vucut gelistirme ve diyetle ilgili

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve dangerR tarafından 5 Temmuz 2007 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. dangerR

dangerR Guest

diyet ve vucut gelistirmeye basladim 3 hafta once 1.78 boy 100 kiloydum suan 5 kilo verdim dvm ediorum ancak vucut gelistirmede daha cok zayiflamaya yag yakmaya yonelik programim var ancak biraz vucut gelistirmeye baslasam kotumu olur diyette yag protein ve karbonhidrati belirli duzeyde ama az aldigim icin fazla protein almiorum fazla kalori almamak icin zayiflarken hafif kol gogus veya omuz calissam zararli olurmu yani protein fazla almadigim icin gelismezmi yoksa zararlimi olur yagsiz kat kutlem 70 kilo ben protein alsam alsam 80 90 gr filan karbonhidratta 150 200 gr filan aliorumdur daha cok meyve ve su vs. tuketiorum

2. mert90

mert90 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    danger ben çok sordum böyle sorular yakında kıdemli birisi gelip sana araştır dmeden bn söylemş olıyım. işler bu şekilde yürümüyo herkes kendini geliştirp sonucunu paylaşıyor ona göre yorum yapılıyor. ama forumdaki makaleleri dikkatle ve sabırla oku gerçekten emeğinin karşılığını alıosn.thums:

3. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    evet lutfen forumu okuyalim.

Konu Durumu: