vpx zero carb, weider whey, cytosport monster milk.

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve khephnes tarafından 4 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. khephnes

khephnes Üye

Beğenileri:
    2.644
    Ödül Puanları:
    123
    selamlar,

hazır param var iken, bir an önce aklımda olan birkaç üründen birini denemek istiyorum. yoksa var olan tüm paramı dövmeye harcama aşamasındayım. :)

her neyse, aklımda olan birkaç ürün var söylediğim gibi, bunlar;

vpx zero carb,
    weider whey,
    cytosport monster milk.

bu üçünden birini ya da daha mütavazi bir biçimde ultimate nutrition prostar whey alacağım.

bsn no xplode alabilirdim fakat henüz yedi aylık bir geçmişim olduğu için benim adıma muhtemelen erken, o yüzden o sçeneği eledim.

bu ürünlerden hangisini önerirsiniz?
    ürünler hakkında detaylı okuma yaptım bu arada, hem bodyforum üzerinden, hem de başka siteler üzerinden. fakat karar verebilmiş değilim.

2. aseveda

aseveda Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    bence ultimate prostarı al bende var çikolatalı 2 kutu aldım tavsiye ederim tadı mükemmel herşeye koyabilrisin bu arada noxplode ıcın erken olduğunu anlamak güzel herşey zamanla kullanmak lazım tebrikler

khephnes bunu beğendi.
  3. khephnes

khephnes Üye

Beğenileri:
    2.644
    Ödül Puanları:
    123
    ultimate prostar benim ilk kullandığım whey'di ve açıkçası çok memnun kalmıştım, tekrar ona yönelebilirim.

bir de vpx zero carb ile dymatize iso-100 arasında ne gibi bir fark var? fiyatlar arasında uçurum var yahu, ikisi de izole whey değil mi?

4. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
    Bu iki ürünede tam manasıyla isolat protein diyemeyiz.

VPX Zero CFM teknolojisiyle üretilmiştir.

Dymatize ISO - 100 Hidrolize edilmiş whey isolatıdır.

Yani bu iki ürün standart whey isolatlardan bir kademe daha yukarıda olan proteinlerdir.

Pappy, NacHo ve khephnes bunu beğendi.
  5. khephnes

khephnes Üye

Beğenileri:
    2.644
    Ödül Puanları:
    123
    açıklama için teşekkür ederim beachboy. sanırım şöyle bir yol izleyeceğim;

ucuz yollu bir whey mesela optimum whey ve dymatize ya da vpx zero carb alacağım. sabahları uyanınca on whey, ant. sonraları dymatize/vpx zero carb kullanacağım. :)

6. NewbiePushUpper

NewbiePushUpper Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Eğer ilk proteinini alıcaksan , Weider'in CFM Whey Proteini seni fazlasıyla tatmin edicektir.CFM genellikle yüksek düzey sporcular için sanılıyor ancak bunun tek nedeni maliyeti , maliyeti yüksek bir ürün evet ancak sonuçlar gerçekten tatmin edici.Dymatize'ye gelirsek ISO-100 izole whey proteinin hidrolizesidir yani içerisinde mikrofilitre sistemi yok bunu çok araştırdım ve beni çok üzmüştü , yani weider veya vpx ile alacağın protein ile dymatizeninki arasında kalite farkı olacak.Fiyatlar arası uçurum da buna bağlı :) (Örn:Dymatize ISO-100 2.3 kg 140 liradan alabiliyoken , Weider CFM Whey 908 gr 160 tl)

NacHo ve khephnes bunu beğendi.
  7. khephnes

khephnes Üye

Beğenileri:
    2.644
    Ödül Puanları:
    123
    ilk proteinim değil. ultimate prostar ve optimum whey kullandım, daha doğrusu optimum'u kullanıyorum, bitmek üzere.

dymatize hem fiyat açısından uygun hem de isolat whey diye o uygun olabilir diye düşünmüştüm. mutlaka cfm teknolojisiyle üretilen whey'lerle arasında fark vardır fakat o fiyat farkına değecek bir fark mı bundan emin değilim. :)

8. NewbiePushUpper

NewbiePushUpper Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Ben de pek zengin sayılmam ancak mikrofiltre edilmeyen protein , whey bakımından pek zengin olamaz kanısına vardım araştıra araştıra ve şuna dikkat etmen gerek Dymatize markasının amerikadan gelen mallarını bulmak pek kolay değil yani kime gitsen amerika diyor ancak arap malları oluyorlar , dymatize sağlam bir markadır ancak ISO-100 ürünü performans bakımından bence diğer seçeneklerine göre daha az verimli.Bu arada monster milk de güzel bir seçim ancak ben sana yine CytoSport markası için WHEY ISOLATE ürününü tavsiye ederim

Pappy ve khephnes bunu beğendi.
  9. khephnes

khephnes Üye

Beğenileri:
    2.644
    Ödül Puanları:
    123
    monster milk ile yine cytosport'un whey isolat'ı arasında fiyat farkı yok esasen. ancak yine de dymatize'ye göre fiyatlı ürünler. monster milk denemek istiyorum aslında, epey övülüyor.

ps: fiyat farkından yanlış söz ettiğim için mesajı editledim, şimdi doğru. :)

Son düzenleme: 5 Temmuz 2012
  10. NewbiePushUpper

NewbiePushUpper Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    kilonu ve yağ oranını bilmiyorum tabi şu an ama monster milk'te gain özelliği de açıkça belli oluyor , yani whey isolate tamamiyle whey protein iken milk için biraz daha gain amaçlı görülebilir , tabiki de cyto'nun çoğu ürünü gibi monster milk de çok etkili bir ürün :)

Pappy ve khephnes bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş