Vucudum Orantisiz Ne Yapmaliyim ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Meastlin tarafından 8 Aralık 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Meastlin

Meastlin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba, Yaklaşık 3-4 aydır body building yapıyorum. Sorunum ise şu sanki vücudum çok orantısız olmuş gibi hissediyorum. Göğüslerim ve göbeğim fazla büyümüş gibi duruyor kollarım ise ince. Üstelik giydiğim herşeyin üzerinden göğüslerimin belli olmasına sinir oluyorum. Aslında daha önce böyle bir takıntım yok tu fakat birkaç kız arkadaşım şaka yada espri şeklinde de olabilir böyle birşey söylediği için bunu ciddi bir sorun haline getirdim. 1.72 boyunda 66 kg ve 22 yaşındayım. Bir yandan da biraz minyon tipli ve kısa boylu bir insan olduğumdan body yapsam da düzgün durmayacakmış gibi hislere kapıldım. Sizce kuruntularım boş mu veya vücudum garip duruyor mu. Neler tavisye edersiniz. Spora devam etmeli miyim? Yardımcı olursanız çok sevineceğim. Şimdiden Teşekkürler.

Ekli Dosyalar:

2. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    sonuçta spora gidiosn vücudunugeliştirmek için ve gögüslerinde büyüyecek tabiki gögüslerin büyümesi normal fakat gögüs yana açışı biraz daha setlerini arttırarak gir kaslar yayılsın sade şişkin şekliyle durmasın kmseye aldırma düzenli çalışman yeterli olacaktr

3. zhu.zhq

zhu.zhq Üye

Beğenileri:
    340
    Ödül Puanları:
    73
    hiçde oyle şişkin durmuyo. sen bi hacim kazan sonrada yag yakarsın iyi olur takma kafana

Sayfayı Paylaş