Vucüt Yapım Morelimi Bozuyor

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve çakebey77 tarafından 24 Ocak 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. çakebey77

çakebey77 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yayıncılık
    Yer:
    İstanbul
    Herkese selam,

Zayıflamak için 4 aydır devam ettiğim Fitness - Body karışımında hedeflerime yavaş yavaş yaklaşıyorum. 72 Kilo'dan 63'e düştüm. 4 ay gibi bir zamanda 9 kilo verdim. Kendi listemi hazırlayıp bir diyet programı uyguladım. Şimdi diceksiniz kilon fazla değilki neden diyet yaptın. Ben göbekden kurtulmak için bu işe giriştim. Tabiki göbeğin büyük bir bölümünden kurtuldum.

Ama sorunum şu arkadaşlar: Vücut yapım deri olarak çok yumuşak. Balık etli tabir edebileceğimzi bir vücut yapım var. Ne kadar ağırlık çalışırsam çalışiyim vücudum sertleşmiyor. Kollarımı sıktığımda kaslarım ortaya çıkıyor.

Bu durumdan çok rahatsızım.. Bu tür durumlarda öneri yapabilecek arkadaşlar varmı?

2. "FURKAN"

"FURKAN" Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    demekki vucutta hâlâ yağ var isterseniz bir hastahane de yağ oranınıza baktırın sonrada salon hocanızdan yardım isteyin(Eğer salona gitmiyorsanız yardımcı olacak birisi çıkar bu forumda)

3. çakebey77

çakebey77 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yayıncılık
    Yer:
    İstanbul
    salona gidiyorum... en kısa zamanda yağ oranımı ve diğer bilgilerimi bu konu altında bildireceğim..

Wills71 bunu beğendi.
  4. TEURG

TEURG Üye

Beğenileri:
    318
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara/Batıkent
    Tam benim vücudum ama ben çok seviyorum :) Bu yapıdan kaynaklı bir şey istediğin kadar kardiyo yap ama düzelceğini sanmıyorum.ben azcık denedim :)

Gizli olupta ortaya çıkınca şaşırtan şeyleri seviyorum belki benim yapımdır.Birde cildinin güzel olması sağlıklı olduğun anlamınada gelir sıkma canını.

Ayrıca tebrik ediyorum kilo verme azmini.

Wills71 bunu beğendi.
  5. çakebey77

çakebey77 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yayıncılık
    Yer:
    İstanbul
    bana deyin ki 2 - 3 sene çalışman lazım.. Çalışırım sorun değil.. Yeterki etim sert olsun :)

6. murderali

murderali Üye

Beğenileri:
    81
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    çakebey77 Tam beni anlattın :) Aynı vücut tipi aynı sorun aynı zzayıflama :) 73 Kg 'dan 60 'a Düştüm bende.

Wills71 bunu beğendi.
  7. çakebey77

çakebey77 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yayıncılık
    Yer:
    İstanbul
    Çalışmaya devam. Yakın bir zamanda yağ ölçümü testi yaptırıcam. Vucüdun sıkılaşması için elimden geleni yapıcam. Ama bu konuda varsa görüşü olan bekliyorum..

8. jan1

jan1 Üye

Beğenileri:
    377
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Ankara
    body yerine direk benim gibi fitnessa yönel kasın sıkmadıgın halde bıle bellı olur sıkı fit görümüne kavusursun

Sayfayı Paylaş