Vucut Gelistirmeyi Biraktiktan Sonra Vucudu Korumak

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Acheron tarafından 6 Haziran 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Acheron

Acheron Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Aradim bu konuyu fakat bulamadim.

Ben yaklasik olarak bir senedir vucut gelistirmeyle ugrasiyorum. Gerek kas hacmi olarak, gerekse definelik olarak istedigim vucuda ulastim.

Vakit sorunum oldugu icin haftada 3 gun gelebildim salona. Programimda, tum kas gruplarinin ayni gunde calistirildigi ve icinde hem hacim kazandirmaya, hemde kaslarin sekillerini belirginlestirmeye yonelik hareketler vardi. (Yag konusunda hicbir zaman sorunum olmadigi icin ayrica cardio vs yapip definasyona girmem gerekmedi.)

Simdi daha fazla sismek veya kaslari daha fazla parcalamamak icin ne yapmaliyim? Su andaki vucudumu da aynen korumak istiyorum ayrica. Mesela simdiki programimi haftada uc degilde bir gunluk uygulasam olur mu, kas kaybi yasar miyim uzun vadede? Dusunceleriniz ogrenmekten memnun olurum.

2. Acheron

Acheron Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Mesela FleXor hocamin yaptigi programi gordum demin, evde dummbell ile yapilan, bu programdaki tum hareketleri haftada 1 gun yapmam yeterli olur mu onumuzdeki senelerde kas kaybi yasamamam icin?

Sayfayı Paylaş