voitzor # Beslenme Günlüğü

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Voitzeo tarafından 17 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Voitzeo

Voitzeo Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle Merhabalar.

Boyum 1.77, Kilom 68.0 . Göbeğimde hala yağ mevcut.
    ---------------
    Antrenmanım
    Pazartesi: Göğüs-Biceps
    Salı: Kanat-Bacak
    Çarşamba: Omuz-Arka Kol
    Perşembe: Göğüs-Biceps
    Cuma: Kanat-Bacak
    Cumartesi: Omuz-Arka Kol

--------------
    Antrenmanda;
    2-2.5 LT Su Tüketimi
    Antrenman girişte 10 dakika ısınma yürüyüşü-koşusu.
    Antrenman sonunda 30 Dakika HİİT Cardio(Her gün-İlk 10 ısınma,Son 20 {2 Koş-3 Dinlen)
    --------------
    14.06.2013 e kadar bulk tarzı beslenme, ardından yağ yakımı.
    --------------

18 MAYISTAN İtibaren başlıyorum. Bu yolda hepimize başarılar diliyorum..

2. Voitzeo

Voitzeo Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar. Bu gün spor salonumun süresi bitti ve tekrardan süreyi uzattım. Ölçümleri alalım dedik.

Başlangıç: Kol 29 - Bel 76 - Omuz 117 (Göğüs almıyorum, estetik durması önemli benim için.)
    Son: Kol 32.5 - Bel 78 - Omuz 121 . ( Kol,Omuz,Bacak larımda yağ yok.Genelde Göğüs ve belde yağ toplanmış vaziyette )
    Sadece süreyi uzatmak için salona gittim,ölçüleri aldırdım.
    --------

2 Haftadır Anabolic halo kullanıyorum.İlk aydan neden kullanıyorsun gibi yorumlar yapmayın lütfen.VG Geçmişim olduğunu bütün riskleri göz önümde bulundurduğumu belirtmek isterim.
    Anabolic Haloyu anlatmak istiyorum.. + larını - lerini gibi.

-Tadı orman meyveli.Gayet hoş ve ferahlatıcı bir tadı var.Fakat herkesin beğeneceği bir tad olmamış.Şurup gibi fakat gayet güzel..
    -İçeriği zaten anlatılacak gibi değil.Adamlar ne bulduysa koymuş demek yeridir :D
    -Ben günde 1 ölçek antrenmandan sonra kullanıyorum 1.ayın sonunda 2 ölçeğe çıkartmayı planlıyorum.
    -Antrenman sonrası bitkinlik kalmıyor, gayet dinç oluyorsunuz.
    -Ürün hakkında yorumları okudum, ereksiyon zorluğu,sivilce,akne gibi şeylerin başka insanlarda olduğu yazıyordu.Bende hiç biri olmadı, bünyeden bünyeye değişebilir.
    -Yağlandırma yapmıyor, zaten 1 scoop u 80 KCAL civarı olması lazım.
    -Damarlandırma etkisini yaşadım.Özellikle göğüs antrenmanından sonra Boynunuzda,elinizin üstünde ve bileğinizde damarlar gerçekten çok iyi gözüküyor.
    -TEK SORUNU: SABAH UYANDIĞINIZDA GERÇEKTEN KASILMAYLA UYANIYORSUNUZ.SANKİ ÇOK AĞIR ANTRENMAN YAPMIŞ GİBİ.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş