vucut gelistirmeye yeni basladim yardim edermisiniz?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve hotendok tarafından 1 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. hotendok

hotendok Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    8
    bu konuda professiyonel olanlar yardim edermisiniz 16 yasindauim kilom 75-80 boyum 1.75-80 arasi eskiden 90-95 kiloydum ama bu yaz yemeye yemeye dustum...
    neyse ben spor salonlarina gidemiyorum onun icin evde calisiyorum ama aletlerim yok yanlizca bi cantaya 5 litrelik su sisesi koyuyorum 1.5haftadir basladim ve cidden sonuclarini gorebiliyorum vucudum biraz kas yapmaya elverisli onun icin motivasyonum tam bu spora baslama sebebim 1.si güclenmek 2. si atletik ve estetik bir vucuda sahip olma ama bu pekte onemli degil benim icin
    kendi kendime bir program yaptim
    4x10 şinav (sayilari gun gectikce artiracagim)
    4x10 squat
    4x20 ( hareketin adini bilmiyorum ama bi elimde agirlik varken ters taraftaki yan karin kaslarimla agirligin oldugu tarafa egilip dogruluyorum. tekrar 10sag 10sol)
    3xmax plank
    4-6x15 mekik
    2x10(sirt ustu uzanim bacaklarimi havaya kaldiriyorum)
    4x20 agirlikla dambil
    2x20 kolumu duz bi yere koyup bileklerimle agirligi yukari assagi kaldiriyorum
    20-40 dakka suruyor 1 gun araliklarla calisiyorum ve gunde 2 tane sarisi pismemis yumurta yiyiyorum ve diger kas yapan besinleri yemeye calisiyorum ama 6-7 saat uyuyabiliyorum
    abilerim boyle calisiyorum nasil sizce birde bugun bilek hareketini zorlayinca antremani bitirdikten sonra bilek kaslarim acayip kasildi sisti ve sertlesti sanko yirtilcak gibiydi neyse biraz uzun oldu da yardim edermisiniz???:(

Sayfayı Paylaş