voitzor # 2-3 haftalık yağ yakım günlüğü

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve Voitzeo tarafından 11 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Voitzeo

Voitzeo Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar

30 Dakika yürüyüş yaptım
    Sabah: Yeşilçay peyniri - salatalık domates
    Öğlen: Tavuk - yoğurt ( tavuğu bütün aldım artık neresinden gelirse :) keto uyguladığım için yağlı olması pek sorun değil )
    Akşam: Sadece tavuk
    ---
    -Kuruyemiş fındık olarak değiştirildi
    -3 Yeşil çay içildi
    -3-4 Avuç kuruyemiş tüketildi
    - Bu gün sırt ve bacak antrenmanım var
    --------------------------------------------
    Arkadaşlar karın antrenmanını değiştirdim. ABS Level 2 Yi uyguluyorum. Bu arada adonisler tamamen belirginleşti. Alt karın kasının üst çizgisi görünmeye başladı yarın fotoğraf atacağım.
    Ve nedense 67 kiloyla başladığım diyetim 64 le devam ediyor. Kilo almamışım fakat cheat mealde çok yedim. Değişik, vücudumu tanıyamıyorum :D

2. Voitzeo

Voitzeo Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    0
    Bu gün yürüyüşe çıkmadım

Sabah: Tamyağlı peynir,domates,salatalık
    Öğlen: Değişiklik yapıp 4 adet köfte 2 kaşık yoğurt yedim
    Akşam: Köfte yemeyi planlıyorum
    ------------------

3. Voitzeo

Voitzeo Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    0
    30 Dakika yürüyüş

Sabah: Tam yağlı peynir,domates,salatalık
    Öğlen: 4 Adet But derisini çıkarttım
    Akşam: Tekrar but tüketmeyi planlıyorum.
    --------------------------------------------------
    Diyet bozma gününden itibaren bugün 4 gün oldu. Gayet iyi ilerliyoruz. Beni acıktıran şeyin carb olduğunu söylemeliyim. Low carb yaptığımdan beri hiç acıkmadım..

4. neo_arogorn

neo_arogorn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhabalar öncelikle sizi tebrik ededim hiç sapmadan ilerliyorsunuz başarılarınızın devamını dilerim , gün ve gün takip ediyorum kendimde uygulamayı düşünüyorum ancak size bir kaç sorum olucaktı öncelik le hiç ekmek yemiyormusnuz örneğin sabah kahvaltısında 1 dilim TAM Buğdaylı ekmek ? Ve tam yağlı peynir neden tükeyorsunuz çok yağlı sonuçta .

5. Voitzeo

Voitzeo Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar, teşekkür ederim. Ekmek ve Ekmeğin hiç bir cinsini tüketmiyorum çünkü ketojen diyet uyguluyorum. Ekmeğin bütün türleri benim gözümde yağ olduğu için hayatımdada barındırmak istemiyorum :) Kahvaltıda tam yağlı peynir tüketiyorum çünkü mükkemmel derecede kalsiyum,protein ve yağ var. Ketojen diyetin temeli yağ ve proteinlerden oluşuyor. Bakın insanı yağlandıran şey insulindir. Yağ ve protein insulin i yükseltmezler.
    Ketojen diyet: https://www.bodyforumtr.com/vbforum/turkceye-cevirilen-yazilar/ketojen-diyet-ve-ketosis-21233.html
    -
    Vücut bir yerden sonra yağları enerji olarak görüp parçalıyor. Ketosis evreye 2 günden sonra geçiliyor. Ve kesinlikle yararlarını görüyorum. 67 kg den 63.5 kg ye düştüm ve ketojen diyet sayesinde en ufak bir açlık bile hissetmedim. En sevdiğim gıdaları tüketiyorum sonuçta :)

6. Voitzeo

Voitzeo Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    0
    Sabah yağmur yağdı yürüyüş yapamadım o yüzden kahvaltıdan sonra yaptım
    Bu gün değişiklik olsun diye öğlen ve akşam ton balığı yiyeceğim

Sabah: 2 domates , tam yağlı peynir
    Öğlen: 160 gr yani 100 gr ton balığı ve biraz peynir
    Akşam: Öğlenin aynısı

7. neo_arogorn

neo_arogorn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Cevapladığınız için sağolun hocam . Elime kalem kağıt aldım ve sizin diyeti uygulamaya başlıyacağım bende umarım faydasını görürüm. Fotoğraflarınız sabırsızlıkla bekliyorum ve son olarak sizce ne kadar süre uygulamalıyız bu diyeti ? Benim özellikle göbek çevresinde yağ sorunum var Weider CLA ve AMIX CarniLine L-Carnitine kullanıyorum öğünlerimden önce cla spor öncesi ise l-carnitin alacağım siz herhangi bi supplement alıyor musnuz?

Son düzenleme: 1 Temmuz 2013
  8. Voitzeo

Voitzeo Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    0

Merhabalar. Açıkçası ne kadar uygulamak gerektiğini biz bilemeyiz.Vücudumuz bilir diye düşünüyorum.Tamamen kuruyana kadar devam. Ki 1 kilo neredeyse kolunuz kadar olduğunu düşünürseniz pekte uzun sürmez gibime geliyor. Ben supplement kullanmıyorum. Cla ve carnitine nin işe yaradığına inanmıyorum. Boşuna para kaybı olduğunu düşünüyorum. Fakat termojenik yağ yakıcıların bir nebzede olsa yağ yakımına yardım ettiği görüşündeyim. Fakat termoların içindeki yağ yaktıran şey bence kafein. Kafeinide 1 bardak türk kahvesi ile hayli hayli karşılanabilir diye düşünüyorum. Dediğim gibi supplement kullanmıyorum. Fakat bulk döneminde kesinlikle kullanacağım.

9. 3mr3

3mr3 Üye

Beğenileri:
    184
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Endüstri Mühendisi
    Takipçinim Voitzor , şu ana kadar iyi iş çıkardığının kanısındayım.

10. Voitzeo

Voitzeo Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    0
    Devami gelecek umarım 3mr3 :)

Fotoğrafları karşılaştıralım bakalım 10 gün önce ki fotoğraf fakat 10 gün içinde 2 kez cheat meal yaptım ve yaklaşık her iki cheat mealde 1500 kalori depoladım. yaklaşık 3000 kalori ve 3 gün geri götürdü.

10 Gün önce: http://s1306.hizliresim.com/1b/n/pcwlr.jpg
    Şuanda : http://k1307.hizliresim.com/1c/1/pssyw.jpg

Alt karına önem vermediğimin zararlarını şimdiden görmeye başladım :))

11. neo_arogorn

neo_arogorn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Gerçekten mükemmel değişim ya kesinlikle uyguluyorum yani bende :) Evet dediğiniz gibi alt karında , adonisler tam anlamıyla belli değil yağ oranı düşmüş ama yer hareketleri ile çıkacağı kanaatindeyim tekrardan tebrik ederim , başarılarının devamını dilerim , takipteyim :):)

12. 3mr3

3mr3 Üye

Beğenileri:
    184
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Endüstri Mühendisi
    çok iyi gidiyorsun, sanırım birbirimizin motivasyon kaynağı olacağız. IF stili çalışmıyorsun sanırım?

13. Voitzeo

Voitzeo Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    0
    IF saatli diyet yapıyorum. Keto uyguladığım için acıkmıyorum. 18 saat açlık sürem var. Ve IF zamanlı diyetin en büyük özelliği deliler gibi büyüme hormonu salgılatması

Sayfayı Paylaş