Vucut Geliştirmede Yeniyim yardımlarınızı bekliyorum

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve KökTürk tarafından 17 Kasım 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. KökTürk

KökTürk Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Selamın aleyküm suanlık evde vucudumu şekile sokmak istiyorum dual 10 Kg dambılım var Bunlarla Flexor un paylaştıgı programı uyguluyorum Beslenme acısından bi öeneriniz yada bi programınız ( vucuda dogal protein yada kas için gereklivitamin vs verebilecek yiyecekler) varsa benimle paylaşabilirmisiniz şimdiden hepinize teşekkürler sporla dolu günler

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 15:34 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 15:16 ----------

Bu arada
    Boy:1.82

Kilo:70

Ölçülerimi bilemiyorum nasıl ölüçecegimi bilemdigim için

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 15:38 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 15:34 ----------

Vucudumdum toparlı kiloma gore vucudumda yag yok

2. j.claude.er

j.claude.er Üye

Beğenileri:
    438
    Ödül Puanları:
    73
    beslenme konusunda kilona bakarsak günde 110 120 gr kadar protein alman gerekiyor yediklerinden karşılıyabilirsin bunları. sabah 3 yumurta ve bol peynir.
    öğlen karbonhidrat degeri yüksek olan pilav,makarna yanında tavuk gögsü
    akşamda yine proteini yüksek besinler tüketebilirsin. tavuk eti,kırmızı et, ton balıgı...
    birde ara öğünler çok önemli en az iki kez ara öğünün olmalı.meyve yiyebilirsin.
    muzlu süt içebilirsin.
    ayrıca sütü antrenmanlardan önce degil sonra içmeni tavsiye ederim.

3. KökTürk

KökTürk Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    sagolasın her sabah 3 yumurta yiğecegim bundan sonra aşırı peynir tüketen birisiyim zaten makarna pilavda yerim genelde tavugu artırırm süt içerim her gün mutlaka

4. yolcu02

yolcu02 Üye

Beğenileri:
    151
    Ödül Puanları:
    53
    şevkini kırmak gibi olmasın ben evde vucut geliştirme yapılamayacağını savunanlardanım fazla bişey bekleme bence bi salona yazılmalısın sadece bi öneri

5. KökTürk

KökTürk Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    şevkimi kırmak olmaz herkezin düşüncesini almak için actım konuyu tecrübelerinize ihtiyacım var salona yazılcam fakat boyun uzamasını durdugu icin yazılmıyorum boyumun uzaması dursun o zmn yazılıcam tabiri caizse her gün boyum uzuyor anne baba cok uzun erkenden durmasın boyumun uzaması ben sadece salona baslamadan önce vucudumu hazırlamak için evde antreman yapıyorum

6. TheSingleWolf

TheSingleWolf Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Adana
    tabi canım evde vücut geliştirme yapılmazmış :D:D:D

7. HamzaYüksel

HamzaYüksel Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Adana
    Teşekkürler hocam bende 16yaşındayım Ağırlık çalışmayı kestim Gelişim çağında olduğum için ergenlik bitene kadar fazla yormuyorum sizce iyi mi ediyorum ?

8. "FURKAN"

"FURKAN" Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    ilk kez böyle birşey duyuyorum spor salonunda çalışınca boy gelişimi duruyor ama evde çalışınca problem yok öyle mi? bu tamamıyla yanlış bir düşünce evde yapacağın yanlış hareketlerde boyunu negatif etkileyebilir tam tersi salonda hocan olacaktır ve sana şunu yap şu zararlı bu iyidir gibisinden faydası olacaktır atın derim o düşünceyi kafanızdan...

9. kalim

kalim Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    bence doğru yapıyorsun 20 ye kadar sadece vücut ağırlığınla hareketler yap ( şınav, barfiks, mekik gibi..) 20 den sonra istediğin ağırlığın altına girersin..

10. ErcinTT

ErcinTT Yeni Üye

Beğenileri:
    315
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara/Batıkent
    Aleyküm selam.Beslenmek çok önemlidir evde çalısıcak isen yağ alımını minimum a indirmen lazım.

ayrıca evde şekile girmek istiyorsan Flexor un verdiği program bence çok güzel onu kullan ama setleri arttırabilirsin sabit ağırlıkla çalıştığın için vücudun kısa sürede direnç kazanıcak ve artık yetmemeye başlıyacaktır.Sana önerim ise 4-5set 10 tekrardan kaslarını yorarak çalışmandır.

İnşallah basarılır bir sporcu olursun iyi çalışmalar.

11. KökTürk

KökTürk Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Yardımcı olan arkadaşlarım sağolun hepiniz mustafa sen ayrı sağol :)

12. ErcinTT

ErcinTT Yeni Üye

Beğenileri:
    315
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara/Batıkent

Bebe bisküvisi,Nesquik li süt,Fındık Badem kuru üzüm,tahin pekmez sana yarar sağlar diye düşünüyorum ;)

13. "FURKAN"

"FURKAN" Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    ne? bebe bisküvisi, nesquikli süt mü? onlardaki şeker yağ oranını biliyor musun acaba?

Sayfayı Paylaş