Vucut Gelistirme Ustalarindan Spesifik Programima Oneri...

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve kumandan1 tarafından 6 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. kumandan1

kumandan1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hocalarim slm,
    Ben kisa bir surede baya bir gelisim gosterdim.

Whey Protein Isolated
    Amino Asit Tablet
    Glutamine
    BCAA
    Creatine
    Arginine kullandim.

Antreman sirasinda cok agir girdigim icin, cok ter attim, antreman sonrasi yuruyecek gucum kalmiyordu bir cok zaman. Hergun bir bolge calistim.Forumda bir cok bahsedildigi gibi cok iyi beslendim ve cok iyi dinlendim.

Ama sorunum, bu kadar yorulmama, ter atmama, kalori yakmama ragmen, yag oranimi dusuremedim. Kaslarim istedigim duzeye geldi, ama yuz bolgemde ve gobek bolgemde hep bir yag problemim var.

Simdi Hydroxycut ve acetyl-l-carnitine aldim.

Kendimce soyle bir plan kurdum ve onerilerinizi almak istedim.

Sabah uyanir uyanmaz whey protein aliyorum. Hemen akabinde 1 stix hydroxycut alip kahvalti yapmadan cardio yapsam kosu bandinda.

Daha sonra eve gelip kahvaltimi yapip hemen arkasina 1 tane acetyl-l-carnitine alsam. 1 saat sonra tekrar olagan sekilde whey protein,amino asit, creatine ve arginin alip, supplement alimindan 1 saat sonra agirlik antremanina girsem bu yag yakimina yardimci olmasina ragmen, kas kutlemde bir kayip yasatirmi? Agirlik antremani verimimi dusurur mu? Kisaca cardio ve agirlik antremani arasina sadece 2.5-3 saat giriyor.

Agirlik antremanimi gitmek zorunda oldugum bazi kurslardan dolayi daha ileri saatlere atamiyorum yada gece cok gec saatlere atmam gerekiyor.

Cardio, agirlik antreman rutinimi bu sekilde yapmak ne kadar dogru?

Tesekkur ederim.

Son düzenleme: 6 Nisan 2012
  2. kumandan1

kumandan1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Keske ustalarim diye giris yapmasaydim :) Yokmu onerileri olan arkadaslar?

Sayfayı Paylaş