Vucut çalışmasına tekrar baslama

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve BornToBeWild tarafından 6 Şubat 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. BornToBeWild

BornToBeWild Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaslar ben flexor hocanın tavsiyesi üzerine Body buildinge Yeni başlayanlar için 2. Ay programı nı uyguladım 1 ay süre ile ama bu bir ayın bitiminden itibaren yaklasık 1 aydır çalışamıyorum :( şimdi tekrar çalışmaya baslıcam ve acaba onerebileceğiniz 1 - 2 haftalık (yada ne kadar süre ile yapılması gerekiyorsa) ısınma antrenmanı varmı ? yada direkt yeni bir program yapıp çalışmaya baslasama bir sorun olurmu?
    not: 1 senedir bu sporu yapıyorum

2. zhu.zhq

zhu.zhq Üye

Beğenileri:
    340
    Ödül Puanları:
    73
    sen kendine bir program yaz kendi bilgilerinle sonra foto ve programini burda paylas tecrubeli arkadaslar programinda duzenlemeler yaparlar zaten.

3. BornToBeWild

BornToBeWild Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    zhu.zhq ben çıkarıcam program ama sadece ara verdiğim için ısınma antremanaı yapmam gerekirmi gerekirse nasıl bir ısınma programı cıkarmalıyım die sormusrum zaten sısınma dan sonra normal antreman programı yapıcam yada onceki programa devam edicem

4. BornToBeWild

BornToBeWild Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ben istediğimi anlatamadım ama neyse :)

5. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Anlatmak istediğinizi açık ve net olarak anlamaktayım . egzersizler bölümünde 3. program var bu programı dizayn ederken zayıf bölgelerinin filitreye takılmasını sağlayan bir şekilde dizayn ettim bu programdan sonra vucuda göre program çıkarılabilir.

1. program 1 ay 2. program 2 ay ve 3. program 2 ay yaptıktan sonra eksik olanlar ortaya çıkacaktır.

6. BornToBeWild

BornToBeWild Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler hocam anlatmak istediğim aslında hamlık antrenmanıydı ama bu daha iyi oldu :) hamlığı atmak için 1 ay once uyguladığım 2. ay programını 1hafta 2 şer set yaptım. beni unutmadınız inş. yaklasık 6 aydır yaptığım programları sizin tavsiyesnize göre uyguladım ve son olarak mecburi arayı saymazsak iyi de faydasını gördüm :) tam ben baslıktan umudu kesip, ilk kez salondadaki arkadastan program alıcaktım ki yetiştiniz teşekkürler tekrar :):)

Sayfayı Paylaş