonra kesinlikle yaptığınız bölgeyi veya bütün vücundunuzsa eğer kesinlikle yıkamayacaksını 3 gün boyunca bu baklaları aynı şekilde sürün o bölgeye ve 4. günü rahatca duşunuzu yapabilirsiniz.

Aynı uygulamayı bakla bulamayanlar için alın bir tane limon bir kaba suyunu sıkın içine tuz koyun karıştırın tuzu iyice eritin ve ağda yaptığınız yere 3 gün boyunca uygulayın ama kesinlikle yıkamayın sonuça çok şaşıracaksınız.

Ben bunu yaz olduğu için yapmadık ama parmağımın üstündeki kıllarda denedim sonuç çok iyidir %80 kıllar azaldı ilk yapışta daha...
    Kışınları daha kapalı giyindiğimiz için insanların farkedip yargılamaması adına bu işlemi bu kış ben yapıcam ve dediğim gibi denedim bir bölgede ve çok iyi sonuçlar aldım...

13. HasanB

HasanB Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Rapidesh bu uygulamayı yaptık diyelim 3 gün boyunca 4.gün yıkandık. Daha sonra bir daha nasıl uygulamamız gerekiyor? Kıl çıktığında gözle görünür olduğunda mesela, tekrar ağda sonra 3 gün boyunca limon+tuz mu yapalım?

14. Bulut Özgöz

Bulut Özgöz Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    8
    Kardeş ben lazer epilasyona giriyorum. 18'inde 3.seansım var. Şimdiden kıllar dökülmeye başladı bile. Bir rahatsızlık yaşayacağını zannetmiyorum

Sayfayı Paylaş