1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Vucudum hakkinda yorum

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve guanare134 tarafından 21 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. guanare134

guanare134 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Spora baslayalali 10.günum arkadaslar günlük 30 dk cok agir sekilde bisiklet sürüyorum hemen hemen 1.5kilo verdim
    Baslangic Kilom 82.400
    Suan 80.800 kiloyum fakat bel ve göbek cevrem yagli arkadaslar bisikletten sonra bel ve karin calisiyorum sadece bu programla göbek ve bel cevrem de degisme olur mu bel olcumden dolayi cok sikayetciyim nasil bir yol izlemeliyim yardim edin.[​IMG]

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. guanare134

guanare134 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    [​IMG] belimi inceltmem.icin yardim edin...

3. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    bende biraz daha ince bir bel vardı spor salonumdaki türkiye şampiyonu hocam bana sen diktörtgen olmuşsun çöp bidonuna çevirmişsin göbeğini dedi bu sözlerle gaza gelip 2 haftada 3 kilo verdim ve yağ yakıcı kullandım sonuçlar iç açıcı gibi. bence benim gibi çalışmanı tavsiye ederim çünkü hem vücut yağ oranını düşürmeye çalışıyorum hemde fazlalıkları atmaya çalışıyorum sana uyguladığım programdan bahsediyim hoşuna giderse denersin.
    1.şimdi salona üstümü değiştirip geldiğimde ilk yağ yakımını kolaylaştırmak için önce makinelerde kas parçalama için 8x4 göğüs makinesi kullanıyorum 2 adet makine var birisi sıkıştırma zaten yapabildiğin ağırlıkta yap bunları önemli olan en yüksek ağırlık değil az zorlayan ve çok tekrar ettirebilecek şekilde.
    2. Omuz için de aynı 8x4
    3.En önemli çoğu kişinin pek işe yaramaz diye atladığı şey bacak. bu bölgedeki yağ oranı gerçekten vücudun belki 2 belki 3. en çok yağ toplayan yeridir. 3 bacak makinesi var hepsini yapıyorum.
    Şimdi geldik asıl önemli bölümlere,
    4. Bisiklet 15 dakika
    5.koşu bandı 15 dakika yorulsan bile hafif tempo yürüyüşe çek ama ne kadar hafif tempo koşsan bile sana faydası vardır unutma.
    6. bel için pek proffessional değilim makine ve haraket isimlerini çok iyi bilmiyorum hani binip sağa sola belini çevirdiğin makine var ya 300 veya 400 adet onu yap.
    7. indikten sonra 2 adet normal ağırlıkta dumbel alıp eline sağa sola bel seviyene kadar indir.
    8. 4x10 mekik gir
    9.ayak kaldırma yapma imkanın varsa mutlaka yap 5x10 yapmanı öneririm en az.
    10. karın makinesi var bizde onu kullanıyorum varsa mutlaka onuda kullan oda çok işe yarıyor.
    11. dağ koşusu makinesi var ondada 10 dakika takılıyorum varsa onuda tavsiye ederim.
    salonunda başka ne gibi alternatiflerin var bilemiyorum ama bu dediklerime eklemek istediklerini uygulayabilirsin. kısa sürede çok büyük beklentin olmasın örneğin ben kendime 2 ay süre verdim istediğim yağ seviyesine çekebilmek istediğim kiloya inebilmek için. çok yoğun çalışmama rağmen bazen terettütte kalıyorum acaba 2 ay yetecek mi diye. ilk olarak kendine ulaşabilir bir hedef belirle onun için uğraş unutma bu hem sağlığın için hem sosyal hayatın için sana özgüven verir kendin için savaş.

4. guanare134

guanare134 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Anladim kardeşim sagolasin kendime hedef koydum 75 kilo salonda 20 dk degisken kardiyo yapiyorum ve 10 dk bisiklet sürüyorum ve geri kalan kisimda sirf karin ve bel calisiyorum 11.gunum oldu 1 1.5 kg arasinda verdim oynuyor 3 ay sonunda ki sonuclarimi merak ediyorum

5. Barbell Training

Barbell Training Üye

Beğenileri:
    394
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Muhendis
    Yer:
    Izmir
    Gobek yaglarini eritmek icin gobek hareketleri yapmam lazim diye dusunuyorsan yaniliyorsun. Tum vucudunu calistirman lazim. Vucut kaslarin ne kadar gelisirse fazla yaglarini o kadar kolay yakarsin. Mesela gogus kaslarini gelistirmen gobek hareketlerinden daha cok fayda saglar.

Ust taraf celimsiz kalmis biraz. Yaglari eriteyim derken daha da guc kaybedebilirsin. Beslenme olayina dikkat etmen lazim.

Ayda 2-4 kilo arasinda ver. Sabirli ol. Daha fazla vermeye calisirsan kas kaybedebilirsin.

Ve bir program dahilinde sistematik calis. Biraz sundan biraz bundan yapma.

Guc durumun nasil bilmiyoruz. Gucunu artiracak temel vucut hareketlerini iceren bir program yapabilirsin.

Gunluk calismalarinin istatistigini tut. Su kadar kostum. Su kadar agirlik kaldirdim gibi.

Foruma hosgeldin :)

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. Barbell Training

Barbell Training Üye

Beğenileri:
    394
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Muhendis
    Yer:
    Izmir
    Bu arada tekrar baktim da boyun fena degil. Yediklerin hep asagi gitmis :)

Kiloya cok takma. Ust taraf gelisince asagisi kendiliginden kaybolacak.

Acilen bir beslenme programi yap ve agirlik calismaya basla. Hirs yapip kardiyoda eritme kendini.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş