Vpx no Shotgun-Gaspari sizeOn- ve Optimum whey kombinesi

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Frknsyrk tarafından 22 Aralık 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Frknsyrk

Frknsyrk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar 14 aydır bodybuilding yapıyorum şuan elimde GasparisizeOn var ve bu ürünü Vpx No Shotgun ve optimum whey standart ile kombine etmeyi düşünüyorm bu konudaki görüşlerinizi belirtirseniz sevinirm herkese iyi haftalar.

2. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Görüşten kasıt nasıl kullanacağın yönünde mi ?

hakankabaoglu bunu beğendi.
  3. Frknsyrk

Frknsyrk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yani herhangi bi zararı olurmu yada aranızda benzer kombineler deniyeniniz oldumu

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 15:40 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 15:20 ----------

Yada siz ne önerirsiniz bunların yerine

4. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Protein tozu - creatine - no ürünü. Bu tür kombinasyonu yapan bir çok kişi var. Bende yapıyorum tabi ki markalar değişebilir.

Bende farklı markaların bu tür kombinasyonunu kullanıyorum. Zarar bakımından olmaz diyeceğim ama bazı arkadaşlar supplementler doğal değildir diyecek. Ben kendimden örnek vereyim 2 kere kan tahlili yaptırdım. İlk değerlerime göre supplement kullanırken değerler düştü. Yani fazla olanlar normal seviyeye indi.

Kullanabilirsiniz. NO ürününde ilk başlangıçta dozajı az kullanarak sonradan arttırabilirsiniz.

Frknsyrk ve hakankabaoglu bunu beğendi.
  5. hakankabaoglu

hakankabaoglu Üye

Beğenileri:
    199
    Ödül Puanları:
    0
    kauss bende aynı supplement kullandıktan sonra tüm fazla degerler normal seviyeye indi belki cogu kisiye enteresan gelecek ama supplement kullanmaya basladıgımdan beri cok saglıklı bi insan oldum Allah nazardan saklasın bir yılı gecti doğru dürüst hasta olmadım supplement kullanmadan önce cok sık grip mide bulantısı vs hasta olurdum:)

Sayfayı Paylaş