Vucut Geliştirme Hantallığı Ve Dövüş

Konusu 'Savunma ve Dövüş Sporları' forumundadır ve BodyCo tarafından 1 Mart 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. BodyCo

BodyCo Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    3
    Merhaba arkadaşlar biraz konu altında tartışalım istiyorum...Öncelikle yaşım 17 ve 8 aydır vg yapıyorum.Eve yıllar önce bi boks torbası almıştık canım sıkıldığında çalışıyordum ve vg ye başlayınca yumruklarımın gücü artmıştı fakat eskisinden daha çabuk yoruluyor ve hantal yumruklar atıyordum.Boksa merakım var uzun zamandır ve boks kursuna yazılmak istiyorum fakat vg yi de bırakmak istemiyorum.Boksa,kavga edince dayak yememek için gitmek istiyorum aslında.İkisine birden gidersem çok yorulacağımı ve kas yıkımı olacağını düşünüyorum.Aslında soru sormuyorum sadece fikirlerinizi almak istiyorum.

2. 50promil

50promil Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    kas yorgunluğu olmasın seninki

3. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    dövüşçüler vg yapmaz amacına göre ağırlık çalışırlar temel hareketler yada kendi vücut ağırlıklarıyla bu nedenle vücutları kaslı görünür bizde dövüşçülerin vg yaptığını sanırız vg ile dövüş sporu bir arada olmaz zaten zaman lazım beslenme masrafıda artar yorgunluk olur iki spordanda yeterli verimi alamazsın onun için dövüş ön plandaysa ağırlık antremanı yap ama vg yapma

Sayfayı Paylaş